July 27 2024 12:21:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
IL2 BOX online speciálka č.2 - Operation Repulse
magot
Hans-Assi napsal:

Tak teda jednu Doru, prosím Mrknutí (nebo G-14 k chalanom z L13)

Zatím jsem tě dal do Dory, kdyžtak pak můžeš přeskočit do G14, kdyby tam ještě bylo místo ;-)
 
gwynel
Inak ak by to vychádzalo tak, že by sme brali na nemeckej strane miesto nejakej letke, ktorá hrá výhradne nemcov alebo chce byť pokope, tak kludne skočíme aj do P-47čky, lietame zväčša spojencov, nemeckú stranu som bral kvôli tomu, že nemala zatiaľ žiadných pilotov. Úsměv
 
Algy
Tak za Letku 13, ešte jeden slot poprosíme...
toci
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
Hans-Assi
magot napsal:

Hans-Assi napsal:

Tak teda jednu Doru, prosím Mrknutí (nebo G-14 k chalanom z L13)

Zatím jsem tě dal do Dory, kdyžtak pak můžeš přeskočit do G14, kdyby tam ještě bylo místo ;-)

OK
 
RH_Turbo
Ahoj,můžeme se ještě přihlásit. Bereme 2x Doru, RH_Turbo a RH_Killer.Úsměv Killer mě ještě musí potvrdit termín ale snad to vyjde.(místa už nejsou a čas běží tak jsem to poslal) Dík.
Fw 190 D9 - 2 sloty (stíhací/ průzkum) III./JG2
 
Hot_Dog
Tak mám další jména do těch slotů CSW pro ty bitevní P-38. Napiš tam CSW_606_Demon a CSM2Mav1cz, díky...
Upravil/a Hot_Dog dne 24-01-2021 00:32
 
magot
gwynel napsal:

Inak ak by to vychádzalo tak, že by sme brali na nemeckej strane miesto nejakej letke, ktorá hrá výhradne nemcov alebo chce byť pokope, tak kludne skočíme aj do P-47čky, lietame zväčša spojencov, nemeckú stranu som bral kvôli tomu, že nemala zatiaľ žiadných pilotov. Úsměv

ok - kdyžtak to doladíme
 
magot
Algy napsal:

Tak za Letku 13, ešte jeden slot poprosíme...
toci

Kurfiřty III./JG 77 mají plný stav. Toci může do gustavů k II./JG 27.
Případně můžeme přelejt celou L13 do II./JG 27 s tím že gwynel+1 (G14) by šel do kurfiřtů či P-47, hmm? Úsměv
Zatím ho dám ke gustavům aby byl vidět v rosteru
Upravil/a magot dne 24-01-2021 10:58
 
1stCL_Fucida
Tak já zkusím s Hansem tu poslední Doru. Snad bude hezký počasí, jinak mi to PC neutáhne.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Ok. Bude skoro jasno, trošku oblaků Úsměv
@Saldy nemáš tam někde po ruce screen jak vypadá počasí?
 
Hot_Dog
606_Sparrowhawk prosím do poslední volné bitevní P38Mrknutí
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:

Tak já zkusím s Hansem tu poslední Doru. Snad bude hezký počasí, jinak mi to PC neutáhne.


No konečně : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
pSipi
Jednu bitevnu 262 prosim pre mna.
 
Algy
Cítim sa trápne.... Zamračený

poprosím ešte k Letke 13...

Vladis

...takže by to bolo pre nás 4 x Bf-109 (G6, G6 late,G14) + 4 x Bf-109 K4
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
Kukuloo
Algy je inac dobry chalan. Pivo s vinom a panakom pri kazdom RRR ho posmeli a bude sa citit lepsie
Letka_13/Kukulo
 
310_cibule
V tom případě to nemůže být nepřítel, ale spojenec : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hot_Dog
Dotaz k pravidlum:

-Když vyskočim/nouzově přistanu mimo jakékoliv naše letiště >> ležák + hurá do vzduchu

-Když přistanu na jiném, než domovském letišti >> ležák + transport z daného letiště na domovské + do vzduchu

To mi nedává smysl, nebo něco nechápu???
 
magot
5) Přistání na jiné než domovské letiště nebo nouzové přistání
a)Pokud hráč kontrolovaně nebo nouzově přistane na jiné než domovské základně, platí pro něj pivní pravidlo viz. Bod č.3 a poté musí přeletět na domovskou základnu ve svém avšak neozbrojeném stroji, zde může provést respawn.
b)Pokud hráč přistane na vlastním letišti nouzově a není schopen dojet do RRR zony, platí pro něj pivní pravidlo a poté se může naspawnovat s novým strojem.


a) hráč má k dispozici letadlo a může ho i nadále použítat v misi
b) hráč má k dispozici letadlo ale už ho nemůže dále v misi použít, např. z důvodu poškození, blokování, chyba v pojíždění

Je potřeba si uvědomit že bez dojetí do RRRR zóny nastává problém že nelze dotankovat, dozbrojit apod .. a vlastně tedy nelze dál pokračovat ve hře
 
606_Temp
Z toho plyne, že při poškození letadla a sednuti kdekoliv mimo RRR je konec hry.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
magot
Ano to je správná poznámka - mimo domovská letiště nejsou RRRR zóny.
Tam je nutné dát přímo spawn a přeletět na domovské letiště.
Doplním to do pravidel.

Přeformuloval jsem to takto:

5) Přistání mimo domovské základny & nouzová přistání
Pokud hráč kontrolovaně nebo nouzově přistane na jiné než domovské základně, platí pro něj tato sekvence úkonů:
1) 1x pivo
2) neozbrojený spawn na základně kde nouzové přistál
3) přelet na domovskou základnu
4) nový ozbrojený spawn na domovské základně a pokračování v misi (jelikož BOX neumí dozbrojit původně neozbrojený stroj)

Pokud hráč přistane na vlastním letišti nouzově a není schopen dojet do RRR zony, platí pro něj tato sekvence úkonů:
1) 1x pivo
2) spawn a pokračování v misi

Upravil/a magot dne 24-01-2021 19:36
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

23-07-2024 11:45
tip na sionistickou čepici .. kam se hrabe Trumpovo "great again" Šklebící se https://x.com/jac.
..64/photo/1

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

35,305,361 návštěv