May 07 2024 04:56:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2021
magot
hlavně ta stoupavost Úsměv
ten document je nedostupný pro veřejnost
 
CSW_Rannisokol
Ono s tim jde udělat i lopingŠklebící se
i.ibb.co/Yp9d9tw/Rannisokol.png
 
AJaromir
magot napsal:
ten document je nedostupný pro veřejnost


Opraveno.
https://docs.goog...sp=sharing

Jinak koukám, že google docs to taky nějak nesežral, to formátování. Přitom jsem to dělal pěkně v RTF.
Upravil/a AJaromir dne 09-01-2021 23:12
 
Kukuloo
Tak je Kocur uz doma. Dva tyzdne som laboroval s grafickymi nastaveniami a od prveho prelaknutia sa mi podarilo to nejako dostat do podoby ze som akceptoval medium textury v kokpite aj na zemi. Stale som sice pokukaval po high texturach kokpitu, ked uz bola voda na high. Kukal som videa ako expertui nastavuju svoje DCSka... na GTX1080 alebo RTX XYZ... No tak som privrel oci a tak nejak na high texturach kokpitu s predpami fps som si povedal ze sak nad vodou je to ok, ked tak znizim na medium a nad zemou sa na to cez prsty budem kukat, aj tak kedy sa ja do boja dostanem ved mi ide o palubu Šklebící se Nuz som dnes a vcera pokukaval po grafikach. V eshopoch toho moc na vyber nebolo, jazdil som po bazaroch, GPU benchmarkoch a porovnaniach. Nasiel som nake zaujimave kusy, a ked predam moju GTX 1060, nemuselo by to tak boliet Úsměv Manzelke som vyvetlil ze je potrebne tento darcek na ktory sa poskladala rodina lietat na high detailoch, aj detom som to vysvetlil. A aj sebe. Ona rodina sa totiz na moju 40ku poskladala aj na supercariier a Zaliv Pff

A ked som tak pozeral na ten svoj kompjuter a cital ako boostli performance DCS na nakom fore, premyslam ze ja som vlastne este davnejsie DCS nakopcil zo SSD na HDD, lebo miesta nebolo nazvys a BOX sa zdal byt spravna volba. No tak som vecer prehodil BOX na HDD a DCS na SSD... A v kokpite peknych 50+fps na high texturach. No tak som mu este pridal aj high textury na zemi a ultra dohladnost. A ono si to v kokpite Kocura tu pajcku drzi. Na supercarrieri sice klesne pod 40 ked je tam viac strojov ale je to stale ok. Nad zemou v Dubaji sice 35 FPS nie je nejaka mega vyhra ale v pusti to ide hore. Nahravacie casy misii sa prirodzene o dost skratili. Predtym som niekolkokrat zadriemal pocas loadovanie misie a teraz parada. Zmizli prepady FPS a ich kolisanie je ovela, ovela miernesie. Objavil som ameriku... SSD... znova... Šklebící se I ked ta bazarova GTX 1070 je kusok odo mna v meste, hmm...


Je online narocnejsi na grafiku?
Letka_13/Kukulo
 
magot
kocour je (dle mého) nejlepší modul v dcs, to si koupil dobře, plánování námořní specky může začít Šklebící se

Kukuloo napsal:
Ona rodina sa totiz na moju 40ku poskladala aj na supercariier a Zaliv Pff

To pak ženu vyškol jako RIO a nauč ji s AWG-9 radarem. Před spaním si pak můžete procházet 150-ti krokové checklisty nahození kocoura Šklebící se

Online je DCS všeobecně náročnější než offline. Ani ne tak na grafiku jako na CPU, RAM. Pak samozřejmě záleží kolik objektů se v okolí vyskytuje.
Jinak Mig-21 a F-14 jsou graficky/ výkonově nejnáročnější stroje. Protože ex-Leatherneck a Heatblur jsou grafický nacisti a každej šroubek musí mít 8k texturu a milion polygonů.
Když si sedneš do F-5 tak zjistíš že DCS zase takovej killer není.

Jinak textury kokpitu si dej klidně dolů o tolik zase nepřijdeš. I s těmi low-res se to dá v pohodě lítat. Stíny vypnout (technicky jsou k ničemu a nepotřebuješ je), stejně tak stíny krajiny, voda stačí na medium.
Bacha zrcátka berou hodně výkonu. A všeobecně efekty žerou fps. Taktéž nejsou nutné ke hře.
Co je ale důležité dohlednost na max (preload radius). Abys viděl vše potřebné včas. A zobrazování stromů na max. To doskakování lesů bylo pro mne osobně neakceptovatelné.

GTX1070 mám, DCS na ní funguje, ale právě ty stromy na max to už úplně nedává. Zalítáš si, ale není to ono.
Myslím že minimum na DCS je GPU RTX2070 (ekvivalent GTX1080ti)

Btw všechny nvidia karty řady RTX2 jsou v prdeli! Prakticky nedostupné. Zamračený A v nejbližší době "nejslabší" nvidia na trhu by měla být RTX 3060 Ti za zhruba 21 000 kč. Což je ekvivalent RTX 2080.
Upravil/a magot dne 10-01-2021 01:52
 
magot
SVK_Sniper opět obnovil pro DCS 2.5 ČSLA mod, už je zase plně funkční. Všechny vozy lze ovládat. Z Gradu lze střílet ze střechy kulometem a v OTčku hlavníma zbraněma. (Dana není součástí modu, ta je defaultně od ED)
(ta stěna za nimi je stěna letiště Sliač)
i.imgur.com/4AeFEC9.jpg
i.imgur.com/yLU2kWq.jpg
i.imgur.com/1iZWAJl.png
i.imgur.com/79piV2n.jpg
a nakonec klasická antická tragická scéna, vejtřaska v římském divadle
i.imgur.com/ytMqmtG.jpg
Upravil/a magot dne 10-01-2021 10:39
 
Kukuloo
No tak ta gtx 1070 z nasho mesta uz je fuc. Ale to neva. Ja s8 veru specialku v dcs neviem predstavit. Neviem co to dokaze, ale to sa da zistit. Neviem kto ma server a ci je k dispozicii na tajeto akcie ale aj to sa da zistit. Ked vyjde ta T-45 od vnao moze to byt nake carrier quals. S Kocurom cvicne strelby na f4 Phantom drone. Skiny urcite su pre fantoma, jeden som uz nasiel. Asi existuje vela idey, ale v dcs som ako slon v porcelane. V kabine kocura viem kde je knipel, hak a podvozok zatial Šklebící se kde je specka a kde som ja Pff
Letka_13/Kukulo
 
magot
zkus pokukovat po bazarové RTX 2070, tam by cena mohla jít pěkně dolů a zároveň má celkem solidní výkon.
Jinak můžeš cvičit i na A-4E, ale to přistání je tam celkem obtížné. Zlatý kocour Úsměv
 
AH_Kraken
Sláva specialka v DCS s F-14 potrvzena Úsměv

Neboj Kukuloo ono ti to, jak tě znám, nedá. Šklebící se
 
magot
zatím není server, na DCS potřebuješ pozlacenej server který si můžou dovolit jen feudálové
 
Kukuloo
Hostovat to nejde?
Letka_13/Kukulo
 
magot
Jde. No problem. Je je potřeba pořádný železo s hodně velkou ram a rychlé připojení.
 
kopeda
Baron napsal:

Nemáte nejaké info o Mi24 a Mig23? Na Hinda som sa tešil že bude k Vianociam ale tak nejak skutek utek (čeština je v tomto krásny jazyk Úsměv).

EDIT: aha o Mi24 som si prečítal vo Vestníku.


OverStratos na Discordu psal že 23tka v roce 2021 určitě bude!
 
magot
kopeda napsal:

Baron napsal:

Nemáte nejaké info o Mi24 a Mig23? Na Hinda som sa tešil že bude k Vianociam ale tak nejak skutek utek (čeština je v tomto krásny jazyk Úsměv).

EDIT: aha o Mi24 som si prečítal vo Vestníku.


OverStratos na Discordu psal že 23tka v roce 2021 určitě bude!

To psal i v r. 2019 že bude v r.2020, takže asi tak ;-)
 
Koty
magot napsal:

kopeda napsal:

Baron napsal:

Nemáte nejaké info o Mi24 a Mig23? Na Hinda som sa tešil že bude k Vianociam ale tak nejak skutek utek (čeština je v tomto krásny jazyk Úsměv).

EDIT: aha o Mi24 som si prečítal vo Vestníku.


OverStratos na Discordu psal že 23tka v roce 2021 určitě bude!

To psal i v r. 2019 že bude v r.2020, takže asi tak ;-)


Ne, psal, že na konci roku 2020 se uvidí Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
AJaromir
Magote, co je tohle:
https://www.digit...ld/server/

https://www.digit...rver_beta/

MB2 táhne 4 servery na jedné IP naráz. Jak si myslíš, že to dělají...
 
magot
To nevím. 4x PC.
To by věděl Paura, jestli to tady čte.
 
AJaromir
Nemusíš být přímo feudál, abys měl slušný server. DCS Dedicated nepotřebuje GPU. Tohle dnes vyšlo na PCT, aneb server PC do 5000kč.

https://pctuning....isic-korun
 
magot
Vycházím ze zkušeností AVS serveru na který jsme se skládali, je tam DED lítá na tom + - 30 - 40 lidí, a minulý rok mu místama už docházel dech v některých misích (což byla ale často způsobeno bugy).
V MCD kampani už je to ale zase v pohodě, vše běží hladce.
Mise to ale byly skutečně rozsáhlé s několika tisíci jednotek. Sever stál 30 000,- Mám pocit že to je i9K s 64GB ram a SSD bez ded GPU.
Není server jako server. A specielně na DCS. Jinak na nějakém starším PC ala server (i5/i7 nebo Ryzen1) se dá létat v pohodě zhruba do 10 lidí.
Upravil/a magot dne 12-01-2021 22:56
 
Hoper
pánové, ta dynamická kampaň, co se chystá (a ještě několik let chystat bude) je pro offline nebo online?
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,828,870 návštěv