May 18 2024 14:11:36
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Black Panthers Server
Tajpan
Imelmane, pekný film. Škoda len tých hlášok zo servera. Úsměv
 
BP_Imelman
Rada je na fóru L13[/quote]




No jo ale kde v jaké sekci ?? Tam je toho jako smetí !

A jak se to jmenuje ?
 
doktorkop
Asi tady
http://www.letka1...27b50faa4f
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
BP_Imelman
Dík moc už jsem to před chvílí našel ale jestli nepomůže ten confi.... tak nevím.Něco shnilého je ve státě galském
 
Rigor Mortis
Tak jsem na dnešek vymyslel menší speciálku.

Dnes ve 23:00 na BP bitka každý s každým, aneb sestřel si svého soba a ve skupině umí lítat každý blb Vyděšený. Na půlnoční bude stejně nuda (Plky o J.C. & His Boys). Frajeři už od 19:00. Jediné pravidlo je, že žádná pravidla nejsou.
 
BP_Imelman
No celkem by mne zajímalo jestli BAPáci čtou zadání mise?Vyděšený
Dnes večer to na mapě kterou jsme otočili záměrně pro ně Polotnyj zavodMrknutí ,- tedy náš admin aby měli možnost ILaMrknutí tak prděli celkem obstojně na cíle mise a vesele vulchily na letišti !Naštvaný

Nebyl jsem na něm jen jsem poslouchal TS a tak se mne smrt netýkala,ale myslím si že mise jsou od toho aby byla snaha je plnit alespoň na 60% ale kluci z BAP vyhráli i nad vulchingem naší letky i Letky 13 .A to už je co říci jelikož MY se ho učili pilně.Šklebící se

A ještě dodatek na dotaz ,že chceme otočit misi tím ,že jsem umíral anemohl se narodit ?????? HI HIŠklebící se proč server je náš ,-mapa se dá otočit snad jinak ne ??Úsměv Na to u nás nepotřebujeme ani vote proč bychom chtěli umírat výbuchem .Mrknutí To jsem se nasmál.
 
BP_Imelman
A ještě mám prosbu na BAP ,chtěl jsem psát kluci k Vám na stránky ale mám problém s heslem a po žádosti o jeho zaslání mám hned ve schránce odkaz od Vás ,na který mám kliknout ale nic se neděje píše to chybu a nesmysly,jako že to je neaktivní.Jestli můžete zaslat heslo přímo dík- tak mám mail : Imelman@seznam.cz
 
1stCL_Fajlow
classic material ... Nic novyho ...
 
3BAP_Razo
Dnes měl BAP tréning útoku na letiště a vy jste to bohužel odnesli. Byl plánován a nemělo to nic s momentální náladou na vulching. Občas je potřeba to procvičit. Mrknutí
 
http://3iap.4fan.cz
BP_Tyrl
No pravdou je, že pokud se u nás objevíte, tak ho cvičíte 90% času na letiště, kde se rodí bombardéry. Sice to asi je efektivní, nicméně monotóní a prudivé. Kdyby vás třeba půlka letěla na cíle a půlka vulčila, neřeknu ani popel. Takhle mapu těžko vyhrajete. Maximálně remízu. A Hlavně polotnyj Zavod je mapa dělaná specielně na to, aby se v ní mohly šturmy vyřádit na cílech. V tom počtu, co jste tam byly jste jí mohli mít otočenou za tři lety. A my vám tam mohli šoupnout třetí východní mapu. Ovšem jen co se objevila západní mapa, pánové se ztratili jak pára nad hrncem.Smutný
 
3BAP_Cassius Chaerea
Jednak my netočíme mapu, lítáme tam kde to chce velitel. Na mapách kde vulchíme máte více letišť nic vám nebrání jít na jiné, my by jsme si odbombardovali a letěli domů.
Jinak ceníme si východních map, i když ten planeset tam máte dost ujetej a i ty cíle mimo letišť sou divný. Ono zpravidla méně znamená více a i když je ve městě u fabriky 50 tanků, tak je to takové divné. To samé na Prochorovce naše letiště s 50 stroji v řadě na každé straně, vhodné pro dvě dvoutunkyMrknutí.

Jinak se mi ten server docela líbí.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 08-02-2007 09:09
 
3BAP_Cassius Chaerea
BP_Imelman napsal:
A ještě dodatek na dotaz ,že chceme otočit misi tím ,že jsem umíral anemohl se narodit ?????? HI HIŠklebící se proč server je náš ,-mapa se dá otočit snad jinak ne ??Úsměv Na to u nás nepotřebujeme ani vote proč bychom chtěli umírat výbuchem .Mrknutí To jsem se nasmál.
No bylo zajímavé že si to zkoušel pořád dokola, to mě docela pobavilo.
 
3BAP_Krtek
Jo a jinak BAP už nikdy nebude útočit na cíle a bude jen a jen VULČIT hurááá hurááá huráá a nikdy jinak.Vyděšený
Upravil/a 3BAP_Krtek dne 08-02-2007 09:51
 
BP_Imelman
"Casius napsal "No bylo zajímavé že si to zkoušel pořád dokola, to mě docela pobavilo.[/quote]






Ty si mne pobavil více, minule jste z Lunderdorfu zmizeli jak pára nad hrncem a včera to samé !

No hoši ,to co píše Váš velitel tomu se můžu jen chechtat .Šklebící se

My netočíme mapu....... pokud ne tak to by na každém serveru co jich na světě je mohla být jedna.Mrknutí

Krása je právě v tom, pokusit se to splnit a né přihlouple polemizovat o plansetu .Vyděšený

Který dle mého se snaží být vyvážený .



Jinak by jsme spolu mohli i nadále vést debatu o takových věcech co je ve hře na hlavu -jako špatná výkonost letadel FW 190 v roce 1941 a 1942.. jejich podmotorovanost a ovládání křidelékA4 ,Tempest -výkonost, P 51 Mustang a účinost jeho zbraní atd....co Oleg totálně nezvládl .

Jelikož My létáme za RED stejně jako Vy a za blu chodím hlavně kvůli vyrovnání stran, tak alespoň mě nepřipadá zábavné když přijdete na mapu Vesnice kde jsem byl za modré ještě s jedním proti 7 červeným aby tedy na druhé straně někdo byl a vy si přihupkáte a hup 4 do IL to bylo opravdu konstruktivní .Takže 11:2 to mne tedy opravdu pěkně naštvalo.Snad bitevník je i ME 110 nebo JU 87....ale to je jedno


Já bych si jen přál a to chci zdůraznit,že ILA létáme snad pro radost a bez soupeřů není zápasu a vítězství a proher a to si myslím že bychom měli brát jako náš společný cíl všech bláznů co je tahle hra baví !!Mrknutí
Upravil/a BP_Imelman dne 08-02-2007 10:33
 
1stCL_pbarry
BAP uz ma velitele ?
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
BP_Imelman
Jinak aby bylo jasno a byla to konstruktivní debata tak když zajdete je to prima boj a 3BAP v zaměřovači Cool pokud není na mé 6 o clock je vítaná a ceněná trofej. Mrknutí

Přeji čisté nebeÚsměv ,špatné zbrojíře a zaseklé kulomety Šklebící sepři setkání s námi a zadřený motor až se pokáme .VyděšenýÚsměvMrknutí
 
3BAP_Cassius Chaerea
No já nevím my jej létáme pro radost proto lítáme v ilech ne ve fokáčích, páč nás prostě nebaMrknutí. Nejsme stíhači, takže nám moc nesejde jestli je modrých stejně jako červených, aby si na nás mohli dovolovat.
Jedna mapa by klidně bejt mohla kdyby i po dvou hodinách tam bylo dostatek cílů. Jinak nevím jak vás ale mě teda moc nebaví útočit na cíle kde jsou dva flaky, stovka náklaďáků, padesát vagonů a padesát tanků, je to takové neslané nemastné.

Já si moc nepotrpým na vyváženej planeset. Takové I-185 mi připadaj ujetý, to samé jako dvoj místné ily na té Moskvě, když ve větším začali přicházet až na podzim u Stalingradu. Ale zase mě to tolik nevadí.

Většina z nás BAPáku má ráda co největší historickej "hardreal", proto taky preferujem východní mapy na Lionech, Fučidův Leningrad je prostě mapa na Oscara. A u Vás jsou zpravidla ty letiště velmi dobře provedené, proto je tam upředňostňujem.
Upravil/a 3BAP_Cassius Chaerea dne 08-02-2007 10:46
 
BP_Tyrl
Flaků je u cílů, tak u letišť stejně. Hodně lehkých cílů ( náklaďáků ) je tam proto, aby bitevnícy nechcípaly kvůli jednomu tanku. Takhle když člověk kejchne, tak má alespoň pocit, že to nebylo nadarmo. Těžké cíle ( tanky ) tam jsou proto, aby se ta mapa nedala otočit na jeden nálet. Co by ti tedy připadalo slané a mastné. Vzhledem , k tomu, že hodně věcí na našich mapách ti přijede ujetých, tak mě zase přijde ujetá vaše obscedantní posedlost nepřátelským letištěm. S vaším způsobem boje by na mapě byl dostatek cílů za dvě hodiny, i kdyby tam byl ten cíl jen jeden.
Pokud vám tedy nevadí nedostatek nepřátel, tak mi klidně můžeme zůstat za červené. Vy si vezmete letiště a my cíle. On už se sice nikdo normální nepřihlásí, ale zase si užijeme pěkný večer.
 
3BAP_Bugs
Najlepšie sú vždy komentáre tých, ktorí tam neboli ale vždy všetko vedia nejlepšie! Chlapi, ste priam predurčení na politiku!

Add včerajší polet na BP:
1. mapa - keď sme došli, naše letisko už bolo dosť v dezolátnom stave, takže sme si povedali, že si dáme uzavretie toho vášho ako taký tréning. Nevrhli sme sa na befkárske, ale tam kde sa rodia I.A.R, takže tie silnejšie mašiny ste mali kľudne k dispozícii.
2. mapa - 1. útok zničenie letiska s bf110 M7-8 (vcelku úspešne so stratou myslím 4 ilov)
2. útok Polotnanyj závod M2 (bez straty)
3. "vzlety" - odstránenie vulcherov z nášho letiska (strata 1il)
4. útok - opakovaný na Polotnanyj závod, ktorý sme ale nedoleteli, nakoľko sa otočila mapa. Pokiaľ som mohol sledovať, tak vďaka nedostatočnému počtu blue pilotov, ktorí začali náhla a rýchlo po sebe "umierať". Netuším, čo sa dialo a zo vzdialenosti cca 40-50 km od miesta na mape kde sa tak dialo sa to dá ťažko posúdiť. škoda, mali sme naložené AJ a chceli sa vrhnúť na tie tanky, keď úž stanicu, autá a AA sme zničili v 2.útoku.

Váš server je slušne vyvážený, mapy sa aspoň mne páčia. Ak máte pocit, že sme po druhej mape zmizli, tak to nie je pravda, bolo už cca 22:10 a to väčšina z nás končí s lietaním cez týždeň. A ja osobne nerád lietam hurry a spity.
Tiež nemôžem súhlasiť, že sme LEN vulchovali letiská. Na prvej mape sme to brali ako adekvátny cieľ vzhľadom na ničenie toho nášho a na druhej sme po zničení befkárskeho chceli zlikvidovať Polotnanyj, ale neustálí BLUE vulcheri , ktorí útočili aj keď mali na kabíne olej a za sebou ťahali šnúru ako dym z továrne, nás nútili sa brániť.

1stCL_Fajlow napsal:
classic material ... Nic novyho ...


1stCL_pbarry napsal:
BAP uz ma velitele ?


Žlčovité invektívy len pre ten pocit, niekomu konkrétnemu nabrízgať sú fakt namieste. Zvlášť od znalých celého prípadu.Mrknutí Len tak ďalej, to bude super atmosféra.

3.BAP má a vždy mal veliteľa.
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 08-02-2007 11:00
 
http://3iap.org
BP_Tyrl
Hele chlapi. Já vás vždycky na našem serveru rád vidím. Prostě vás chci jen požádat, aby, když už jste nasáčkovaný v těch illiech, jste jeden či dva lety z počátku mise věnovali cílům a pak si spánem bohem podnikejte co se vám zamane.
Howh a Letu zdar
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,903,011 návštěv