May 18 2024 15:21:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Black Panthers Server
BP_Tyrl
tomiczech napsal:

posledni co si pamatuju, tak snad bylo Rumunsko. kdy slysim motor blizko me, koukam, koukam, nikde nic a najednou se kousek pred a nade mnou objevi ero. Pocit jako ve Star Treku kdyz Klingoni odmaskuji tesne pred Enterprise Úsměv


Na Holubech mají to samé Rumunsko. Pokud tam se ti tam neděje to samé, tak je asi rozdíl mezi Genadichem a Deamonem. Něco podobného popisoval WT_TeeDee na Tygrech.
 
Libron_De_Aspen
Tomiczech mi mluví z duše., Vidím éro (19"monitor, roz. 1024 x 768 2xAA ) velikost asi 7 mm. otočím po něm hlavu a kde nic tu nic, ani dot ( a že jsem po něm panešku pátral Úsměv ). Mám Nvidia 6600GT.. ovladač 91.31.
 
BP_Imelman
Holt chlapy se musíme smířit i s tím ,že provozovatelé internetu neplní to co slibují. Já osobně mám UPC a mám teoreticky po kabelovce mít rychlost 2054/256 a skutek utek taky mi to laguje a občas se stávají různé záhady,ztrácejí se pakety a to nejen u nás ale i na AH či WT kam já občas chodím .Smutný

jen co mne těší ,že bláznů do létání snad neubívá. IMMrknutí
Upravil/a BP_Imelman dne 25-10-2006 00:36
 
BP_Imelman
Takže hoši už je to tady : Zítra 2.11.2006 v 17.30h máme sraz s našimi čackými Mrknutínepřáteli a přáteli Vyděšenýz WK ve VingsClubu . Doufám,že dorazíme všichni.Naštvaný

Těšíme se . IM
Upravil/a BP_Imelman dne 01-11-2006 23:05
 
BP_Imelman
Hrdě prohlašuji,že můj první film je na světě, najdete ho na našich stránkách : www.blackpanthers.cz v sekci foto -video s názvem Rhubar. Doufám, že se bude líbit ! Nešetřete chválou Vám to neublíží a mně to zvedne sebevědomí ... CHi CHi ...Šklebící se
 
1stCL_Fucida
nooo...mně se nelíbí ty nápisy, který se dají nějak vypnout a pak mi taky tak trochu chybí nějaká "dějová" linie..
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Maxxis
BP_Tyrl napsal:
Poslyš Maxxis. Co pak tě včera tak rozhořčilo? Pokud to bylo něco ohledně serveru, co se dá opravit, tak se stím netaj. Pomůžeš tím i ostatním pilotům. Pokud tě rozhořčilo, že tě třeba zvulšil někdo na letišti, tak je zase kontraproduktivní lát celému servru.


jo pozde odpovidam, kousek niz to napsal paja, strasny, jsi za kičkem a on udela nejakej vykrut a ty zacnes stoupat a uz ho nenajdes ani s trackirem, strasny, tak si me lehce zobnul a tak tam letim znova repete situace a zase si mne zobnul stejne, strasny.

doty nebyly vidět vubec, snad jen 2 km a pak uz nic, kvůli tomu sem se vztekal a je to poravdu jen na BPčkách jinak nikde. Takže tam ani kvůli tomu nechodíme, skoda krasně se tam drív sestrelovali rudí. Šklebící se
 
Rigor Mortis
1stCL_Fucida napsal:
nooo...mně se nelíbí ty nápisy, který se dají nějak vypnout a pak mi taky tak trochu chybí nějaká "dějová" linie..


Ono to lítání u nás moc o ději není. Velitel prostě řekne: "Nesmí projet chlap s koženou brašnou" a tak my do toho jdeme.Úsměv
 
Lucka
Na serveru BP jsem létala jen jednou. Byla to tuším mapa "Velký nálet na Prostějovské letiště", "Rumunsko 1944" a potom ještě jednu mapu ze západní fronty, rok 1940. Já vám nevím, ale mě ta viditelnost dotů připadala zcela standardní. Nic zvláštního oproti jiným serverům. kde se létá bez ikon.

Jiná věc je ta, že se mi s Hurricanem v jedné skrumáži "povedlo" ošít BP_Tyrla na P-40 Šklebící se. Dodnes nevím, jestli to bylo zapříčiněno lagem, nějakým jiným vlivem nebo mojí blbostí (nejpravděpodobnější varianta).

Z mého pohledu: server Black Panthers má zajímavé mapy, dobré pingy a vůbec....je cooool Mrknutí
 
Rigor Mortis
Já jsem si s pomocí Lava trochu pohrál s nastavením grafiky a viditelnost hlavně proti zemi při zachování pěkných detailů se mi o dost zvětšila. Ona u nás totiž taky snad není mapa s ideálním počasím, většinou lehké pošmourno a mraky. A čas bývá posunutý k ránu nebo k večeru. To má na viditelnost také velký vliv.
 
1stCL_Fucida
BP_Kojak napsal:
Ono to lítání u nás moc o ději není. Velitel prostě řekne: "Nesmí projet chlap s koženou brašnou" a tak my do toho jdeme.Úsměv


Rozumím, "úkol zněl jasně" Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
BP_Tyrl
Dík Lucko za pochvalu. Že jsi mě ošila, z toho si nic nedělej. Mě poslední dobou ošije kde kdo.Šklebící se
 
BP_Shark_7

Tyrle,
řadím se do fronty, aby si taky prásknul Šklebící se
 
Ace
Filmeček je mooooc pěkný! (rád budu dělat křoví v dalších dílech Úsměv)
A BP dedikáč je supr - Je tam sranda Mrknutí (ženě jsem vysvětlil, že když už přistane střemhlav ze 2 km, tak nemá dávat refly Šklebící se)
 
http://www.bitevnici.wz.cz/news.php
Lucka
Ace napsal:
Filmeček je mooooc pěkný! (rád budu dělat křoví v dalších dílech Úsměv)
A BP dedikáč je supr - Je tam sranda Mrknutí (ženě jsem vysvětlil, že když už přistane střemhlav ze 2 km, tak nemá dávat refly Šklebící se)

Ona létá? Fakt? No to je skvělýýýýýýýý!! Cool

Pozdravuj ji ode mě Úsměv
 
Ace
Lucka napsal:
Ace napsal:
Filmeček je mooooc pěkný! (rád budu dělat křoví v dalších dílech Úsměv)
A BP dedikáč je supr - Je tam sranda Mrknutí (ženě jsem vysvětlil, že když už přistane střemhlav ze 2 km, tak nemá dávat refly Šklebící se)

Ona létá? Fakt? No to je skvělýýýýýýýý!! Cool

Pozdravuj ji ode mě Úsměv


Létá jenom když musím zmizet a nemám čas přistát... Pozdravy vyřídím Úsměv
 
http://www.bitevnici.wz.cz/news.php
BP_Tyrl
Maxxis to bude počasím. V červenci odpoledne lítají pouze mlíčňáci.
 
BP_Imelman
1stCL_Fucida napsal:
nooo...mně se nelíbí ty nápisy, který se dají nějak vypnout a pak mi taky tak trochu chybí nějaká "dějová" linie..




Rád pro modré -" co nemají rádi filmy kde vítězí spojenci Šklebící se vysvětlím" - společný start- u vlastního letiště to je patrné BF 109 E -4 vulší -jde dolů- odlet ve dvojici na Rhubar do Francie- napadení německého letiště( což bylo běžné u těchto úkolů ) -BF 110 točí za P- 40 a za ní další od nás - poškození- plamen- výskok a štastný návrat domů přez Doverské skály -

Co na tom je nepochopitelné a bez dějové linie ??Vyděšený

Ty nápisy chápu ale je to z netu a každý alespoň pozná že to není nahrané.
Při hře to mám roztažené na více řádků a i tak točím záznam boje.
 
BP_Imelman
No ještě jsem si to teď kontroloval zprávy za letu mám vyplé,páčka dole. Zkoušel jsem se připojit a na netu si to okno které mám roztáhlé na 3 řádky snížil na 1 tedy úplné minimum a poté opětovně zapl záznam .Pořád to samé,- ty hlášky tam jsou a bohužel 5 cm od shora přesně tak jak jsem to měl původně nastaveno . Tak nevím jak to dát pryč.

Bavím se o tom ,že to mám v Ilovi je mi jasné že když si to pak natočím ve frapsu jak jsem to dělal už ty hlášky neodstraním. Tak raďte -každá rada dobrá. IM
 
BP_Tyrl
BP_Imelman napsal:
No ještě jsem si to teď kontroloval zprávy za letu mám vyplé,páčka dole. Zkoušel jsem se připojit a na netu si to okno které mám roztáhlé na 3 řádky snížil na 1 tedy úplné minimum a poté opětovně zapl záznam .Pořád to samé,- ty hlášky tam jsou a bohužel 5 cm od shora přesně tak jak jsem to měl původně nastaveno . Tak nevím jak to dát pryč.

Bavím se o tom ,že to mám v Ilovi je mi jasné že když si to pak natočím ve frapsu jak jsem to dělal už ty hlášky neodstraním. Tak raďte -každá rada dobrá. IM


Rada je na fóru L13
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,903,269 návštěv