May 04 2024 08:57:15
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Black Panthers Server
BP_Tyrl
Mám. Má 10 mega. Snad ti to pošta pojme. :-)
 
Tajpan
VGR_j4ck41 napsal:
mel bych prosbicku ... byl vcera nekdo tak proziravy a nahraval v dobe kdyz bezela mapa Barbarossa ... ten chat byl naprosto kouzelnej

"smrt fasistickym okupantum ..."
"... Polska"
"Smrt bolsevickym okupantum Polska"
"fasisti jsou taliani, my jsme nackove"


do prčic. Šklebící seŠklebící seŠklebící se

ale najlepšie bolo:

Okamžite opustite vzdušný priestor SSSR!!!

PffPffPff
 
mha
Tajpan napsal:
VGR_j4ck41 napsal:
mel bych prosbicku ... byl vcera nekdo tak proziravy a nahraval v dobe kdyz bezela mapa Barbarossa ... ten chat byl naprosto kouzelnej

"smrt fasistickym okupantum ..."
"... Polska"
"Smrt bolsevickym okupantum Polska"
"fasisti jsou taliani, my jsme nackove"


do prčic. Šklebící seŠklebící seŠklebící se

ale najlepšie bolo:

Okamžite opustite vzdušný priestor SSSR!!!

PffPffPff


Vtipné to bylo! Dlouho jsem se tak nepobavil!

PS : U nás na TS také zasnělo Muž s koženou brašnou nesmí projít!!! Made by VGR_Samklon (asi tím myslel tu grupu heinkelů co jsme vzápetí napadli...) Vyděšený Šklebící se
Tělo mrtvého nepřítele páchne vždy dobře.
Aulus Vitellius
 
j4ck41
BP_Tyrl napsal:
Mám. Má 10 mega. Snad ti to pošta pojme. :-)


pokavad jsi to posilal tak to asi nepojmulo bo nic nemam, ale jelikož koukam, ze schranka na atlasu je fakt velka - celejch 15 mega tak to zkus semka jestli se ti jeste bude chtit , kuju
Upravil/a j4ck41 dne 13-11-2007 18:16
 
BP_Tyrl
Pro ty co nechodí k nám na stránky. Citace server gurua:

Prave se nam podarilo s Imelmanem zjistit ze se na server nelze pripojit, pokud mate v nicku nejakou diakritiku (á, í, é...). Server vas proste rovnou kopne.
Neptejte se me prosim proc, v serveru to nikde nastavit nejde.

Jeste dulezitejsi je HL - nove verze jsou vyslovene kvalitni. Proste z minuty na minutu prestanou fungovat. Zmizi graficky rozhrani, nicmene .exe bezi, ale celkove je to ve vztahu k dedikaci v jakymsi stavu nestavu.
Rikam dopredu - budou-li problemy pokracovat pak s HL nejspis skoncime, protoze z myho pohledu to prestava bejt "bezpecna" aplikace.


Tyrlův Dodatek:

A když to přeženete s jinými znaménky, tak vás to taky kopne. Např. =("Mrknutí=Pepa. se taky nepřipojí.
Upravil/a BP_Tyrl dne 09-06-2010 18:02
 
BP_Tyrl
Nové zprávy z bojiště:

Re: Nová verze HyperLobby nový
Autor: BP_Guru (IP adresa zaznamenána)
Datum: 10.06.2010 15:46

Po celovecernim laborovani nad serverem vim jiste ze novy HyperLobby vylozene prasi, nicmene nejsem schopnej to jakkoliv vyresit, protoze HL nema zadny zajimavy nastaveni. Pokud to bude blbnout (a ono bude), pak mi volejte nebo piste. Vic udelat nemuzu. Navic diky divnoproblemu s HL je prakticky nemozny identifikovat ze k nejakymu problemu doslo. Dedikac se tvari naprosto spokojene, stejne tak IL2SC, takze nejak nevim co s tim.
SMRT HYPERLOBBY!!!!


Neznáte někdo pana Fojtáska, ty jeho stránky jsou na mě moc anglický.
 
TozziFan
Sice anglicky, ale stačí mu poslat PM(česky) a odpoví(po slovensky) do druhého dne. Aspoň já mám takové zkušenosti.Mrknutí
 
BP_Tyrl
"Oznámení o serveru BLACK PANTHERS"

Vzhledem k neidentifikovatelnym problemum s dedikacem jsme se rozhodli zhruba na 7 az 14 dni nepouzivat HyperLobby, protoze z naseho pohledu se jedna o pomerne vazneho podezreleho.

Ke hre se lze pripojit na stejnych adresach jako dosud:
server.blackpanthers.cz:21000
nebo:
77.93.208.97:21000
 
BP_Tyrl
zdá se, že odpojení od HL má jistý pozitivní dopad. Server nelagoval, nepadal, ani nekopal. Za celý večer nebyl hlášen jediný případ Transfering mission. Což by mohla být dobrá zpráva i pro AH a DT.
 
1stCL_Fucida
Doporučuju pokračovat v testování ještě několik dní a pokud se to potvrdí, napiš Hyperovi. Řeč s ním vždycky byla výborná.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Jirka
Nenabízet server na HL není nutné. Vlastní server pusť bokem rukama a HL podstrč nějaké fejknuté il2fb.exe. Mám to odzkoušené na czechwarech. Má to i tu výhodu, že pád HL serveru nemá vliv na tvůj dedikáč samotný.
 
BP_Tyrl
Napíšu to adminovi. tady ale jde spíš o to, že po připojení na HL padá náš server a nikoli HL. každopádně testování probíhá.
 
BP_Tyrl
Zdá se, že po včerejším neúspěchu pojede nyní server nějaký čas bez SM. Nicméně mám novou teorii. Poslední dva pády se konali na mapě Tobruk, kde je podklad MTO, což je nová mapa na Serveru. Vzpomene si někdo na jakých mapách došlo k předešlým kolizím? každopádně nás pls ve středu podpořte svou návštěvou, ať se dostaneme k nějakým relevantním výsledkům.

děkuji Tyrl
 
BP_Tyrl
Server byl opět připojen na HL. Zatím bez SM. Dalším krokem bude povolení BP_SM cca do 14 dní.
 
BP_Tyrl
Takže byl nahozen nový set, obsahující SM Letadla. To znamená, že se opět může na server se zapnutým SM. Checkrunetime =2 zůstává stále zapojen.
To by podle osob povolaných mělo znamenat, že na server se lze dostat s jen lehce pozměněnou verzí hry... Co si pod tím osoby povolané představují..nikdo netuší.
Každopádně doporučujeme používat BP_SM, který nezpůsobuje serveru problémy.
Všechny UP a HSFX pravděpodobně obsahují mody, které mohou po serveru vyžadovat informace, které tento neobsahuhje a tudíž raději spadne.
Ergo tím, že je pro někoho obtížné věnovat před letem tři minuty přehození modů, kazí hru ostatním hráčům, kazí pověst serveru a přidělává práci provozovateli.
..............................................................................................................
Celá tato akce se netýkala lagování ani transferování, nýbrž přímo pádu celého serveru.
Ohledně lagování si můžete stěžovat u svého poskytovatele připojení.
A ohledně transfringu...asi ......na Hlavním nádraží na Lampárně.
 
czs_scharck
BP_SM na serveru + Crt=2 = s čistou 4.09m se k vám již nebude možno připojit ???
CSL/I_Scharck <iíi=< 59
 
BP_Tyrl
S čistou 4.09 se lze připojit. Naopak by se dle tvrzení autora hra nemělo dát připojit s ničím jiným, což kupodivu stejně lze.
 
saldy
Co to znamená crt=2, často se to objevuje. koukal jsem na bp lidi hrajou později v noci a někdy nikdo, nešel mi Bf110 tak jsem nakonec nahrál ty vaše mody a je to ok. Ten kdo tvořil mise odvedl skvělou práci, škoda jen té jedovaté AAA, myslím že tam jsou všechny válčiště ale všechny jsem ještě neprolez, široká nabídka letadel i bombrů Mrknutí
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
marasek
Saldy, je to jenom můj názor, ale myslím si, že jedovatost AAA je tvořená záměrně, aby se omezilo číhání na bezbraná letadýlka na letištích a aby byli piloti nuceni domlouvat se na společné útoky na pozemní cíle. Jinak na BP se hraje především v neděli večer a ve středu večer (spíš pozdě večer, i téměř do rána se někdy zadaří).
 
www.virtualnikokpit.cz
ZVP_ALEX
marasek napsal:
Saldy, je to jenom můj názor, ale myslím si, že jedovatost AAA je tvořená záměrně, aby se omezilo číhání na bezbraná letadýlka na letištích a aby byli piloti nuceni domlouvat se na společné útoky na pozemní cíle. Jinak na BP se hraje především v neděli večer a ve středu večer (spíš pozdě večer, i téměř do rána se někdy zadaří).


Jo, jo na servru BP je základem nebát se jít na jejich TS a přidat se k té či oné straně, jinak jseš tam snadný terč a moc si to neužiješŠklebící se. Dle mého názoru v současnosti jeden z nejlepších servrů (ne-li nejlepší), se super mapama, pro každýho něco!Mrknutí
Upravil/a ZVP_ALEX dne 26-11-2010 18:59
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,812,732 návštěv