May 04 2024 14:37:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Black Panthers Server
BP_guru
No kdyz to zaradime do popisu, tak kdo z vas ho bude cist? Úsměv Úsměv

Nebo mame zacinat brifingy slovy: Predne Vam chceme ponizene podekovat ze ctete tento brifing Šklebící se
Nebo: Diky vsem BAP kteri tento brifing docetli az sem, zbytek uz cist nemusite to uz je jen popis cilu, ktery je vam k nicemu jelikoz na serveru se proste "tak zorientujete" ze je vam vsechno jasny. Šklebící se

Jdu taky nasavat moudrost vsehomira abych nemusel cist infa. Šklebící se
 
BP_guru
Hele a co mate vlastne vsichni s tema metalama? A za co to je? Ranni kurba pana velitele, nebo co? Šklebící se A jaky jsou hodnosti? Vrchni pucflek, Nadhonirucik apod.? Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
BP_guru
Jo a kdo by se ptal co to mam za debilniho avatara, tak to je pan Pavouk, nas spravce site. Úsměv
Upravil/a BP_guru dne 09-02-2007 16:07
 
313_Blc
Kdyby se někdo ptal, tak muj avatar je vlk přeskakující ovci Mrknutí
 
3BAP_Plooskie
BP_guru napsal:
No kdyz to zaradime do popisu, tak kdo z vas ho bude cist? Úsměv Úsměv


... slibuju ti, že já jo! Akorát to musíš psát azbukou, ta latinka mi moc nejde ... Šklebící se

BP_guru napsal:
Nebo mame zacinat brifingy slovy: Predne Vam chceme ponizene podekovat ze ctete tento brifing Šklebící se
Nebo: Diky vsem BAP kteri tento brifing docetli az sem, zbytek uz cist nemusite to uz je jen popis cilu, ktery je vam k nicemu jelikoz na serveru se proste "tak zorientujete" ze je vam vsechno jasny. Šklebící se


... ty voe, to bys pro nás fakt udělal ?! Po tom všem co jsme ti provedli ? Teda klobouk dolů před tvojí asertivitou ...Mrknutí

BP_guru napsal:
Jdu taky nasavat moudrost vsehomira abych nemusel cist infa. Šklebící se


... na nasávání bacha, záchytky jsou drahý ... Šklebící se

BP_guru napsal:
Hele a co mate vlastne vsichni s tema metalama? A za co to je? Ranni kurba pana velitele, nebo co? Šklebící se


... za co jsou metály se dočteš na našich stránkách. Doufám že tvůj návrh Bugse neinspiruje, bo máš u mě na srazu přez držku ty ... Šklebící se
 
Hanss
313_Blc napsal:
Kdyby se někdo ptal, tak muj avatar je vlk přeskakující ovci Mrknutí


Sem si vždycky myslel, že to nahoře je Rozumně Uložená Měna a to dole kola Blcu... Vyděšený
 
3BAP_Bugs
No včera to už bolo o niečom inom. Mrknutí Najmä tá púšť. Škoda, že tá mapa je tak malá. Šklebící se
 
http://3iap.org
BP_Tyrl
No jo musím konstatovat,že jste překvapili, když jste vydrželi dvě mapy, na kterých nebyly šturmy. Hlavně bylo včera na serveru skoro 40 lidí. tak ta rudá převaha nebyla tak výrazná. Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
BP_Tyrl napsal:
Hlavně bylo včera na serveru skoro 40 lidí.
To dělá správnej styl ReklamyŠklebící se.
 
BP_Tyrl
To víš bez reklamy by to nešlo. Nadarmo se neříká : Sedávej panenko v koutě a zůstaneš starou pannou.Vyděšený
 
3BAP_Bugs
BP_Tyrl napsal:
No jo musím konstatovat,že jste překvapili, když jste vydrželi dvě mapy, na kterých nebyly šturmy. Hlavně bylo včera na serveru skoro 40 lidí. tak ta rudá převaha nebyla tak výrazná. Šklebící se

Ale boli tam čajky a bostony! Čajka je po ilovi a peškovi tretie najlepšie éro v sturmoviMrknutíŠklebící se A boston patrí do nášho "hangáru" Úsměv
 
http://3iap.org
3BAP_Rohlos
Můžete mě někdo poradit? Včera večer jsem lítal cca 2 hodiny na serveru panterů a za tu dobu mě do dvakrát vyhodilo do stavu jako když se načítá mapa. Nenapsalo to žádný kick, nebo něco podobnýho. Jen mě to poslalo na obrazovku Transfering map a já jsem by nahranej. Hra ale ještě pokračovala, protože za asi 10 vteřin co mě to přehodilo do tyhle obrazovky, tak se v konzoli napsalo že jsem se zabil pádem o zem. Ostatní co tam byli se mnou, tak vesele pokračovali dál. Nejsem jediný komu se to stalo. Asi 20 minut přede mnou to takto vyhodilo i mého spoluhráče.

Tohle se mě stalo poprvý na vašem serveru a po tom co jsem přešel na 4.08. Nikde jinde se mě to nestává. Není někde něco špatně nastavený, nebo není to nějakej bug hry? Doufám, že to nebude nastálo, protože se mě na vašem serveru dobře lítá.

Díky za pomoc.
 
BP_Tyrl
Není to nic osobního. Je to jenom nová vymoženost genadiche pro verzi 4.08. Takže do nové záplaty se to může stát komukoli a kdekoli. neztrácejme trpělivost.Mrknutí
 
3BAP_Rohlos
OK, díky Tyrle, zkusím to nějak přežít.

Ale ve skrytu duše stejně vím, že nás odtaď vyhazujete záměrně a pak to svádíte na Gennadich, to je jasný. Protože vám tam, pokud hrajete za modrásky, děláme pěknej masakr co? Vyděšený
 
3BAP_Cassius Chaerea
Já ti nevím, já mám 75% smrtí na BP taranem, zbylejch 25% jsou moje standartní pokusy o vzlet mimo lajnu. Tož u Vás je to nějaká tradice ten TaranŠklebící se.
 
Tajpan
3BAP_UO_Rohlos napsal:
Můžete mě někdo poradit? Včera večer jsem lítal cca 2 hodiny na serveru panterů a za tu dobu mě do dvakrát vyhodilo do stavu jako když se načítá mapa. Nenapsalo to žádný kick, nebo něco podobnýho. Jen mě to poslalo na obrazovku Transfering map a já jsem by nahranej. Hra ale ještě pokračovala, protože za asi 10 vteřin co mě to přehodilo do tyhle obrazovky, tak se v konzoli napsalo že jsem se zabil pádem o zem. Ostatní co tam byli se mnou, tak vesele pokračovali dál. Nejsem jediný komu se to stalo. Asi 20 minut přede mnou to takto vyhodilo i mého spoluhráče.

Tohle se mě stalo poprvý na vašem serveru a po tom co jsem přešel na 4.08. Nikde jinde se mě to nestává. Není někde něco špatně nastavený, nebo není to nějakej bug hry? Doufám, že to nebude nastálo, protože se mě na vašem serveru dobře lítá.

Díky za pomoc.


takéto "veci" sa občas stávajú. niekomu častejšie, niekomu nikdy.
Bud je to chyba hry, serveru, programu ale aj užívatela.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Tajpan napsal:
takéto "veci" sa občas stávajú. niekomu častejšie, niekomu nikdy.
Bud je to chyba hry, serveru, programu ale aj užívatela.
Já si spíš myslím že za to můžeš ty Tajpane.
 
Tajpan
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Tajpan napsal:
takéto "veci" sa občas stávajú. niekomu častejšie, niekomu nikdy.
Bud je to chyba hry, serveru, programu ale aj užívatela.
Já si spíš myslím že za to můžeš ty Tajpane.

kua, už aj ty Brute Šklebící se
 
BP_Tyrl
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Já ti nevím, já mám 75% smrtí na BP taranem, zbylejch 25% jsou moje standartní pokusy o vzlet mimo lajnu. Tož u Vás je to nějaká tradice ten TaranŠklebící se.


to víš u nás se schází srdcaři.
 
j4ck41
mel bych prosbicku ... byl vcera nekdo tak proziravy a nahraval v dobe kdyz bezela mapa Barbarossa ... ten chat byl naprosto kouzelnej

"smrt fasistickym okupantum ..."
"... Polska"
"Smrt bolsevickym okupantum Polska"
"fasisti jsou taliani, my jsme nackove"
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,814,334 návštěv