May 18 2024 15:21:46
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Black Panthers Server
haluz paja
No jestli mohu neco podotknout,tak jestli by se nedala poupravit viditelnost letadel. Vcera sme s maxxisem litali na P-51 a videli sme leda prd. A kdyz sme slitli niz,tak se z prazdne oblohy vyloupla J2M3 a bylo po ftakach. Smutný
 
Libron_De_Aspen
Něco na tom bude, shodou okolností jsem na té mapě byl včera taky a s Paorlem jsme se asi 10 minut hledali na určeném místě a ....nenašli, přitom oba na hranici stejných čtverců ve stejné výšce..posléze jsme si smluvili schůzku na jiném místě, postupně v různých výškách a opět jsme se nenašli. Pak jsem ho zahlédl jak kolem mě prolétá a vzápětí zmizel. Skoro bych řekl že to zavánělo bugovitostí, ale nerad bych vlnil, jen se mi nic podobného ještě nestalo. Mimochodem ..seděl jsem v J2M3. Tak nevím. trochu scifi?? Úsměv
 
Rigor Mortis
haluz paja napsal:
No jestli mohu neco podotknout,tak jestli by se nedala poupravit viditelnost letadel.


To de dělá jak??? nezáleží to spíš na tvém hardwaru a nastavení grafiky? Jinak Tyrl už tuhle mapu minule časově posouval o dvě hodiny kvůli mému obdobnému hořekování a teď už je tam vidět poměrně pěkně.
 
haluz paja
No jinde s tim problem nemam,jen u vas. A je zhola nemozne u vas zoomovat. Kdesi sem cetl,ze Cutora na AH nastavil viditelnost dotu na 11 km. Tak asi to mozne je Zamračený
 
BP_Shark_7

Na tomhle serveru běží i simulace počasí !!!! Cool

...ani za války se počasí neplánovalo viz historie D-day / 6.6.1944 Mrknutí

 
BP_Tyrl
haluz paja napsal:
No jinde s tim problem nemam,jen u vas. A je zhola nemozne u vas zoomovat. Kdesi sem cetl,ze Cutora na AH nastavil viditelnost dotu na 11 km. Tak asi to mozne je Zamračený


Co já vím, tak se dá nastavit tak leda viditelnost ikony. Která u nás není, tudíž není co nastavovat. Může to být počasím, které u nás je málokdy na úplně nejlepším. Skoro vždy je tam oblačnost, s kterou souvisí mírná mlhovatost, hlavně zrána. To co ty žádáš je krásné bezoblačné počasí cca ve dvanáct odpoledne. A bavilo by tě létat pouze ve dvanáct v poledne? A co chudáci bitevníci? Byly by pořád jako na talíři. Jen si je zobnout. Holt budete to zumování propilovat. Jo a J2M3 jsou omezené. RFB.
 
BP_Tyrl
Ještě mě napadlo, že bychom mohli vypnout nahrávání skinů. Oni mrchy, narozdíl od těch standartních, maskujou.Šklebící se
Upravil/a BP_Tyrl dne 23-10-2006 19:48
 
rudidlo
BP_Tyrl napsal:
Ještě mě napadlo, že bychom mohli vypnout nahrávání skinů. Oni mrchy, narozdíl od těch standartních, maskujou.Šklebící se
Ty vole a qůli čemu se tyu nátěry na letadla asi dělaly ???
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
BP_Tyrl
Pane Ogefr. vy jste pil!!!!!!Mrknutí
 
paorel
BP_Tyrl napsal:
Co já vím, tak se dá nastavit tak leda viditelnost ikony.


Podle manuálu by ta viditelnost dotu měla jít nastavit příkazem mp_dotrange:

The server hosting an online game can now set the distance at which plane icons will become visible.
The command syntax is:
mp_dotrange [FRIENDLY|FOE] [DEFAULT] [COLOR <km>] [DOT <km>] [RANGE <km>] [TYPE <km>] [ID <km>] [NAME <km>]

The following keys define the distance at which the appropriate icon is enabled:
• COLOR: The distance at which icons take the color of the inbound plane’s army. Icons farther away will be drawn in gray.
• DOT: The distance at which the “dot” plane marker becomes visible.
• RANGE: The distance at which the distance measurement appears in the icon.
• TYPE: The distance at which the airplane model or model family becomes visible.
• ID: The distance at which the tactical number is visible.
• NAME: The distance at which the aircraft’s pilot name is visible (if it is driven by a human pilot).

Jinak včera to s tou viditelností to bylo opravdu zajímavé. Že jsem neviděl já Librona, mě nepřekvapilo, to se mi běžně stává na každém serveru bez ohledu na denní dobu a počasí. Ale že neviděl on mě při několika blízkých průletech, to bylo zvláštní. Nepropašoval jsi, Tyrle, do objektů ve FMB model Bermudského trojúhelníku?
 
Rigor Mortis
Co vím, tak naše vývojové centrum pracuje na snížené viditelnosti BP_dotů pro ostatní piloty. Zatím je to přísně střežený projekt, který je ve fázi testů. Možná se v neděli omylem dostal na mapu "Okinava" a začal se neřízeně šířit i na ostatní. Musí se na tom ještě zapracovat. Úsměv
 
BP_Tyrl
Re: Paorel

Tento příkaz mám také ve svém manuále a v českém překladu se vyloženě zmiňují o značkách. Což jsou takové ty modročervené nápisy přes celou obrazovku. Případně malé šedé jako na holubech. Velikost dotu server nemůže nijak ovlivnit. Viditelnost se dá ovlivnit kombinací počasí a denní doby. Ale to už jsme probíraly.

Jinak samozřejmě správnou kombinací přenosných startovacích drah, pentagramu kolem compu a chcíplou slepicí pod židlí se dá ovlivnit mnoho věcí, o nichž se Olegovi ani nesnilo.Vyděšený
 
Joe Hallenbeck
No to co si tady postnul se tyka icon, jinak ta cervena pasaz ti rika, ze dot je pouze "teckovy oznacovac letadla" co se zobrazi na urcitou vzdalenost. Coz znamena ze ti zobrazi dot tvoreny ikonou, co ti ukaze letadlo, ktere zatim neni fyzicky jako tecka videt.

Nevim proc by to kluci meli zapinat. Litat s ikonama umi kazda lama, osobne mam radeji servery bez ikon, kde se ve vzduchu pozna ostrileny profik co pozna Spita na sto honu a amater co te ma za Bfko a kterej se navic necha zaskocit i kdyz te vidi blizit se velkou rychlosti z jeho seste. Šklebící se
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 24-10-2006 03:00
313_FlyBoy
RY-C
 
paorel
Joe Hallenbeck napsal:
Nevim proc by to kluci meli zapinat. Litat s ikonama umi kazda lama ...


Taky nevím a navíc si myslím, že o zapínání ikon tady ani není řeč. Úsměv Večer si otestuju, jak se změna hodnoty u toho parametru DOT vlastně projevuje. Jinak já ikony samozřejmě taky nepotřebuju. Stačí, aby mi něco zabubnovalo do křídel, začal čoudit motor nebo naskočila hláška, že ztrácím palivo, a mě to hned bleskově sepne a řeknu si: Jirko, bacha, někde tady jsou! Úsměv
 
rudidlo
BP_Tyrl napsal:
Pane Ogefr. vy jste pil!!!!!!Mrknutí
To si piš!
Taky se se mnou dnes ráno doma kromě psů nebavil Smutný
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
BP_Imelman
No pěkně se to tady rozjelo!

Než nám běžel server tak jsme spouštěli zkušebně mapy u mně a RychlýNozdry a tam se ta viditelnost nastavuje ale bohužel pouze pro ikony....

S tím počasím má Tyrl hodně pravdy a taky záleží na hodině letu !!

Výše uvedená mapa byla jako Bermůďák ,ale tomáš to posunul časově a už se to dá v pohodě létat. Zrovna minule nás minul jeden Amík ve stíhačce a to jsme letěli na křídle vedle sebe 4 bombry G4M a neviděl na 400m zhola nic. To se chce podívat tak na 3 a 9 hod.Šklebící se

Jinak kdyby se létalo odpoledne a za super počasí tak jsou američani na této mapě bez kooperace mrtví muži.Létal jsem to za obě strany a připadal jsem si jako nadčlověk za Japonce.Úsměv

Sedm sestřelů na jeden můj v průměru. Musí to být vyvážené aby se kluci neodhlašovali jen co ten pacifik naskočí. Toť vše. Mrknutí
 
BP_Tyrl
BP_Imelman napsal:
aby se kluci neodhlašovali jen co ten pacifik naskočí. Toť vše. Mrknutí

PffCoolPffCoolPffCool
 
j4ck41
Joe Hallenbeck napsal:
Nevim proc by to kluci meli zapinat. Litat s ikonama umi kazda lama, osobne mam radeji servery bez ikon, kde se ve vzduchu pozna ostrileny profik co pozna Spita na sto honu a amater co te ma za Bfko a kterej se navic necha zaskocit i kdyz te vidi blizit se velkou rychlosti z jeho seste. Šklebící se


no tady bych si dovolil nesouhlasit. ono totiz docela dost zalezi i na tom na jakym zeleze to provozujes. takze ten amater muze bejt klidne clovek jakej sice Bf od Spita pozna, ale vidi te jenom jako tenkej krizek bez obrysu.

a ohledne viditelnosti na Okinawe bych taky mel jednu zajimavustku - jaka asi bude zpusobena mym zelezem, ale zase si nevzpominam ze by se mi to stalo nekde jinde. Narodim se na letadlovce a koukam, ze se prave rozjizdi jina F6F, si rikam, dobry pripojim se k nemu a letime na sikmoocka. takze zahajim startovaci proceduru a zaroven ho sleduju jak provadi pravou stoupavou. furt na nej koukam, ero je vzdaleny tak max 500 metru od lode a najednou zmizi. ale uplne totalne. zadnej dot, nic. odstartuju a chvilku se motam kolem lodi jestli ho neuvidim a teprve po nejaky dobe si vsimam dvou dotu vysoko nad jaky letej smer jih. jestli ten zmizik byl jeden z nich nevim.
a nestalo se mi to jenom na Okinawe. posledni co si pamatuju, tak snad bylo Rumunsko. kdy slysim motor blizko me, koukam, koukam, nikde nic a najednou se kousek pred a nade mnou objevi ero. Pocit jako ve Star Treku kdyz Klingoni odmaskuji tesne pred Enterprise Úsměv
 
BP_Imelman
BP_Tyrl napsal:
BP_Imelman napsal:
aby se kluci neodhlašovali jen co ten pacifik naskočí. Toť vše. Mrknutí

PffCoolPffCoolPffCool




No jo tak já se přiznám ... veliteli..... jsem to já který po hodině a něco brumlá že je suchozemská krysa a moře mám dostÚsměv
 
BP_Tyrl
Proto, se snažím moře v Pacifiku hojně nahradit ostrovní pevninou.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,903,271 návštěv