May 18 2024 07:16:54
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
ATA_Paul

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Black Panthers Server
Tajpan
WT_Peci napsal:
Tajpan napsal:
PS: kua, kde sa stratila tá radosť poletovia s šturmovi? Smutný


Je v prdeli Tajpane a bude tam tak dlouho, dokud si budou někteří lidé při lítání šturma a tady v diskusi kompenzovat své životní mindráky.
Jsem rád, že takových "chudáků" na WT moc nelítá. Úsměv Přijď si k nám odpočinout. Mrknutí

s týmto súhlasím. A horšie je , že s tým nič sa nespraví. Dnes mám volno ,takže určite budem lietať. Lenže mám obavy, že dnes je zlá konštalácia hviezd, lebo asi dnes začnem používať iné výrazy ako som bol zvyknutý. Ale zatial chladím hlavu a čakám.
 
GC3_Chroust
1stCL_pbarry napsal:
Chroust napsal:
Protoze jsi psal ze nafackujes velitele 3.IAP/BAP, coz je Bugs, ale nafackovat si chtel Casse (ten nikdy netvrdil ze je velitel 3.IAP/BAP), podle me se tedy pletes (meles pitchoviny)


Na odkazech co dával cassius, je jako velitel BAPu psanej cassius a velitel IAPu Dragon. Tak ja uz nevim vo co tady komu jde ? Zamračený


Ano a celkove jako velitel 3.IAP/BAP (coz psal Opitz) je na strankach uveden Bugs....o to tady asi jde?? Vyděšený



Jinak Opitz si me zase nastval, ja rok trenuju jako prase a ty me pak dvema prispevkama uplne vydrtis Smutný

Ale pockej, za rok uz budu urcite lepsi, zatim diky za lekci a nekdy zase ahoj Úsměv
 
1stCL_pbarry
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
1stCL_pbarry napsal:
Na odkazech co dával cassius, je jako velitel BAPu psanej cassius a velitel IAPu Dragon. Tak ja uz nevim vo co tady komu jde ? Zamračený
Já nic nikam nedávalMrknutí.


ok, tak to byl bugs, sorry. Podstata příspěvku je ale jinde Mrknutí


Hiltos
Jde vo to, ze mas hnusnou nausnici a a to je NA HOVNO!!


Ty voe, začni cvičit.. Šklebící se
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
1stCL_pbarry
Chroust napsal:
Ano a celkove jako velitel 3.IAP/BAP (coz psal Opitz) je na strankach uveden Bugs....o to tady asi jde?? Vyděšený


Pamatuju doby, kdy bylo nemyslitelne slučovat tyto dvě letky. Delalo to mnoho zle krve. Jestlize uz ale funguje tento svaz svobodnych letek, pak jsem jedine rad Úsměv

Uz to vidim, nacelnik stabu IAP/BAP. dík.
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Hiltos
1stCL_pbarry napsal:

Hiltos
Jde vo to, ze mas hnusnou nausnici a a to je NA HOVNO!!


Ty voe, začni cvičit.. Šklebící se


Na tebe mi staci vstat odpoledne, vychrtliku :-)
 
GC3_Chroust
nz Mrknutí
 
3BAP_Bugs
Qualičí sezóna ale už skončila. Dúfam!Smutný
 
http://3iap.org
3BAP_Bugs
1stCL_pbarry napsal:
Chroust napsal:
Ano a celkove jako velitel 3.IAP/BAP (coz psal Opitz) je na strankach uveden Bugs....o to tady asi jde?? Vyděšený


Pamatuju doby, kdy bylo nemyslitelne slučovat tyto dvě letky. Delalo to mnoho zle krve. Jestlize uz ale funguje tento svaz svobodnych letek, pak jsem jedine rad Úsměv

Uz to vidim, nacelnik stabu IAP/BAP. dík.

Jakých slobodných letiek, tu bola a vždy bude tvrdá diktatúra a vojenský režim!Vyděšený
 
http://3iap.org
Jirka
Kurwa, hlavně do toho nevnášejte logiku. A pravdu a lež. A podobný píčoviny. Stejně jde akorát o toho, kdo ho má většího. Nebo ne ???
Tak jak řikám. Vydržet. Přesně do 15:25.


A politicky Halík, kurwa politicky ...

Šklebící seŠklebící seŠklebící se



 
1stCL_BlueL
3BAP_Bugs napsal:
Qualičí sezóna ale už skončila. Dúfam!Smutný

Ty chces lovit kraliky s puskou na slony?Zamračený
 
3BAP_Cassius Chaerea
310_BlueL napsal:
Ty chces lovit kraliky s puskou na slony?Zamračený
Teoreticky by v tom neměl být problémŠklebící se.
 
3IAP_Dragon
Guru, kde jsi včera byl? Jsi mi připomněl Jamamota, kterej, když jsme na serveru, tak lítá kurýrní lety do Berlína Cool . Chtěl jsem tě polechtat kanónkama a než jsem tě našel, tak jsi pláchl ze serveru Smutný
Šklebící se
 
3BAP_Bugs
310_BlueL napsal:
3BAP_Bugs napsal:
Qualičí sezóna ale už skončila. Dúfam!Smutný

Ty chces lovit kraliky s puskou na slony?Zamračený

A čo som sebevrah.Smutný
 
http://3iap.org
1stCL_Jamamoto
3IAP_Dragon napsal:
Guru, kde jsi včera byl? Jsi mi připomněl Jamamota, kterej, když jsme na serveru, tak lítá kurýrní lety do Berlína Cool . Chtěl jsem tě polechtat kanónkama a než jsem tě našel, tak jsi pláchl ze serveru Smutný
Šklebící se



To že mne nejsi schopnej sestřelit je jen a jen tvuj problém.... Mrknutí
 
BP_Avalo
3BAP_Bugs napsal:

Asi sranduješ? Už vidím, ako cez chat oznamujem modrej strane cieľ, trasu a výšku letu.Šklebící se
Kvalita máp nebola spochybnená, len vyslovené pripomienky. Nabudúce budú oslavné ódy hlasnejšie!


Měl sem na mysli že stačilo napsat "kašlem na cíle mise" a pevně věřim že by to dopadlo jináč. Navíc jsme ten den tréning měli my,zřejmě proto tak silná odezva z naší strany. Jsme tam doma a tak by se trocha ohledu slušelo. Jinak nic ve zlym

Věřím že celá kauza je jen jedno velké nedorozumění
Mír s Vámi,howg domluvil jsem Cool
 
3BAP_Cassius Chaerea
BP_Avalo napsal:
Měl sem na mysli že stačilo napsat "kašlem na cíle mise" a pevně věřim že by to dopadlo jináč.
Beru tě za slovo, doufám že napříště tohle "kašlem na cíle mise", ušetří do budoucna naše klávesnice.
 
BP_Avalo
Tak v neděli? Vyděšený
 
3BAP_Cassius Chaerea
Úsměv Si piš.
 
BP_guru
To co jsem psal dneska mela bejt smirliva nota, ale tak nejak jsem nemohl pominout reakci na urazky a to byla asi chyba. Kdyby slo skutecne o rozumnou debatu, tak bych nemel potrebu se vyjadrovat, ale uz 4 strany jsou o nicem.
Souhlasim s Kojakem ze neexistuje rozdil mezi dobrym a spatnym vulchenim a taky jsem se to tak snazil v uplne prvnim prispevku podat s tim ze taky vulchime kdyz chceme. Jenom nedelame jenom to.
Zadnou omluvu nechci a nikdy jsem nechtel.
Opitzovi dik za podporu i kdyz vetsina asi nechape proc.
A co se tyka bananovani, tak mame za rok jedinyho cloveka, kteryho jedina zabava byla vystartovat z vlastniho letiste a pak na nej utocit a to opakovane i kdyz ho server za teamkilly kopal a my ho vyzyvali at toho necha. Kdybych byl takovej kreten jak me tady licite, tak jich tam je podstatne vic.
Jde mi o to aby to litani byla predevsim zabava a to pro vsechny zucastnene. Proto me opravdu mrzi ze nectete brifingy , prdite na cile a jeste pak mate silu kritizovat cile mise. To opravdu neni vycitka, spis zhusteni nekolika vasich odpovedi do par vet.
A kde jsem byl vcera? No uprimne vzhledem k tomu ze noc na vcerejsek jsem nespal abych doresil Olegovu genialni aplikaci a vecer jsem se konecne dostal do stadia se kterym jsem temer uplne spokojenej, tak se mi nedivte ze jsem dlouho nevydrzel. Puvodni zamer byl prihlasit se s Tyrlem a Nozdrou abysme zatizili server a vyzkouseli jestli se ten cas nezacne rozjizdet znovu.
 
3BAP_Plooskie
Původně jsem sem chtěl včera taky něco napsat, ale jsem rád, že jsem to neudělal, jelikož bych ještě pak mohl od Vopice dostat někde přes držku ... Mrknutí
Hele Opitz, nevím co ti Cass napsal do PM, že tě to tak nadzvedlo, ale vzhledem k tvému přesvědčení o tom, že je momentálně retardovaný, tak bys to myslím jako vzdělaný inteligentní mladý muž mohl jednoduše hodit za hlavu, ne ? ... A ne tady vyhlašovat nějaké vendetty na srazech, co ?

Jinak doufám, že jsme (jste) si to všechno pěkně vysvětlili a BAP může na BP serveru dál (příležitostně) provádět taktické operace za účelem uzavření nepřátelských letišť, kteréžto jsou tady prezentovány pejorativním termínem "vulčování" ... Pokud se toto stalo ve světle minulých událostí nepřijatelnou taktikou, zařaďte to prosím jako pravidlo do popisu u vašeho serveru a vícekrát se to nestane ...

Jinak díky Kojakovi za ten jeho příspěvek ... tam je to IMHO všechno shrnuto.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,900,766 návštěv