May 18 2024 06:44:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS BlackPanthers
 Vytisknout diskuzi
Black Panthers Server
GC3_Chroust
No Opicko a co v pripade ze Te nekdo obvini za neco co si myslis ze si neudelal?? Taky reknes prominte prosim a odpuste mi?? Vyděšený

Na to si pockam Šklebící seŠklebící se
Upravil/a GC3_Chroust dne 09-02-2007 11:10
 
Jirka
Jen je nech bejt. Já osobně bych jim byl vděčný, kdyby to vydrželi alespoň do 15:25 hod. Protože to jdu domů. Ale do té doby ať je co číst. Mám dneska konečně po několika týdnech šílené hokny volný den, tak ať to pěkně utíká. Úsměv
 
3BAP_Krtek
Opičáku mám Tě rád i Tvé flejmy, ale teď jseš fakt vedle.Mrknutí
 
Opitze
takových flejmů typu, že si admin stěžuje, že si pořádně nezalítal tady už bylo... problém je v tom, že to nakonec skončilo usmířením a ne tím, že to Cassius vyhrotí do demagogických výkříků - lžeš, lžeš, lžeš, vy jste si začali a podobně...

takže asi tak...

holt, někomu chybí smysl pro humor a nadsázka, a pak to takhle končí...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
GC3_Chroust
Pekne Opitz, ty zase chytas formu Šklebící seVyděšený
 
Opitze
Chroust napsal:
No Opicko a co v pripade ze Te nekdo obvini za neco co si myslis ze si neudelal?? Taky reknes prominte prosim a odpuste mi?? Vyděšený

Na to si u pockam Šklebící seŠklebící se


jo a proc me tedka v rychlovkách napadáš, že píšu píčoviny... kurva, vy jste takova lůza...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
WT_Peci
Tajpan napsal:
PS: kua, kde sa stratila tá radosť poletovia s šturmovi? Smutný


Je v prdeli Tajpane a bude tam tak dlouho, dokud si budou někteří lidé při lítání šturma a tady v diskusi kompenzovat své životní mindráky.
Jsem rád, že takových "chudáků" na WT moc nelítá. Úsměv Přijď si k nám odpočinout. Mrknutí
 
3BAP_Bugs
Fakt som chcel byť ticho a Veľká Mrkva je mi svedkom, že som sa snažil, ale demagóg a širiteľ klamstie a poloprávd si tu TY

1. Prvý, kto vyslovil slovol LEŽ v tejto debate bol BP_Guru bez overenia a len na základe subjektívnych dojmov
2. Tvralo ma obviňuješ z nadávania, pritom som s tebou vôbec nekomunikoval
3. Zapájaš sa, ako je ostatatne tvojim zvykom, do diskuzie keď nemáš ani báňu o čo ide a hlavne ako sa to celé stalo
4. Ako správny demokratický novinár si absolútne nič neoveríš a kynáš kadiaľ chodíš.
5. Nikdy som nikoho nežiadal o ospravedlnenie a ani nebudem.
6. Tvoje pindy pokladám za spestrenie piatkového flejmu na ukončenia pracovného týždňa a skrátenie času, ale ináč závažné ako minuloročný sneh v Papui Novej Guinei.
 
http://3iap.org
3BAP_Cassius Chaerea
Opitz napsal:
jo a proc me tedka v rychlovkách napadáš, že píšu píčoviny... kurva, vy jste takova lůza...
No aspoň ti nebude smutnoMrknutí.
 
GC3_Chroust
Opitz napsal:
Chroust napsal:
No Opicko a co v pripade ze Te nekdo obvini za neco co si myslis ze si neudelal?? Taky reknes prominte prosim a odpuste mi?? Vyděšený

Na to si u pockam Šklebící seŠklebící se


jo a proc me tedka v rychlovkách napadáš, že píšu píčoviny... kurva, vy jste takova lůza...


Jo jako ze se se omluvis za neco co si neudelal?? Mrknutí

Protoze jsi psal ze nafackujes velitele 3.IAP/BAP, coz je Bugs, ale nafackovat si chtel Casse (ten nikdy netvrdil ze je velitel 3.IAP/BAP), podle me se tedy pletes (meles pitchoviny)

Jeste neco?? Vyděšený
 
3BAP_Bugs
Teraz je vlastne už úplne jedno čo,kde a kto. Kašlite na toMrknutí
 
http://3iap.org
Opitze
OMG, já bych taky mohl napsat, že jediný kdo tu na fóru píše pičoviny jste tu vy z 3IAP(například v threadu Radarová základna), ale neudělal jsem to... diskutuji slušně a odměnou za to je to, že ten váš retard mi nadává do PM... tohle za celé mé působení v téhle komunitě NIKDO nedělal a že jsem měl mnohem vyhrocenejší vztahy jak s lidma z WT, tak z 316. tak s Vogonem aka Jirkou...

jenomže Cassius je holt retardovaná píča, jen to tu nikdo nenapíše, jen si to všichni myslej...
a já můžu naprosto v klidu přijít a dát mu do držky, třeba po nějaké diskuzi na téma demokracie v ČR a jestli jeho fotr sloužil v KSČ nebo v Lidových milicích...

A myslím si, že za zmatení toho, kdo je váš velitel si můžete především vy sami, nevyzná se v tom nikdo, což je mi u prdele, třeba ať je váš velitel samotnej Stalin, ale nadávky už je trošku někde jinde a vidím, že ty se postavíš nikoliv na mou stranu ale na stanu toho retarda, což jako admin jasně ukazuje tvoji zaujatost, tak si prostě polib prdel a tím to končím.

jediné co trvá dál je to fackování Cassiuse... na tom trvám dál... protože tuhle srandu si ujít nenechám...


Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Opice zase machruješ? Si nedáš pokoj. Kdyby si aspoň udělal z poloviny toho co si nakydal, tak to bych před tebou smeknulVyděšený,
 
Rigor Mortis
Zkusím se zachovat trochu diplomaticky. Vzhledem k tomu, že jsem teď několik dní nelítal, nebyl jsem u toho a jen více méně tuším o co go, se mi to snad povede, jako nezúčastněné straně. Kluci BP omluvte mě, že se tentokrát nebudu zrovna bít do krve za naší letku. Jen nastíním pár postřehů.

1) Vulšení je u nás POVOLENO a používáno libovolnými piloty v libovolnou dobu.

2) Nechápu snahu dělit vulšení na špatné či dobré. (s bombami, bez bomb ). Vulšení je prostě vulšení.

3) Pokud by nám nějaký "jiný" druh vulšení, který třeba používá BAP vadil, měli bychom ho tedy definovat a dát do pravidel, aby se podobně liché diskuzi v budoucnu zabránilo. Mám na mysli názory: Vy vulšíte sviňsky, my vulšíme krásně. A to z pohledu libovolné strany.

4) Já osobně mám rád, pokud se u nás sejde organizovaná letka a simuluje libovolnou organizovanou bojovou činnost. Mě to docela dodává punc reálna. I pokud neplní přímo cíle mise. Ve válce šlo mimo jiné i o moment překvapení. Je to ale jejich problém, protože si pak říkají o to, že mapu dříve otočíme my a de facto vyhrajeme.

5) Celé tohle vlákno o hov.. navrhuji smazat, začít znova a vyříkat si to v budoucnu třeba nad Prochorovkou, skrze zaměřovače zbraní.

6) Omlouvám se všem zúčastněným, BAP za, podle mě, zbytečné nařčení, BP za to, že nejsem na jejich straně. SORRY

Edit: Nějak jsem si spletl zkratku jednoho nejmenovaného bombardovacího pluku. Úsměv
Upravil/a Rigor Mortis dne 09-02-2007 16:09
 
Opitze
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Opice zase machruješ? Si nedáš pokoj. Kdyby si aspoň udělal z poloviny toho co si nakydal, tak to bych před tebou smeknulVyděšený,



já myslel, že už je ti jasné, že jsem tvůj nepřítel, ale POZOR, v REÁLU, a že pokud přilezeš na nějaký sraz a neomluvíš se za ty své nadávky, tak ti rozbiju hubu ...

já to opravdu myslím vážně a je to jenom mezi mnou a tebou, tak začni cvičit...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
3BAP_Bugs
Fuj, ale sa mi uľavilo. Ja sa ospravedlňujem za letku 3.IAP/BAP ak sme sa niekoho dotkli. A dúfam že jalový smer, ktorý nabrala táto debata zapadne prachom zabudnutia.

(mimo vzajomných nevybavených účtov Opitz - Cassius Chaerea, na tie facky som zvedavý) Šklebící seŠklebící se
 
http://3iap.org
3BAP_Cassius Chaerea
Kojaku pěkná práce, diplomat by s tebe byl dobrej.
Tyrle nevěřím tomu že si lhář, pořád na mě působíš dojmem solidního člověka, ale tvoje věta byla dle mě lež, proto sem to také napsal(následně zkusil vysvětlit), nehledej v tom nic většího. Pravidla serveru sou pro nás svatá, tedy co tam dáte podle toho se budem řídit, jinak opravte mě ale my snad žádné pravidlo neporušili.
 
1stCL_pbarry
Chroust napsal:
Protoze jsi psal ze nafackujes velitele 3.IAP/BAP, coz je Bugs, ale nafackovat si chtel Casse (ten nikdy netvrdil ze je velitel 3.IAP/BAP), podle me se tedy pletes (meles pitchoviny)


Na odkazech co dával cassius, je jako velitel BAPu psanej cassius a velitel IAPu Dragon. Tak ja uz nevim vo co tady komu jde ? Zamračený
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
3BAP_Cassius Chaerea
1stCL_pbarry napsal:
Na odkazech co dával cassius, je jako velitel BAPu psanej cassius a velitel IAPu Dragon. Tak ja uz nevim vo co tady komu jde ? Zamračený
Já nic nikam nedávalMrknutí.
 
Hiltos
1stCL_pbarry napsal:
Chroust napsal:
Protoze jsi psal ze nafackujes velitele 3.IAP/BAP, coz je Bugs, ale nafackovat si chtel Casse (ten nikdy netvrdil ze je velitel 3.IAP/BAP), podle me se tedy pletes (meles pitchoviny)


Na odkazech co dával cassius, je jako velitel BAPu psanej cassius a velitel IAPu Dragon. Tak ja uz nevim vo co tady komu jde ? Zamračený


Jde vo to, ze mas hnusnou nausnici a a to je NA HOVNO!!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,900,612 návštěv