March 28 2024 12:36:23
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Microsoft Flight Simulator 2020
AJaromir
Ani mě nenapadne si to kupovat přes MS store. Nejraději bych to měl jako NFT. Šklebící se
 
Pepe
Nějaké přistání.
YouTube Video


 
magot
Reklama na flight simulator za bolševika před 33 lety!
i.imgur.com/ejxQNNp.jpg
 
AJaromir
Jo, jestli to někoho náhodou zajímá, tak vyšel PMDG 737-700
https://pmdg.com/...simulator/
 
Defacto
No a taky Airbus A320 od Fenixe https://fenixsim....
 
alfik
Včera jsem dal dlooouhý polet na nové grafárně abych ji vyzkoušel Úsměv
No tak ty panelácí v Praze jsou ještě škaredější, a je jich víc Vyděšený ale jinak supr, úplně hladké bez škubu či škytnutí i při nízkých průletech po Králofské cestě Mrknutí
Ale proč píšu je něco jiného:
Nemohl jsem odstartovat ze žádného travnatého letiště, kromě se Zlínem, ale ten startuje odkudkoli, i z pole nebo z Václaváku.
Něco změnili? Nebo je to "jen" neshoda modu (mám česká a slovenská aeroklubová jako mod)?
Ví někdo? Poradí?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
test nových Boeing beranů od TM
YouTube Video



 
magot
povšimněte si u kluzáku supportu "podržkřídlo", to ještě v žádném simu nebylo! Šklebící se
YouTube Video



 
AJaromir
Ačkoliv to vypadá moc hezky, tak neustále váhám nad pořízením MSFS. X-plane mě z nějakého důvodu stále láká víc. Asi je to tím, že X-plane má "proof of concept" nebo jak to nazvat česky. Tam víte, že když něco vylepšují, tak to stojí za to. Třeba to X-plane 12, který se na nás chystá možná ještě letos, má být silně vylepšena simulace termálů (konečně budou i pod kumulusy). Má přibýt simulace jevů jako microburst ( https://stare.tornada-cz.cz/poznamky/downburst.html )
https://developer.x-plane.com/wp-content/uploads/2022/06/A330-2022-05-31-16.59.17-1024x548.jpg

Budou moci zamrznout křídla a to může způsobit přetížení. Bude tam nově jetblast, propwash, downwash,.. no prostě takové věci ani nevím jestli v MSFS2020 fungují, ale u X-plane 12 jsem si jist, že tam budou.
 
magot
Já jsem taky zatím MSFS 2020 nepořídil .. ovšem C-47, spirit a smrková husa už docela láká Úsměv Ty moderní krámy mě ani moc nezajímaj ..
Pak mne ještě silně demotivovala nedokončenost toho enginu, rozbitý města protože AI to nezvládá správně poskládat co se ručně ne-z-edituje ..
Chybějící kolizní model se zemí a jeho konsekvence ani nebudu zmiňovat, to tam prostě nikdy nebude ani za bambilión let a destruuje to bohužel celou simulaci.
Nicméně můžeš letět s se spiritem z Long Islandu do Paříže a to jinde nemůžeš Úsměv
Upravil/a magot dne 31-08-2022 20:42
 
alfik
Kolize se zemí a s objekty nebudou. K tomu se už vyjadřovali několikrát, že nechtějí, aby zase novinářská hovada psala ty chujoviny o tom, že si v MSFS ručníkáři cvičili bourání Ňůjó´ských dvoj-panelácí o třech budovách Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
Kdyby to tenkrát Bin Ládin věděl, možná by 9/11 odvolal. Sim bez kolizí, to je jak ženská bez prdele Šklebící se
 
AJaromir
alfik napsal:

Kolize se zemí a s objekty nebudou. K tomu se už vyjadřovali několikrát, že nechtějí, aby zase novinářská hovada psala ty chujoviny o tom, že si v MSFS ručníkáři cvičili bourání Ňůjó´ských dvoj-panelácí o třech budovách Úsměv


To je ale s prominutím....... doplňte si. Tak se s objektem nesrazí, ale třeba jim proletí. To nemění nic na tom, že se trefil. Jak to tedy zmaří jejich cvičení?
 
1stCL_Fucida
Nijak, ale je to dobrá výmluva, aby to nemuseli programovat Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
alfik
1stCL_Fucida napsal:

Nijak, ale je to dobrá výmluva, aby to nemuseli programovat Úsměv

I to je možné Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
relax v horkovzdušném balonu
YouTube Video



 
magot
De Havilland Canada DHC-4 Caribou
YouTube Video



 
magot
Andula
YouTube Video



 
AJaromir
No, brzy bude venku Comanche 250 od A2A. Se asi začínám těšit, že bych si pořídil MSFS2020. https://a2asimulations.com/2023/01/26/554665/
 
magot
případně si to můžeš pořídit skrze pc game pass, první měsíc za 1 dolar, další pak 15 ..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,596,265 návštěv