May 02 2024 08:05:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Tanec nad Port Moresby - priprava
Kukuloo
Cau Chicky

Za vyhovorky to nepovazujem. Viem ze stary iloj uz ludia casto nemaju a nelietaju ho. Rozumiem aj istej nechuti sa k iloj vracat ci strate nadsenia pre neho. Sam so to zazil xkrat, naposledy dva predosle mesiace ked som jednu akciu pripravoval ale proste to neslo. Preto to musim dat dokopy zakial ma to drzi Šklebící se Ak by aj niekto ila nainstaleneho nemal, pomozeme s instalaciou, vratane HSFX.

Dik za rychle info, skusim kontaktnut El_Martu. Jedna cudzojazycna sotai sa zide vzdy.
Letka_13/Kukulo
 
saldy
Ta betty to je nářez, grafika kokpitu je nepřekonatelná, ono stejně na zelený desce s 5 budíky a dvěma okýnky nelze už nic vylepšit a že si ji vychutnáme, já bych chtěl letět ještě dál! Celé hodiny nad prázdným oceánem držet kurz, nakonec trefit bezcennou skálu a zase zpět, co více si přát? Letectvo protivníka je každopádně podřadné a pokud se nějakou náhodou přiblíží, dostane po čuni.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
batoh
Navrhuji trénink Betty - sobota 31. 10.
Předběžné časy:
21.00 sraz na Teamspeaku (viz 1. příspěvek): HSFX, modpack, dohoda plánu pro dnešek.
21.30 start
Zkušenosti zkušenějších vítány.
 
saldy
Dnes jsem si chtěl teprve prolétnout trasu, ale proč ne? Dorazím, Kukulo mě pověřil velitelem bombrů, zkusíme pojíždět a vzlétnout.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Kukuloo
Treningy necham v kompetencii stran. Server je stale k dispozicii. Kto chce nech si zaleti, aj ti ktori si to len chcu skusit. Dnes/zajtra vyhlasim termin a pozvanku. Teda ked sa na tom zhodneme Šklebící se

Saldaku, jukni na mail prosim ta.
Upravil/a Kukuloo dne 31-10-2020 17:42
Letka_13/Kukulo
 
batoh
saldy napsal:

Dnes jsem si chtěl teprve prolétnout trasu, ale proč ne? Dorazím, Kukulo mě pověřil velitelem bombrů, zkusíme pojíždět a vzlétnout.

Respektuji, že jsi velitel, tušil jsem to a jsem rád.
EDIT: Díky za první trénink.
Upravil/a batoh dne 01-11-2020 01:43
 
saldy
Další cvičná bude zítra v pondělí v 20:30. Skryté vlákno potřebujeme už dnes. Termín akce bude brzy, vyhlásit už dnes.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Kukuloo
ano, o vlakna som poziadal. Pozvanku mam rozrobenu, novy modpack uploadnuty a poslany na server. Sukromne vlakna budu u nas na Letke 13, takze uvidi ich len ten kto sa u nas prihlasi. Pripadne si info posunte na ts.

http://www.letka1...
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Vlakno splnilo ciel - sonda ukazala ze zaujem o akciu ma predbezne 18 pilotov, ktori pisli sem alebo v PM. Uvidime ako termin zredukuje pocet a kolko novych sa prihlasi. O modru stranu sa zaujimalo 11 pilotov, z toho 5 bombrov, za cervenu 3 piloti a 4 piloti sa rozhodovali.

Dik za diskusiu, pokracujme uz v specialkovych vlaknach.
Letka_13/Kukulo
 
magot
Na serveru lítaj nějaký ai modrý bombery v okolí Port Moresby /nad letištěm Jackson jsem koukal ..
U P-40 je ten RAAF splácanej s default dohromady .. jak se to ten to .. aby tam byl jen ten RAAF?
 
Kukuloo
Ano, Betty tam su ako ciele aby ste mohli trenovat strelbu. Nad Salamauou lietaju tiez a su tam blizko seba airstarty abz sa mohli trenovat dogfighty pripadne pilotovane Betty vs cerveni stihaci alwbo ako si to podla potreby treningu naplanujeme.

RAAF marking v iloj je pre neskorsiu periodu. Mam v plane pre vas NONE a default skin s pridanym pismenom. Batoh sa hlasil ze to oskinuje. ALe myslim ze ak by to vzal Rannisokol ktory je v ramci vasej 75tej squadry, mohol by s vami odkomunikovat ake pismena tam chcete a domaloval vam po pismene na kazdu stranu trupu a komunikacia by bola jednoduchsia. Ked to zoberie poslem mu jak zakladny skin tak aj jeden s pismenom aby mal predlohu kam to pismeno dat. Kittyhawky tohto obdobia nad Port Moresby nemali cely kod ako RAF ale iba jedno pismeno. Teda tak som sa dopatral. Ak by to nezobral oslovim Batoha.

Ono vsetci budeme mat narodnost NONE ak si chceme zobrat historicke skiny.
Letka_13/Kukulo
 
magot
oukej
 
CSW_Rannisokol
Jo, klidně mi ty skiny pošli
i.ibb.co/Yp9d9tw/Rannisokol.png
 
Kukuloo
Hm... pohravam sa s myslienkou zrusit chybajuce % tahu motora. Casu na trening nie je vela a aj ten je redukovany roznymi nasimi povinnostami a dostat to do krvy zrejme nestihneme zvlast ked sa niekto prihlasi az v buducom tyzdni kedy letime. Ale ostatne by som nechal ako je.
Letka_13/Kukulo
 
magot
copak plyn vidím na páce ale chladič nevidím v P-40E. Nikde se nic nehýbe. Nevím stav ..
 
Kukuloo
Chladic na tlacitka funguje. Na posuvnik asi nie. To sa da spravit.
Letka_13/Kukulo
 
magot
jj ale když to ukazování % otevřenosti chladiče je skryté a zapomeneš v které to máš fázi, tak pak je to na prd ..
 
311_Mart
Tak ctrl+e a podíváš se Šklebící se
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
magot
jj to leda Šklebící se
 
Kukuloo
Šklebící se



Ja myslim ze sa to da spravit ako ze opravit. Kuknem na to. Aj veikso to hlasil.
Letka_13/Kukulo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,481 návštěv