March 28 2024 20:20:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Prodám grafárnu
310_cibule
Nechtěl byste někdo GIGABYTE GTX 960 G1 Gaming 4GB?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
za 3 plzně, rum a zelenou .. Úsměv
 
310_cibule
No, tak nějak ; ) Popravdě nevím, jakou to může mít cenu, jestli vůbec ňákou...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
rudidlo
Od znacky Gigabyte nechci uz nic, ani kdyby mi platili.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Richi
No jestli hledáš někoho, kde by mohla důstojně dožít, tak bych ji mohl umístit ve svém historickém kompu. Tam mám 9800 gtx+. To už je skoro do muzea.
Teda celej komp je do muzea a pořád hledám přesvědčení vytáhnout těch cca. 40k za nový komp. Ale na bloumání po netu furt OK.
Jestli je cena tři plzně. Pff
 
Paulus
rudidlo napsal:

Od znacky Gigabyte nechci uz nic, ani kdyby mi platili.


Nevím, co máš proti Gigabyte. Mám od nich ZD Gigabyte Z390 M Gaming; CPU i5-9600; GPU NVIDIA GeForce GTX 670 4GB; SSD Gigabyte GP 1TB. Několik let s Gigabyte nemám problém. (ťukyťuk na dřevoÚsměv)Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Zifi
1800 Kč bude reálná bazarová cena. Dej to na Bazoš. Navíc je to 4GB verze, což je super.
 
1stCL_Fucida
Cibule, na Bazoši je jedna za 2000 a druhá za 2400.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
No mě se zadařilo střelit 970tku 4GB za 2500,- teď v únoru. Nicméně ta je/ byla o 50% výkonější Úsměv
Ale tak za dvojku by to Cibule mohl zkusit ...
 
310_cibule
Dík za tipy, Zifi, Fuči a Magote.

Dal bych ji za 1500,-. Pokud tady nikdo nebude mít zájem, zkusím bazoš.

Jinak jsem si právě pořídil GeForce RTX 2070 8G od Gigabyte. Doufám, že s ní budu řadu let spokojen stejně jako s tou předchozí od stejného výrobce. Dodnes mi na BoX offline dělala průměr 35 - 40 FPS (s nastavením většiny ukazatelů na max či high), což mi přišlo slušné. Ta nová je trochu hlučnější, ale dá se to vydržet.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
LesniHU
Vy jste vsichni fakt narocni, ja mam 750Ti a hraju vse ve 2560x1440 :-)
 
magot
310_cibule napsal:
Ta nová je trochu hlučnější, ale dá se to vydržet.

Pokud nelítám DCS nebo BOX tak mám defaultně na RTX zapnutý silent mod, není vůbec slyšet Úsměv Na lítání to pak vypnu aby měla výkon.
Je na to aorus engine v rámci gigabyte gpu-ček.
Jinak já už asi 12 let kupuju jen gigabyte hw a no problem (desky, gpu), naprostá spokojenost.
 
310_cibule
Dík.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
rudidlo
Paulus napsal:

rudidlo napsal:

Od znacky Gigabyte nechci uz nic, ani kdyby mi platili.


Nevím, co máš proti Gigabyte. Mám od nich ZD Gigabyte Z390 M Gaming; CPU i5-9600; GPU NVIDIA GeForce GTX 670 4GB; SSD Gigabyte GP 1TB. Několik let s Gigabyte nemám problém. (ťukyťuk na dřevoÚsměv)Mrknutí

Koupil jsem zakladni desku Gigabyte Aorus Pro Wifi a pri nastaveni rychlejsich pameti se mi ozyvalo praskani ve zvukovce. Grafiku jsem koupil Radeon 5700XT take on nich. Ta nastesti funguje.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Baron
No Rudidlo, tiež používam GB a maximálna spokojnost. Možno si mali8ba smolu na kus.
Hals - und Beinbruch!
 
Joe Hallenbeck
NA desku od GB jsem měl před lety smůlu. Investoval jsem do ASUSky a mám pokoj.
313_FlyBoy
RY-C
 
Hoper
tak ať to zase vyrovnám - již druhý komp s MB a GPU od GB a naprostá spokojenost (ťuk ťuk ťuk :))

jo a starý komp je taky stále funkční...
;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
rudidlo
Porad mam tu puvodni desku od GB v kumbale. Pokud by o ni mel nekdo zajem za 10% puvodni ceny plus dopravu, je k dispozici. Dokud nezapnete vyssi takt pameti, funguje jak hodinky.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
310_cibule
No a k tomu tu mojí grafárnu. Nekupte to ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tyler Durden
Gigabyte poslední dobou fláká výrobu hodně, spatně osazené chladiče, načaté paměti na grafikách, různě pískající a rušící a kolabující MB a ne zrovna špičkové výkony. A to píšu jako člověk co od nich kupoval i máslo.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,048 návštěv