April 20 2024 05:01:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
videa na youtube
DatavCZ
Tak jsem se dnes podíval na youtube a zjistil jsem že 1stCLWerner už tam nemá žádná videa co na nich bylo tak nenávistného?
 
1stCL_Punkey
To jsou ti jeho Weisse Wölfe a Agrese 95 Šklebící se
 
1stCL_Werner
Musíš se zeptat youtubu, se mnou se nebavili. Úsměv

Nejspíš to bylo kvůli pár výstřižkům z Wochenschau s letadlama, spoustu účtů co mělo nějaké části wochenschau zmizelo.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Hans-Assi
Ta "korekce" nás dříve nebo později zabije. O cenzuře a svobodě slova se snad nemá cenu vůbec bavit...
 
magot
To musel někdo napráskat.
Wochenshau týdeníky jsou na YT běžně dostupné. Stejně bandy typu Weisse Wölfe a Agrese 95 ..
 
1stCL_Werner
Asi jo přišel mi jeden e-mail, že byl můj kanál opakovaně nahlášen jako podporující násilí a byl smazán. Zkusil jsem ještě nějaký to jejich odvolání, ale nic. Kdyby alespoň člověku dali šanci si ty videa zpět stáhnout, ale to ne Mrknutí

Některý wochenschau samozřejmě projdou, ale zmizelo jich poslední dobou spoustu.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
alfik
Je čas poohlédnout se po jiné službě. Nevíte o nějaké?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
magot
YT stěží lze nahradit svým rozsahem a kvalitou hw a připojení, nicméně uložto je solidní archiv všeho, funguje i jako online video player Úsměv
Případně torrenty, peer2peer sítě a jiné polo-legalní sdílecí služby.
Myslím že to v budoucnu skončí u peer2peer, tam kde to kdysi začalo Úsměv
 
rudidlo
alfik napsal:

Je čas poohlédnout se po jiné službě. Nevíte o nějaké?

https://twitgoo.c...ernatives/
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
DatavCZ
1stCL_Werner napsal:

Musíš se zeptat youtubu, se mnou se nebavili. Úsměv

Nejspíš to bylo kvůli pár výstřižkům z Wochenschau s letadlama, spoustu účtů co mělo nějaké části wochenschau zmizelo.


ta jejich politika a převracení historie asi už bude i ve hrách tvá videa jsem sledoval dlouho byla perfektně sestřihaná a měla hlavu a patu hold asi s tím nic nenaděláme když to vedou blbci a práskači mají radost že můžou ublížit lidem
 
DatavCZ
1stCL_Werner napsal:

Musíš se zeptat youtubu, se mnou se nebavili. Úsměv

Nejspíš to bylo kvůli pár výstřižkům z Wochenschau s letadlama, spoustu účtů co mělo nějaké části wochenschau zmizelo.


co to zkusit tady?
http://www.dailymotion.com/
 
Bierglass
1stCL_Werner napsal:

Musíš se zeptat youtubu, se mnou se nebavili. Úsměv

Nejspíš to bylo kvůli pár výstřižkům z Wochenschau s letadlama, spoustu účtů co mělo nějaké části wochenschau zmizelo.


Měl jsem pár videí které, které začínali Wochenschau a jsou všechna pryč. Ani mi nic nenapsali. Ať už jdou do prdele.
 
Shadowdeath
Uplne mam strach si co to Wochenshau je vygooglit, abych se rovnou nedostal na nejaky blacklist... i kdyz mozna to neni realna obava, jelikoz blacklist je nekorektni a spolu whitelistem se budou rusit..
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Richi
A nemohlo to být spíše tím, že Wochenshau jako takový je OK, ale použít z něho kousek je proti nějakým autorským právům?
Třeba se YT bojí, že by je Himmlerova vnučka mohla žalovat. Úsměv
 
Bierglass
Richi napsal:

A nemohlo to být spíše tím, že Wochenshau jako takový je OK, ale použít z něho kousek je proti nějakým autorským právům?
Třeba se YT bojí, že by je Himmlerova vnučka mohla žalovat. Úsměv


Před videm jsem měl autentickou ukázku včetně zvukové stopy. Tu orlici s nápisem "Die Deutsche Wochenschau". Když dozněly zvuky znělky, střih a začalo se přehrávat moje video. Originál včetně zpravodajství na tubě nezrušili.Chápu, že někdo může mít práva na uveřejnění dokumentů z té doby. Ale ty jsem nepoužil. Ale na znělku jako takovou měl autorská práva asi jen Josef Gobbles. Pochybuji, že by někomu prodal. A jestli si na toto, včetně dokumentů z té doby někdo dělá nárok, tak jak se k těm autorským právům dostal.Vyděšený
 
Aces_Wild
Řešení problémů s odstraňováním videí (support.google.com)
 
Bierglass
asi se stal nějaký zázrak. Tohle video mi na tubě nechali. Ale zůstalo jediné. let na TAW. https://www.youtube.com/watch?v=8zuNpe-eRpM&t=4s
Upravil/a Bierglass dne 18-06-2020 21:04
 
magot
Richi napsal:

A nemohlo to být spíše tím, že Wochenshau jako takový je OK, ale použít z něho kousek je proti nějakým autorským právům?
Třeba se YT bojí, že by je Himmlerova vnučka mohla žalovat. Úsměv

Gudrun před několilka lety zemřela, ta už žalovat nebude Šklebící se Krom toho, tohle by za Himmlerem nešlo ..

Btw tady je non-YT zdroj Wochenschau, takže cokoliv na YT smažou, můžete jim reupnout zpět Šklebící se
https://archive.o...amp;page=4
 
saldy
Jsem slyšel že jutub má tendenci mazat kanály bez monetizace, na mě ještě svítí vykřičníky že všude porušuju práva, hakenkrouců tam zrovna taky nemám málo, tak jen čekám kdy to příjde Úsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Shadowdeath
Bierglass napsal:

Richi napsal:

A nemohlo to být spíše tím, že Wochenshau jako takový je OK, ale použít z něho kousek je proti nějakým autorským právům?
Třeba se YT bojí, že by je Himmlerova vnučka mohla žalovat. Úsměv


Před videm jsem měl autentickou ukázku včetně zvukové stopy. Tu orlici s nápisem "Die Deutsche Wochenschau". Když dozněly zvuky znělky, střih a začalo se přehrávat moje video. Originál včetně zpravodajství na tubě nezrušili.Chápu, že někdo může mít práva na uveřejnění dokumentů z té doby. Ale ty jsem nepoužil. Ale na znělku jako takovou měl autorská práva asi jen Josef Gobbles. Pochybuji, že by někomu prodal. A jestli si na toto, včetně dokumentů z té doby někdo dělá nárok, tak jak se k těm autorským právům dostal.Vyděšený


Nezrusili nejspis, protoze cele originalni video ma nejakou historicky vypovydajici hodnotu, to tvoje bohuzel ne a kdyz z originalu jenom vystrihnes "symbol" a k tomu das svuj obsah s ukazkou "nadrazenosti" nemeckeho luftwaffe, tak pak chapu, ze se to nekomu nemusi libit... Nejspis ty lidi co tohle resi, nevi, ze Ti nejde o "ideologii", ale jenom o "letani" (uprimne v to tedy doufam Mrknutí).
"Když umřeš, tak o tom nevíš, ale pro ostatní je to těžké. To samé platí, když jsi debil." ~ autor neznámý
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

34,728,443 návštěv