April 18 2024 17:01:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Bats eyes/Netopierie oci
311_Vont
Minimálně se budou muset osvětlit dráhy, většina japonských dvoumotoráků nemá ani světlomet a myslím si, že s radary na tom nebudou lépe. Ještě jsem se nedíval jestli vůbec na to mají přístrojové vybavení.
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Kukuloo
Nanornici maju, armada nie. Uz je to par tyzdnov co som to pozeral, ale toto mi z toho zostalo v pamati. Osvetlene drahy su nevyhnutnost.
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Je k dispozicii trenigovy server

IP: 185.91.116.113:21018
heslo: test


Je to aj v prvom prispevku.

Modri maju k dispozicii zatial jedno osvetlene letisko vratane Lorenzu a radiomajaka a Radia Tokyo. Hopriku, mas naku vhodnu hudbu pre Radio Tokyo?
Upravil/a Kukuloo dne 19-05-2020 00:44
Letka_13/Kukulo
 
311_Vont
Ahoj Kukulo,
včera jsme s Krakenem a Batohem testovali polet na tréninkové mapě a máme první výstupy, které by bylo dobré ještě probrat přímo s tebou. Měl by si dnes večer čas sejít se na TS Letky Orel?
Díky Vont
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Kukuloo
21:00?
Letka_13/Kukulo
 
311_Vont
Jasan příjdu
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Kukuloo
Krakene tiez mozes?
Letka_13/Kukulo
 
AH_Kraken
Ano, přijdu
 
Kukuloo
Po vcerajsej konzultacii dostala idea specialky trhliny. Vlastne nie ani tak idea ako jej prevedenie. Ukazuje sa ze radial radar nam to cele tak nejak komplikuje v tom zmysle, ze mame lepsi prehlad o situacii okolo ako v F-14 ktora ma datalink. Byt by radial radar a zaroven aj frontal radar pouzivalo len minimum strojov, hrozi ze by sme tam mali neziaduci furball so znamkami boja 21+ storocia. To sa samozrejme pilotom nepaci. Suhlasim s nimi, preto som uz predtym skusal napr. Fog Of War ikony, ale to nefungovalo.

Zaroven je otazka kolko ludi sa moze prihlasit. Chalani prisli s navrhom maximalizovat vyuzitie zdrojov a zabavy a letiet to ako COOP. Tam by bol jeden pilot a druhy by pouzival radar, napr. v Avengerovi ci Betty ci B6N Tenzan a pod. Leteli by sme na etapy jedna misia za cervenych a druha za modrych za vyraznej asistencie AI. Mozno viac misii kratsich.

Ako hot fix bol navrhnuty radarovy operator ktory by sedel bud za radial radarom alebo mapou kde su ikony lietadiel a je nazoomovana na urcitu velkost a vektoroval vlastnych stihacov s palubnym (frontal) radarom na bubakov a stihaci by po zachyteni bubaka na svojom palubnom radare preberali intercept sami. Radarovy operator by im vedel poskytnut len kurz a polohu bubaka, pripadne ich vlastnu polohu, lebo radial radar ani mapa s ikonami lietadiel nepozna vysku. Tym sa do akcie dostane clovek s jeho interpretaciou situacie a tym aj lepsia stava. Lenze radarovy operator by musel mat HSFX a byt s nami na servri. Tym stracame pilota. Ak by mali obidve strany operatora prichadzame o dvoch cennych ludi.

Alebo kontaktovat ludi ktori maju externe radary, tj. aplikacie mimo iloj a zozieneme si aj externych radarovych operatorov... mozno. Ak by to klaplo otazka je dokedy je to realizovatelne.


Ked si to zhrniem mam z toho tento vystup:

1. viac COOP misii kde budeme za jednu stranu (Hoprik vzdy modry samozrejme) a radarovy operator s pilotom v dvojmiestnom stroji s AI cielmi. Kde by sme to leteli? Opytat Ericha
2. specialka kde kazda strana bude mat jedneho pilota ako radaroveho operatora s pouzitim ingame mapy/radarov (mozme mat sluzby po hodke alebo tristvrte hodke alebo ja neviem... nech sa vystriedame), viac-menej povodna idea specialky
3. externy radar od Falkona (to by zrejme znamenalo aj server od Falkona) + radarovi operatori
4. esterny radar zo SEOW od VARPov + radarovi operatori

Co s tym...
1. mal som v plane Battle of Atlantic, eskortna lietadlovka, dvojice strojov Hunter/killer (Wildcat/Avenger alebo Wildcat /Swordfish aleboSeafire/Swordfish). Je to preveditelne ako COOP vratane operatora radaru. Existuje mod kde je aj refule/rearm, mozno by to slo. Tym padom na 1 zivot kedze by slo o COOP. V hre je este maly pocet pilotov na Bats eyes, COOP by bolo efektivne vyuzitie kazdeho pilota
2. toto je najjednoduchsia verzia. Je to po ruke a vyuzijeme svoje zdroje bez pytania sa inych ludi o poskytnutie externych aplikacii. Vyzaduje optimisticku vieru v dostatocny pocet pilotov, resp. doplnenie AI strojmi aby mali piloti vzruso ak by bolo malo ludi
3. mozem sa opytat, po papuly mi neda
4. su tu iste technicke obmedzenia s mierkou mapy a specificke poziadavky na map grid a jeho sektory, nemusia sa zhodovat. SEOW uz nie je aktivne, teraz frci u nich BOX. Ziadny server teda uz nie je, server guru sa iloj nechytil uz rok. Dost nejasna buducnost. Ale je moznost skusit. Teoreticky zdroj dalsich pilotov pre akciu

Raz darmo, musim rozhodnut...
1. Coopku by som nechal na Atlantik
2. zatial najrealnejsia moznost z mojho pohladu, fungujuca, vcera sme testovali. Tato moznost je aj nositelkou povodnej ideje - akcia v noci za pomoci radarov a relativne dlhe misie vratane navratu (cca 1 hod, niektore mozno dlhsie), zazitok z nocneho lietania
3. opytam sa
4. v zalohe

Takto nejako.

Pisem teda Falkonovi
Letka_13/Kukulo
 
311_Vont
Coopku jsem už celá léta neletěl a tak se už teď těším Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
magot
No já jsem v pohodě, na 4K monitoru na temné obloze, takřka žádné černé doty nevidím, takže mně nepomůže ani awg-9 radar, prostě slepej jak patrona Šklebící se
 
Kukuloo
Krakene a Marte, slo by dnes TS o 21:00?
Letka_13/Kukulo
 
311_Mart
Kukulo, dnes a pár dní ještě bohužel ne. Řeším stěhování, internety a tak.
Do týdne snad budu ready.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
AH_Kraken
Já můžu
 
Kukuloo
Ok. Tak skonzultnem s Krakenom Úsměv

Planeset reds je viac menej jasny a pozicie lodi prekonzultneme teda dnes. Taktika uz bude na vas.
Letka_13/Kukulo
 
batoh
Noční stíhači Hellcat: KRIST, Jan. Gumman F6F Hellcat. s. 53-60. ISBN 978-80-7236-432-9.
PM
www.databazeknih.cz/img/books/24_/244895/grumman-f6f-hellcat-BU2-244895.jpg
Upravil/a batoh dne 23-05-2020 21:32
 
Kukuloo
Dik Batohu Mrknutí


Pani, potrebujeme otestovat svetlice na TBM-3D - konretne ci ich vidia ini piloti po tom co ich odhodite. Ja som videl svoje svetlice aj Krakenove. Kraken vsak videl len svoje a moje nie.
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Pri testoch s Batohom sme zistili ze pri nizsom nastaveni kvality grafiky je sice svetlice ineho pilota vidiet, ale svetlica neosvetluje to co je pod nou. Cize vidi iba svetlicu na padaku a pod nou tmu.

S testami u Krakena sme zistili ze dokonca nevidi moje svetlice vobec (ja som videl aj Krakenove svetlice aj Batohove). Musime to teda este podrobit rozsiahlejsim testom.
Letka_13/Kukulo
 
falkon
Falkon emaily cital, len som bol minuly tyzden off.
Kukulo, vecer si napiseme/zavolame, a prejdeme moznosti.. Najvatsim otaznikom bude termin akcie, teda kolko sa toho stihne otestovat/doprogramovat.
 
Kukuloo
Zdar Falkone

Medzi deviatou a desiatou by som mal byt na TS Orel:

TS3 SERVER IP: 185.91.116.113:9987
Password: War_2013_22
Letka_13/Kukulo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,716,769 návštěv