April 18 2024 04:00:01
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Haná 2020
alfik
Georgeu napsal:

Najde se ještě jedni místo pro opozdíého, leč pravidelného účastníka? Konečně se mi podařilo všechno přeorganizovat... a můžu přijet!

Že váháš - už jsi připsaný Vyděšený
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
313_Gryzlov
Tak jsem udělal maximum, abych přijel co nejdříve. Mám v pátek dovolenou! Cool

Alfíku,
v kolik tedy dáme sraz, abychom stihli pomluvit všechny, než stačí dorazit? Šklebící se
 
alfik
No, mmntálně to vypadá spíš na ten pozdější vlak... chytl jsem zánět do nohy, včerejšek jsem propotil... snad to přes tuto noc dorazím Úsměv
Kdyby bylo nejhůř, a všichni byi přítomni, budeme je pomlouvat v cizích jazycích Mrknutí
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
alfik
Svobodný pán z Hlubokolesí mě vezme ze Zábřeha autem, takže tam budu (asi zase) jako jeden z prvních, tak si připrav obzvláště vypečené pomluvy Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Jirka
313_Gryzlov napsal:

Tak jsem udělal maximum, abych přijel co nejdříve. Mám v pátek dovolenou! Cool

Alfíku,
v kolik tedy dáme sraz, abychom stihli pomluvit všechny, než stačí dorazit? Šklebící se


Zdar Gryzliči. Já vyrážím z Brna hned po obědě. Zdrhám z práce dřív. Stavuju se ještě na pokec za Clo-Clem do Prostějova. A pak hned směr Kostelec.
 
313_Gryzlov
Alfíku a Vogone, tak to mi kazíte plány Úsměv

Jak můžu někoho z vás s tím druhým pomlouvat, když přijedete oba dva Šklebící se


Vogone, tak to načasuji tak, abych přijel přibližně jako Ty. Počítám, že když vyjedu kolem 10 z ... toho města, kde bydlím ... tak snad kolem 13:00 bych tam mohl být Úsměv Ale jestli nebudu moct dospat, tak pojedu už v 6:00 Cool
 
clone9cz
Gryzlove, zapoj mozek
vwings.net/images/ten-druhej-je-vogon.png
 
http://www.wwii-illusion.net
alfik
Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Georgeu
Díky všem, kteří si našli čas a dorazili na poslední slet :-)
 
606_vencour
Pánové,. omlouvám se, u nás se to nějak prokoučovalo ... a ještě jsem se ptal, jestli je to opravdu v srpnu ... opravdu nic moc takhle to poto.
 
606_Temp
Kdybys napsal opravdu srpen ( a ne jen špatně přepsal číselné datum z prvního příspěvku tohoto vlákna), tak si toho snad někdo všimne. Ale nejspíš nikdo nepostřehl a ani nikoho nenapadlo, že z nějakého důvodu počítáš s úplně jiným měsícem. Chybička se vloudila.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
alfik
606_vencour napsal:

Pánové,. omlouvám se, u nás se to nějak prokoučovalo ... a ještě jsem se ptal, jestli je to opravdu v srpnu ... opravdu nic moc takhle to poto.

Toho jsem si fakt nevšiml - šestka a osmička jsou si podobné... asi oba špatně vidíme. Budeme si muset zvynout psát měsíce buď slovy, nebo římskými tyčkočislícemi.

Jinak díky všem účastníkům Cool
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
606_vencour
Alfíku, nepanikař, to byla moje chyba nebo třeba varování, že občas fakt je lepší si dát na chvíli zoom a pak to vrátit.
Když něco říkám, tak zpravidla myslím tak, jak to říkám. Ať vesele nebo vážně. A tohle jsem myslel vážně, že jsme se zase jednou chtěli ukázat.
Takže ... nenechte si kazit zážitky, my Vencourojc se nedáme a snad se i polepšíme i v tomhle.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,713,964 návštěv