April 19 2024 09:44:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
pSipi

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2020-mapa Nevady
Paulus
Ale jo, pěkná mapa. Mrknutí
Zajímavý je průlet nad Las Vegas. I ty testovací bojovky se dají použít. Mapa je vhodná především pro „roury“, a ty já nemusím.
Zajímalo by mne kolik létavců (Čechů) navštíví mapu Perského zálivu či Nevadu?
Ani tuhle mapu nekoupím. Raději by měli vylepšit Normandii.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
AJaromir
Myslím, že Perský záliv se bude létat hodně, protože nabízí hodně rozmanité prostředí.
 
magot
Tak v TPJ kampani létá PG mapu online každých 14 dní + tréningy řádově přes 50 lidí z české komunity ..
Je to reálné bojiště se vším všudy.
Ale tvůrcům mapy hodně vyčítám absenci populace Iráku.
Perský záliv bez Iráku, je jako ženská bez prdele ..

Nevada je čistě tréningová mapa kde se dají trénovat tréningové operace jako red flag. 1:1 tak jako IRL. Kdo to nepochopil, ať si tu mapu nekupuje.
Upravil/a magot dne 11-04-2020 19:42
 
Aces_Wild
Paulus napsal:

Ani tuhle mapu nekoupím. Raději by měli vylepšit Normandii.

Mapa Normandie je počin firmy Ugra Media, která vůbec nekomunikuje a které už nějakou chvilku ani nefungují web stránky. Jejich připravovaná mapa Blízkého východu je sice volbou bojiště velmi zajímavá, ale díky jejich přístupu k zákazníkům je to pro mě jasné ne.
A po vydání mapy Kanálu to bude mít N44 v oblíbenosti ještě těžší.

Paulus napsal:

Zajímalo by mne kolik létavců (Čechů) navštíví mapu Perského zálivu či Nevadu?

Tah Perským Jezdcem - tuším 27.3. - a to jsem byl pouhým kolemjdoucím co vytípnul obrázek, sejít se jich mohlo ještě více: Úsměv

i.imgur.com/eFtKrhM.png
 
Zifi
Já jsem z Normandie hodně nadšený. Vesnice a městečka vypadají hodně reálně. Jsou krásně zapracované do krajiny. BOX se na tohle nechytá ani náhodou.
 
kopeda
Perský záliv je výborná mapa, ale víc se těším na Sýrii Mrknutí. Tu Nevadu musím rozhodně vyzkoušet, i když kupovat ji rozhodně nebudu.
 
Aces_Wild
kopeda napsal:

Perský záliv je výborná mapa, ale víc se těším na Sýrii Mrknutí. Tu Nevadu musím rozhodně vyzkoušet, i když kupovat ji rozhodně nebudu.

Jestli ta mapa Blízkýho východu vůbec vyjde. Úsměv Jak jsem psal výše, Ugra Media nemá aktuálně ani funkční web stránky a počet příspěvků na oficiálním fóru a sociálních sítích je roven nule.
 
Zifi
Nad Nevadou se létá krásné. Vypadá to opravdu moc pěkně. Jen je to příliš mrtvé, ale pocit z letu nad ní mám velmi dobrý
 
kopeda
Aces_Wild napsal:

kopeda napsal:

Perský záliv je výborná mapa, ale víc se těším na Sýrii Mrknutí. Tu Nevadu musím rozhodně vyzkoušet, i když kupovat ji rozhodně nebudu.

Jestli ta mapa Blízkýho východu vůbec vyjde. Úsměv Jak jsem psal výše, Ugra Media nemá aktuálně ani funkční web stránky a počet příspěvků na oficiálním fóru a sociálních sítích je roven nule.
Ale to ne, nestraš, zrovna jedna z nejlepších oblastí co kdy mohl někdo do DCS zpracovat. Kdyby to odpískali, to by mě hodně namíchlo Naštvaný.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,720,752 návštěv