April 18 2024 22:03:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Letadla - technické a taktické informace
 Vytisknout diskuzi
nastavení
DatavCZ
Zdravím, tak jsem si opět po půl roce nainstaloval Battle of Stalingrad a jsem docela zklamanej asi se jim trochu nepovedla nějaká aktualizace jelikož pokud si nastavím rozhled po kokpitu a chci ho vycentrovat zpět na zaměřovač tak pokaždé se začnu koukat do zadní pancéřové desky a to samé je při začátku mise tak asi možná má někdo ten samí problém. díky za nějaké info
 
606_Temp
A čím se rozhlížíš? Věšteckou kouli tu má jen jeden uživatel a ten tu dlouho nebyl :-(
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
DatavCZ
606_Tempik napsal:

A čím se rozhlížíš? Věšteckou kouli tu má jen jeden uživatel a ten tu dlouho nebyl :-(


Kloboučkem na joysticku chtěl jsem si to nastavit na plynové páce od Thrusmastera ale tam to nejde vůbec
 
Ajvn
Jo to se Ti tam někde uložil nějaký ten pohled do té zblblé paměti. Jakože že si musíš uložit například "pohled přes zaměřovač."
Tohle je převzaté z ROF. Jednou se mi tam uložil nějaký pohled a ani za boha krista jsem už jej nedokázal zrušit. Musel jsem to hodit do základního nastavení. Dokonce mám dojem, že jsem tenkrát celý ROF přeinstaloval.Šklebící se

Asi sem Ti moc nepomohl. Ja se v nastavení jen polointuitivně přehrabuju hatmatilky neuměje. Ještě, že je to i Polsky.
 
DatavCZ
Ajvn napsal:

Jo to se Ti tam někde uložil nějaký ten pohled do té zblblé paměti. Jakože že si musíš uložit například "pohled přes zaměřovač."
Tohle je převzaté z ROF. Jednou se mi tam uložil nějaký pohled a ani za boha krista jsem už jej nedokázal zrušit. Musel jsem to hodit do základního nastavení. Dokonce mám dojem, že jsem tenkrát celý ROF přeinstaloval.Šklebící se

Asi sem Ti moc nepomohl. Ja se v nastavení jen polointuitivně přehrabuju hatmatilky neuměje. Ještě, že je to i Polsky.


já také neumím anglicky tak to beru přes mobil gogle překladač já to dal asi 3x do defoltu a stejně to tam furt vyskakuje tak ještě zkusím smazat soubor kde to je
 
pSipi
Nastav pohlad tak ako chces aby bol a stlac F10
 
310_cibule
pSipi napsal:

Nastav pohlad tak ako chces aby bol a stlac F10


Už dvě hodiny přemýšlím, co jste mi tady tehdy asi před dvěma lety poradili, když jsem se na totéž ptal, a když jsem to použil, tak to fungovalo. Nevzpomněl jsem si.
: )
Upravil/a 310_cibule dne 31-03-2020 21:03
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Ajvn
Úsměv
 
DatavCZ
pSipi napsal:

Nastav pohlad tak ako chces aby bol a stlac F10


zkusím to díky pak dám info
 
alfik
310_cibule napsal:

pSipi napsal:

Nastav pohlad tak ako chces aby bol a stlac F10


Už dvě hodiny přemýšlím, co jste mi tady tehdy asi před dvěma lety poradili, když jsem se na totéž ptal, a když jsem to použil, tak to fungovalo. Nevzpomněl jsem si.
: )

To znám... Včera tu byla neteř, že nerozumí úkolu z matiky. Co prej je to "úprava vektorů". No a já měl okno co to je "vektor". Přitom to používám DENNĚ, a zrovna předevčírem jsem počítal rozdíl AOA na vstupech do motorů při rotaci letadla, což je právě ta "úprava vektorů", akorát že na konci to pomocí tangens převedu na stupně...
Člověk přesně ví co a jak má dělat, ale ty názvy...
Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
pSipi
alfik napsal:
No a já měl okno co to je "vektor". Přitom to používám DENNĚ, a zrovna předevčírem jsem počítal rozdíl AOA na vstupech do motorů při rotaci letadla, což je právě ta "úprava vektorů", akorát že na konci to pomocí tangens převedu na stupně...

Nerozumiem reci tvojho kmena.
 
rudidlo
310_cibule napsal:
Nevzpomněl jsem si.
: )


Zvykej si...Mrknutí
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
310_cibule
Na co? Jo, už jsem si vzpomněl ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
DatavCZ
Ajvn napsal:

Jo to se Ti tam někde uložil nějaký ten pohled do té zblblé paměti. Jakože že si musíš uložit například "pohled přes zaměřovač."
Tohle je převzaté z ROF. Jednou se mi tam uložil nějaký pohled a ani za boha krista jsem už jej nedokázal zrušit. Musel jsem to hodit do základního nastavení. Dokonce mám dojem, že jsem tenkrát celý ROF přeinstaloval.Šklebící se

Asi sem Ti moc nepomohl. Ja se v nastavení jen polointuitivně přehrabuju hatmatilky neuměje. Ještě, že je to i Polsky.


tak to nefunguje při každém startu mise čumím do zadní desky kabiny i přes to že jsem smazal adresář INPUT kde by mělo bejt uloženo nastavení, zatím jsem to odinstaloval budu se muset na to o víkendu podívat
 
pSipi
Moze byt ze dostavas input z nejakeho ovladaca na joysticku alebo pake a ten je namapovany na pohlad dozadu. Pozri nastavenia pohladov a vsetko co nepouzivas vymaz.
Reinstal alebo reset ovladania moze a nemusi pomoc. Standartne to nastavuje nejake ovladania ak to detekuje joystick a tie nemusia by zrovna tie co potrebujes,
 
DatavCZ
pSipi napsal:

Moze byt ze dostavas input z nejakeho ovladaca na joysticku alebo pake a ten je namapovany na pohlad dozadu. Pozri nastavenia pohladov a vsetko co nepouzivas vymaz.
Reinstal alebo reset ovladania moze a nemusi pomoc. Standartne to nastavuje nejake ovladania ak to detekuje joystick a tie nemusia by zrovna tie co potrebujes,


to je také možné ale k joysticku žádný ovladač nainstalovaný nemám jen ten co našel ve windowsech a plynová páka je od Thustmastru zkusím tu novou instalaci a uvidím
 
Aces_Wild
Zkus následující:

V adresáři {instalace hry}\data\LuaScripts\snapviews přejmenuj/smaž soubor letadla, kde ti to zlobí. Z podadresáře "defaults" by se pak při znovunačtení letounu měl zkopírovat výchozí soubor. Případně můžeš zkopírovat manuálně.
 
DatavCZ
Aces_Wild napsal:

Zkus následující:

V adresáři {instalace hry}\data\LuaScripts\snapviews přejmenuj/smaž soubor letadla, kde ti to zlobí. Z podadresáře "defaults" by se pak při znovunačtení letounu měl zkopírovat výchozí soubor. Případně můžeš zkopírovat manuálně.


Tak je vyřešeno musel jsem smazat veškeré nastavení a nechat jen to co opravdu potřebuji a už je to v pohodě
 
Ajvn
Mrknutí
 
DatavCZ


akurát nechápu proč většina nastavení k pilotování byla zdvojena a někde i 3x asi nějaká chyba a nebo mimozemštani Cool
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,717,974 návštěv