April 16 2024 18:08:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 3
SepiaX, Algy, Paulus

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Megazblnk revival 2
magot
A pak ho někdo z orlů poslal do prdele že zdržuje Šklebící se
Ono to není prdel zkrotit těch 16 individuí a odtáhnout je ve formaci tam a zpět. Kukulo je dobrý velitel!
 
saldy
Díky za super námořní akci, už se nám kutí toto, ale jestli tam nebude síť, jsme v riti https://www.youtu...irrY&t
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
57thMH_Edison
Včerejší polet opět ukázal, že se vždycky najde pár šílenců na létajících strojích, kteří si to dokáží užít. Díky všem za účast a Kukuloovi za oživení/přípravu MEGAŽBLUŇKU.

LETU ZDAR.
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Kukuloo
On uz je aj naky mod f4u7 a francuzskej lietadlovky, to mi pisal Indy. Ale plnohodnotny korzar v dcs, to uz hej.

On to cele odvelil Algy, len mu klaklo ts nastavenie pre sepkanie po restarte tska. Alebo sa domrvilo nieco ine. To sme necakali, preto ten sklz na zaciatku pri respawnoch. Nakoniec sme to vyriesili tak ze Algy viedol a ja som vyhukoval jeho prikazy do ostatnych kanalov. Mozem vsak potvrdit ze Algy mal sepkanie nastavene, spolu sme to nastavovali a odskusali. Mozno preto to neslo Šklebící se
Letka_13/Kukulo
 
magot
Letka "D", těžce vyzbrojena na žaponské džunky, batoh není vidět, někde se pere s nastavením grafiky
i.imgur.com/MCQhlOK.jpg

takto vypadalo řazení při prvním příletu k Sáře, řazení typu "shotgun spread"
i.imgur.com/4rvDtRx.jpg

druhé seřazení Úsměv
i.imgur.com/hZXH8uX.jpg

závěrečný megažbluňk
i.imgur.com/KBb3ukR.jpg
Upravil/a magot dne 09-03-2020 12:11
 
falkon
Borci, sorry ze som vcera nedorazil, RL komplikacie mi to znemoznili... Smutný
 
CSW_Rannisokol
Díky za supr polet Mrknutí
 
batoh
Děkuji Kukulovi za nápad a organizaci, Erichovi za server, Edisonovi za skiny a uklidňující hlas, Krakenovi za dril a psychický nátlak při výcviku, Magotovi za originální vůdcovství, celé letce za nezapomenutelné tréninky a vstřícnost při ostré akci, všem pilotům za účast!

Grafika sice poslušně kreslila detaily, ale procesor 2,93 GHz si vás cestou do Karviné roztržitě přepočítával a obraz se chvílemi cukal jak šváb pod hrníčkem. Zejména z tohoto důvodu jsem byl mimořádně sprostý. Logitech Attack 3 přenášel, co mohl, pedály od Big Joea šlapaly a myš čučela většinou do strany na zbytek flightu, protože se rozhlížím myší.

Během letu k cílům i nad nimi jsem zkoušel různá grafická nastavení. Trefil jsem něco na břehu. Při odletu k seřaďovacímu ostrůvku jsem zažil vývrtku. Pak jsem se pokoušel dohnat všechny ostatní, takže zatímco ostatní kroužili zeširoka kolem ostrůvku, kroužil jsem zřejmě kolem flaku. Pak jsme letěli parkovat. Vůbec nevím, kolik jsme měli vyčkávacích okruhů a kolikrát mrkli na palivoměry, ale pak ten motiv s palivem převzali do filmu Top Gun. Nakonec jsme postupně poškrábali Intrepid.

Druhého parkování ani závěrečného žbluňku jsem se raději neúčastnil kvůli únavě, ale poslouchal jsem přes TS vaše muchlení s CV-11. Track jsem nedělal, liška říkala něco v tom smyslu, že to podstatné je někdy neviditelné... Pánové, díky...

P.S.: Na tom Magotově obrázku jsem. Najdete?

magot napsal:

Letka "D", těžce vyzbrojena na žaponské džunky, batoh není vidět, někde se pere s nastavením grafiky
i.imgur.com/MCQhlOK.jpg

 
magot
a jo! u ocasu "89" Úsměv
 
OREL_Kolokolcik
Díky všem za prima polet, zvlášť organizátorům. Úsměv
 
Indy
Ako to bolo.

YouTube Video



Letka_13/Indy
 
311_Vont
Super video Indy MrknutíCool
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
magot
Povedené! Šklebící se
 
saldy
Jsme krásníÚsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Indy
saldy napsal:

Jsme krásníÚsměv


Based on a true story.
Letka_13/Indy
 
311_Mart
Pecka Mrknutí
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
57thMH_Edison
Hezké videjko. Nebude někde nějaký ten track na stažení ??? Díky
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Indy
Tracky.

https://drive.goo...zxMYr_e3eD
https://drive.goo...H5S8uaVhv8
Letka_13/Indy
 
57thMH_Edison



CoolCoolCool THX CoolCoolCool
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Kukuloo
Som sa chcel vratit k tejto akcii este. Treba z mojej strany podakovat Erichovi, nasmu dlhorocnemu server guruovi, ze stravil kopu casu so serverom, ze sme mali treningy k dispozicii 24/7 po viac ako dva tyzdne. Ediemu za skiny dakujem. Algymu ze to viedol (som ho zosokoval dva dni pred akciou, ale hned na to vypli prud. Tak potom este den pred akciou Šklebící se )

Dakujem ze ste prisli a ze sme spolu polietali. Velka vdaka aj za to ze ste to brali zodpovedne a trenovali. Zvlast potesujuce je ked sa podari na nasu akciu dotiahnut aj stare kusy, ktore uz dlho nelietali. Ked sa prihlasil Eddie a Kraken a pri prvom spolocnom treningu som na ts pocul ako sa bavia, hovoril som si ze toto musi dopadnut dobre. A bavili sme sa pevne verim vsetci. Hoper dokonca letel tiez, aj ked nemal na vyber japonske stroje.

Dakujem ze sme si spolu zablbli, lebo bez vas by som si nesplnil taky stary maly sen s nazvom Megazblnk revival 2 Úsměv

i.imgur.com/SGfAJCW.jpeg

Letka_13/Kukulo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads googe teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF.

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,707,051 návštěv