April 25 2024 18:56:13
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 2
310_cibule, Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2020
Kukuloo
To vobec, to nie je palubne Šklebící se
Letka_13/Kukulo
 
Aces_Wild
Halloween Sale 2020

We are pleased to announce that our special DCS World Halloween Sale is starting today and will run until the 8th of November. Save up to 50% on most DCS modules!

YouTube Video


 
Tapi
Jako PR videa ED dělat uměj, to se jim musí nechat. Úsměv
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Baron
To je fakt, videa majú super. Zľavy sú tiež fajn, akurát že mne je to naprd - všetky moduly mam. Kua.
Hals - und Beinbruch!
 
Tapi
njn, já taky Šklebící se (myslím tedy WWII)
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
magot
Lítáš Barone i s JF-kem?
 
Baron
Áno lietam. Len som sa nejak v poslednej dobe zahľadel do F16 a F18 Úsměv Ovšem JF je docela fajn záležitosť zvlášť keď to na teba vybafne v cinstine Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
The Future of 'Digital Combat Sim' (DCS) with Eagle Dynamics' Simon Pearson

* rozhovor mezi piloty, Simon Pearson (Business Development Director v Eagle Dynamics) o (nejen) budoucnosti DCS
* sloužil v Anglii, Skotsku a Německu
* ED má armádní kontrakty s USAF/ANG (A-10, F-16), nedávno podepsali s RCAF, chystá se smlouva s Norskem, demo dostalo RAAF, díky RAZBAMu spolupráce s Armée de l'Air (60+ mašin s Mirage 2000); další se očekávají s příchodem Eurofighteru
* DCS bylo použito během cvičení NATO "Spartan Warrior 20-9"
* DCS má aktuálně cca 5,6 miliónů řádků kódu
* Tornado pravděpodobně ne od ED, i když s ním má Simon něco nalítáno
* kdyby bylo na nich, WWII scéna v DCS by začala Bitvou o Británii; potvrzuje, že odpovídající planeset je v plánu
* po Mosquitu (chtějí uvolnit do vánoc) se zaměří na Japonsko/Pacifik, zmiňuje letadlovky Essex a Akagi, ale zároveň dodává, že pravděpodobně zacílí na začátek roku 1944
* k letectvu se přidal, protože chtěl lítat na Phantomu Úsměv; Phantom stále v plánu
* moc by rád mapu Vietnamu a odpovídající planeset, ale nic ohledně vývoje neříká
* předělávka počasí má vyšší prioritu než ATC
* v plánu mapa střední Evropy pro "Cold War" scénáře, a k mapě i odpovídající ruský stroj; opět zmiňuje, že největším problémem je povolení
* TrueGrit trvalo 2 roky než získali od Airbusu povolení na Eurofighter
* vývoj modernější mašiny je stojí cca 1,5 miliónů dolarů ročně
* v dlouhodobém plánu je simulace tanků a lodí
* díky profesionálním kontraktům musí značně rozšířit množství civilních jednotek; auta, náklaďáky, autobusy, apod.
* neodtajněný "mind-blowing" modul v plánu pro rok 2022
* na 2021 naplánovaný "Modern Air Combat", dále Vulkan API a dynamická kampaň, oboje se bude interně testovat ke konci tohoto roku
* Mi-24 bude prvním modulem roku 2021 (v plánu Q1)
* moc ho bavila hra "Secret Weapons of the Luftwaffe" Úsměv
* cca 90% hráčů preferuje lítat offline
* DCS je čím dál častěji používáno pro výcvik např. BFM a BVR
* v ED měli intenzivní interní diskuzi jak by měly krávy v DCS umírat Šklebící se

Simon joins FJP to talk about DCS.

YouTube Video


 
magot
* v plánu mapa střední Evropy pro "Cold War" scénáře, a k mapě i odpovídající ruský stroj; opět zmiňuje, že největším problémem je povolení

že by naše vesnička středisková? Šklebící se Jinak hádám Mig-29A.
 
Baron
Možno SU-7 lebo 22.
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Právě že Suchoj se cuká. V DCS máme tři migy a žádnej suchar ..
 
Richi
Tohle je příliš velké sousto. To nemohou nikdy uskutečnit, tedy uskutečnit, aby to i fungovalo.
Jen WWII, Pacifik, Vietnam, to jsou tři složité a uzavřené samostatné hry.
Pak tu jsou současná letadla a nutnost nějaké kampaně.
Za ty peníze, které stojí vývoj, to vlastně není možné ani ekonomicky.
 
Tapi
Jsem zvědav, co plánují jako obsah Pacifiku. Hádal bych, že časem k Corsairu přibude Hellcat, což je údajně srdcovka Nicka Greye. Ale nevím nevím jak to bude s temnou stranou síly v Pacifiku... Doufám, že seženou dostatek materiálů k tvorbě alespoň pilotovatelného A6M5 Zera. A tipnul bych, že jednou bude AI Betty...

Jinak mne hodně potěšilo, že mraky a počasí mají přednost před ATC Úsměv

@Richi: ten Vietnam je podle mne jen takové "co bych rád kdyby". Možná tak za deset let, ale dřív bych to neviděl. Pro Pacifik udělají jen maličkou mapu Marian a související nevelký asset pack a šmitec. Zbytek bude o několika málo letadlech, která budou postupně během let přidávat. Americkou letadlovku udělají tvůrci Corsaira a japonskou Akagi si udělá ED. No a pro evropské WWII mají už dvě mapy, takže konec, a po Mosquitu a Švalbině bych hádal, že začnou letadla pro Bitvu o Británii, pro kterou využijí stávající Channel mapu... Když budeme mít hodně velké štěstí, tak se ještě dočkáme Bf 109 G6...
Upravil/a Tapi dne 24-10-2020 23:40
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Joe Hallenbeck
Jen né Armádní F-4E... Šklebící se
313_FlyBoy
RY-C
 
magot
Joe Hallenbeck napsal:

Jen né Armádní F-4E... Šklebící se

No to je snad ani nenapadne Šklebící se
 
Baron
Tapi napsal:

Jsem zvědav, co plánují jako obsah Pacifiku. Hádal bych, že časem k Corsairu přibude Hellcat, což je údajně srdcovka Nicka Greye. Ale nevím nevím jak to bude s temnou stranou síly v Pacifiku... Doufám, že seženou dostatek materiálů k tvorbě alespoň pilotovatelného A6M5 Zera. A tipnul bych, že jednou bude AI Betty...

Jinak mne hodně potěšilo, že mraky a počasí mají přednost před ATC Úsměv

@Richi: ten Vietnam je podle mne jen takové "co bych rád kdyby". Možná tak za deset let, ale dřív bych to neviděl. Pro Pacifik udělají jen maličkou mapu Marian a související nevelký asset pack a šmitec. Zbytek bude o několika málo letadlech, která budou postupně během let přidávat. Americkou letadlovku udělají tvůrci Corsaira a japonskou Akagi si udělá ED. No a pro evropské WWII mají už dvě mapy, takže konec, a po Mosquitu a Švalbině bych hádal, že začnou letadla pro Bitvu o Británii, pro kterou využijí stávající Channel mapu... Když budeme mít hodně velké štěstí, tak se ještě dočkáme Bf 109 G6...


Tapi, Zero je v podstate jediny japonsky stroj, na ktory podklady su. Paradoxne pre verziu A6M5c. Na skorsie verzie uz je to horsie, ale da sa. Na dalsie japonske stroje ako trebars Ki-61 Hien. Ki-84 Hayate, N1K1, N1K2, Hayabusha atd. je to uz hodne velka bieda. O bombarderoch ani nehovorim. Teda nebavime sa o "podkladoch" ktore su na internete.
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
Polychop Simulations OH-58D Kiowa

Screenshot of the week

i.imgur.com/1wrlX18.jpg
 
Hoper
Aces_Wild napsal:

The Future of 'Digital Combat Sim' (DCS) with Eagle Dynamics' Simon Pearson


díky za český výcuc
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Tapi

Tapi, Zero je v podstate jediny japonsky stroj, na ktory podklady su. Paradoxne pre verziu A6M5c. Na skorsie verzie uz je to horsie, ale da sa. Na dalsie japonske stroje ako trebars Ki-61 Hien. Ki-84 Hayate, N1K1, N1K2, Hayabusha atd. je to uz hodne velka bieda. O bombarderoch ani nehovorim. Teda nebavime sa o "podkladoch" ktore su na internete.


Jasan Barone, vždyť to všichni sledujeme už řadu let, jak se Jásoň snaží bez úspěchu o IL-2 Pacifik, ale nemá podklady. Ze stejného důvodu třeba pro DCS není Tempest, který by se do současného planesetu tak hodil. A to je evropská mašina! Což teprve stroje z druhé polokoule... Zer se dochovalo relativně asi nejvíc, myslím těch posledních modelů, i když létatelných jich taky asi moc nebude... Ostatní moderní Japonské mašiny z 1944 byly vyráběné ve velmi malých počtech a dokumentace z velké části asi vzala za své z konce války a zbytek je zakopaný někde v japonských archivech... Těžká situace pro vývojáře, který by chtěl něco věrohodného do simu vyrobit. Proto jsem také vyjádřil své pochyby o tom, jak asi bude "Pacifik" v DCS vypadat, když se horko těžko seženou podklady na jediný japonský stroj...
AI má o něco menší nároky, proto jsem tipnul Betty, která byla vyprodukovaná ve větších počtech (G4M2 - cca 1100 ks) a i když v 1944 byla zastaralá, přece jenom se stále používala a mohla by tedy být i použtelná v simu a oživila by planeset... I když pravda nevím o tom, že by někde byla nějaká zrestaurovaná do létatelné podoby.
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
petsild
Littlebird AH-6J má další skvělou aktualizaci.
Zdroj: https://forums.ea...r-efm-demo

V 0.4
- Added option to remove aiming dot (under special options)
- External textures unwrapped and new basic textures thanks to Particleman
- Added cold start procedure to kneeboard
- Fixed bug where using the ']' key to cycle kneeboard pages moved idle cutoff and shut down engine
- Engine sound fixed (due to DCS update)
- RWR updated to more closely match real APR-39 display
- Added main menu logo
- Rockets able to be loaded when weapon plank removed – fixed

YouTube Video



img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,759,615 návštěv