April 18 2024 16:13:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS World 2020
Baron
Mariany sú fajn, len com tam budeme lietať...
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
Přidám také jeden tip pro autoexec.cfg. Pokud nepoužíváte soubory záznamu (.trk), můžete jejich zápis zakázat přidáním "disable_write_track = true". Sice se zápis nezakáže zcela, ale z cca 40MB souboru na online je cca 1MB. Záznamy se ukládají do "%USERPROFILE%\Saved Games\DCS\Tracks".
 
Aces_Wild
RAZBAM Simulations AV-8B N/A

WIP, Still working on the stitches.

Status, a lot of work goes into these VR Pilot bodies. We are pushing to getting this one just like the Mirage 2000's Pilot.

i.imgur.com/O9O5aSN.jpg

---------------------------------------------------

Polychop Simulations OH-58D Kiowa

Screenshot of the week

i.imgur.com/Nw5fkmd.jpg
 
Joe Hallenbeck
Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem upgradujete DCS? Po každé aktualizaci u mě dojde k tomu, že se mi rozhodí seznam dostupných zbraní u letišť a letadlových lodí. A to tím způsobem, že mám v seznamu vybavení vždy tak prvních patnáct kolonek úplně prázdných, až od šestnáctého řádku v seznamu teprve začíná seznam bomb, raket, naváděných raket i bomb. Předchozích patnáct je vždy úplně prázdných. Dělá Vám to taky? Myslím v nastavení v Mission Builderu (Editoru misí, kde se vytváří mise).
313_FlyBoy
RY-C
 
Joe Hallenbeck
Mody mam, jen A-4 Skyhawk a pak vybavení letadlové lodě, tři traktory a skiny na F-14. Jinak nic.
313_FlyBoy
RY-C
 
Aces_Wild
Aktualizuji stejně jako Saburo. Zkusil jsem jak novou, tak i starší misi a v pořádku. Zkus přejmenovat adresář "%USERPROFILE%\Saved Games\DCS\Mods", případně i "%USERPROFILE%\Saved Games\DCS\MissionEditor".
 
Joe Hallenbeck
Diky za radu, jsem si ted vzpomnel ze jsem nemusel preinstalovat, stacilo jako posledne jen znovu od základu udelat misi v editoru.
Upravil/a Joe Hallenbeck dne 18-10-2020 17:28
313_FlyBoy
RY-C
 
Coffin Corner
Když už tady padají tak užitečné rady, také bych o jednu poprosil.
Na modulu F/A-18 jsem si ke dvěma multifunkčním displejům na ramečcích Cougar, vyexportoval i AMPCD displej na druhý monitor, protože je fakt blbě vidět.
Nicméně vylezl se strašně tlustým fontem https://photos.ap...FjxwDBwMJ9
Když font zeštíhlím, tak se ale zároveň zeštíhlí i font na multifunkčních dislejích, takže je skoro nečitelný. Na fórech jsem objevil několik témat řešících stejný problém, všechna řešení však mizí do ztracena. Nenapadá někoho něco?
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
Joe Hallenbeck
Coffine, nedá se náhodou nastavit jine rozliseni na sekundarnim monitoru?
313_FlyBoy
RY-C
 
AJaromir
Oficiální fórum má nový vzhled.
 
Coffin Corner
Uf, tak nakonec stačilo přejmenovat v konfiguračním souboru, který nastavuje monitory, řádek F18_AMPCD na CENTER_MFCD. Taková blbost a já s tím strávil týden Šklebící se
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
magot
To nic, já řešil kalibraci TPR asi tři tejdny Šklebící se
 
Baron
Páni, je už v F18 implenetovaný AN/ALQ-165 ASPJ? Nejak ho neviem pri vyzbrojovaní nájsť. Z toho potom vyplýva i ďalšia otázka - je vôbec ECM v Hornetovi funkčné?

Keď už takto otravujem, opýtam sa aj na F16 - je možné zapnúť ECM? Teda možné to je (je to na paneli pri flérach pod spínačom jamm alebo tak nejak), ale či to funguje.

Musím povedať, že F16 a F18 sú vážne skvele urobené. No veď ako väčšina modulov v DCS že. Ovšem štart v F18 zo Supercarriera je teda něco. Škoda že v kabíne nie sú spravené animácie pilota, ale snáď aj to niekedy príde.

P.S. Viete niekto ako je to s Mi-24 a Mig-23?
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
ECM ani v jednom z letadel není implentováno..
u F18 jde o vnitřní ECM, který se nezavěšuje na letadlo..u F16 jde o externí ECM, stejné jako používá např. A10
 
kopeda
MiG-23 bych tipoval až příští rok, zatím to vypadá že pořád ještě dělaj na modelu.
 
magot
Jj 23 až někdy v 2021, někde to už zmiňovali ..
 
Baron
Mhm dik za odpovede. Mil24 bude koncom roku ako to odhlasovali alebo tiež najskôr 2021?
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Fakt 15 před 23? Dost často zmiňovali v opačném pořadí (na discord) .. pokud to teda mezitím nezměnili ..
 
Aces_Wild
RAZBAM mění plány každý 3 měsíce, na jejich bude toto a pak toto bych nespoléhal. Naposledy bylo pořadí F-15E, MiG-23MLA, Super Tucano a AMX-1 s tím, že spolu s AMX-1 by rádi ještě Sea Harrier a English Electra Lightning. K tomu mapa Falkland + tuny AIček, spolupráce na BO-105 s Miltech-5. Tak určitě...
ED plánuje Mi-24P a Mosquito, možná nabídnou i mapu Mariánských ostrovů, ovšem pouze v moderním provedení, WWII úprava dorazí později. Na konec roku chystají interní testování Vulkan API, dynamický kampaně a odhalí ten tajný "mind-blowing" module. Nejčastěji se tipuje Apache a Rhino. Rhino v podcastu zazdil Wags, Apache je "not if but when" a vzhledem k vydání Hindu bych na něj nespoléhal. Black Shark 3 odložen někdy na 2021. Mimochodem, A-10C II upgrade měl takový prodejní úspěch, že jim to první den sundalo shop.
Vyjít tento rok možná stihne ještě Kiowa od Polychop Simulations a Heatblur nabídne F-14A + letadlovku, psali říjen, tak snad to vyjde.

Edit: Na 4.11. je v plánu aktualizace OB, uvidíme co přinese.
Upravil/a Aces_Wild dne 21-10-2020 15:11
 
magot
Graficky to vypadá jako konkurence Heatblur Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,716,581 návštěv