June 18 2026 09:43:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,760
· Nejnovější pilot: 310_Raptor
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Prodám MSI GTX 970 4GB
magot
Prodám MSI GTX 970 4GB

tento model:
https://www.czc.c...8kQAvD_BwE
i.postimg.cc/6q4KG2jN/MSI-GTX-970-Gaming-4-G.jpg
stav OK
i.postimg.cc/yNmKY0YZ/1.jpg
i.postimg.cc/vBXd5Mn8/2.jpg
i.postimg.cc/k47mVDBh/3.jpg

plně funkční
cena 2500,- kč
V ideálním - předání osobně po Praze, případně lze zaslat potrubní poštou
Upravil/a magot dne 09-02-2020 13:51
 
1stCL_Fucida
Nebrat pokud má být na BOX ve 1440p+. V tom režimu je nepoužitelná.

V 1080p/1200p pracuje bez problémů.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Zifi
1stCL_Fucida napsal:

V 1080p/1200p pracuje bez problémů.


Pokud člověk oželí mraky a špatné počasí, tak ano. To už je tisíckrát lepší přihodit 700Kč a sehnat GTX 1060 6GB. Vůbec nechápu, jak jsem mohl tak dlouho lítat s GTX 970. Ta karta se hodí spíš už jen na 1946
 
AJaromir
Tak já ji měl celkem dlouho. Jelikož jsem její předchozí majitel. Ta karta je už z výroby přetaktovaná. V IL2 jsem neměl problémy, ikdyž mohlo se něco změnit.
 
magot
1stCL_Fucida napsal:
Nebrat pokud má být na BOX ve 1440p+. V tom režimu je nepoužitelná.
V 1080p/1200p pracuje bez problémů.

Ano, provozoval jsem na ní BOX v těchto dvou režimech, později už jen na 1200p a šlapalo to dobře.
Vyšší rozlišení bych ani nedoporučoval.
Co se mě ale u této karty líbilo že nvidia v ovladačích držela zpětnou kompatibilitu pro DX9 a DX8 a starší hry.
Na 1070 a RTX2 už musím přidávat nějaké amatérské ovladače, když si chci zahrát něco staršího. A tyhle ovladače už nefungují na 100% ..

Původně jsem právě tuhle grafárnu nechtěl prodávat kvůli té zpětné kompatibilitě, ale 4K monitor už chce jako minimum 1070 (na starým kompu) Úsměv
 
magot
AJaromir napsal:

Tak já ji měl celkem dlouho. Jelikož jsem její předchozí majitel. Ta karta je už z výroby přetaktovaná. V IL2 jsem neměl problémy, ikdyž mohlo se něco změnit.

Nejsi její původní majitel. Tu má nyní Olda Šklebící se
Já si tuto kartu koupil po druhé, pro její nesporné kvality. Bohužel už ji neuživím a aby mě ležela ve skříni, to ať si jí radši někdo ještě užije.
 
magot
Prodáno. Podruhé Šklebící se Lock.
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 26.6.-28.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-06-2026 10:49
my už web asi ani neprovozujeme. Ještě z nostalgie funguje fórum, ale snad dva roky tam nikdo nic nenapsal. Domlouváme se přes WhatsApp.

31-05-2026 13:32
Czech Lions mají pořád ještě web na https://czechlions
.cz? Co koukam tak jsou u Forpsi a expirace 2028 ...

29-05-2026 17:16
Zítra jedu do Hradce. Kdo chce, potkáme se tam. Budu se jako vždy pohybovat okolo hangáru UVP s virtuálními vyhlídkovými lety.

23-05-2026 20:57
Finský instrukční survival kit Šklebící se https://youtu.be/.
..bSBCPSBVSb


22-05-2026 18:01
Máte někdo kontakt na Rampu nebo Podrse? Mi nejde resetovat heslo na "310raf.com" Patrně protože to mám na starou mailovou adresu.

21-04-2026 09:25
Dnes je to 108 let co zemřel Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen, nositel Pour Le Mérite, 80 sestřelů.

25-03-2026 09:17
Bin Ladinova první akce s B-25 https://youtu.be/.
..U6GrE0fRfY

19-03-2026 16:46
Tak to má dneska i svátek.

19-03-2026 11:54
Dnes, přes 114 lety se narodil Adolf Joseph Ferdinand Galland. Generálporučík Luftwaffe, nositel Rytířského kříže Železného kříže, s dubovou ratolestí, meči a brilianty. 104 setřelů

15-03-2026 18:03

40,516,257 návštěv