May 06 2024 00:01:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
606_Druindin
Ale jo, tady si můžem psát dá se říct o všem. Admini jsou zde velice tolerantní. A k tomu brečení to stejně sklouzne, vždycky to někdo s nervama nevydrží a napíše to Šklebící se
 
1stCL_Jiricek
ZVP Zdenek napsal:

Děkuji Jiříčku. O to aby mne "pane" oslovovali pozéři kteří si nevidí na špičku nosu a brečí tu jako malé děti vážně nestojím. Měj se ty "pane" Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Víš Zdeňku, kdyby ty´s byl trošku konkrétnější, spousta lidí by se nad tvojí kritikou ráda zamyslela. Já si třeba myslím, že nahlížíš a vidíš řadu věcí, které ostatní ne. A třeba by je zajímaly. Včetně tvých výtek ke mě, ty by mě opravdu velmi zajímaly. A nebudeš mi to věřit, jsem typ člověka, co by se nad nimi zamyslel. Ale ty se místo nějakého sdělení vždycky uspokojíš s nakidáním hoven... Nediv se, že si tě řada lidí zjednodušuje pouze na toto. Dej někdy šanci obsahu.

Měj se.
j.
 
1stCL_Punkey
Já se divím, že Vám vůbec stojí za to na toho kydače hoven jakkoliv reagovat. Nedávno nám tady sděloval, že sem přestane chodit a není to ani 2 týdny a charakter tu opět kontaminuje místní společnost....
 
ZVP Zdenek
Punkey já jsem, pokud si dobře pamatuji, se omlouval fučidovi s vysvětlením že měl pravdu, ztrácím tady čas. Tím jsem měl namysli že ztrácím čas snahou o nějakou debatu. Ale třeba si to špatně pamatuji. Bavit se během nudy v práci nad výžblepty lionů občas stále chodím. Tak jako většina lidí z CZ komunity. Nikdy nezklamete.....

Jiříku, hovna se kydají když už tedy. Sice jsem si trochu zakydal to ano, ale na Tebe v tomto ohledu vážně nemám, pokud se podívám na příspěvky za poslední cca dva dny. Úplně bez šance......
Die Tschechen sind die lachende Bestien
 
1stCL_Jiricek
ZVP Zdenek napsal:
Jiříku, hovna se kydají když už tedy.

Á, díky, to jsem nevěděl. Ale rád se nechám poučit od odborníka :)
 
Richi
Tedy němec - a není to jen tak ledajaký němec ale sám šerif - v čase 6:20 zahajuje z převýšení útok na rusa a, přesně jak bylo řečeno, doufá že si jej rus nevšimne neboť ví že pokud ano tak je bez šance. Bohužel si němec tentokrát vybral svou slabší chvilku, s útokem příliš dlouho otálel a v čase 08:00 nastává ono "rusovi stačí jen levá - pravá a němec díky vytuhlým křidélkům se může jen dívat".... A opravdu - to nejlepší co mohl němec tady udělat bylo pokračovat rovně a koukat na krajinu, tak jak bylo řečeno. Až do času cca 08:30 vidíme němcovu patetickou snahu předem prohranou bitvu s přemodelovaným rusem zvrátit a následně děkuje kamarádovi za záchranu v beznadějné situaci.....


No já vidím, že prováhal střelbu, šel nahoru za pomalejším letadlem které lépe zatočilo a zmizelo vpravo dolu, ale místo nějakého rozumného manévru se snažil nesmyslně zatočit se zřejmou jistotou, že jeho letadlo točí o polovinu menší poloměr.
Nevím jak tam kdo tuhne, ale tohle je mnoho chyb najednou.
 
310_cibule
P-47D-22 Razorback. Prý na přelomu června a července.

https://forum.il2...ent=953580
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
rudidlo
1stCL_Jiricek napsal:
No jak jsem psal. Naše "doktrina" byla ustavená před lety, kdy letět rovně znamenalo zahořet dříve, než střelec natáhnul uzávěr. A trefovat rusy na motor nebo na kabinu jim nic nepůsobilo. Jestli je dnes kvalita střelců a odolnost rusů jiná a my to nepodchytili - to je možné.

Nevim cim to je, ale strelec ve 110 stale stoji za exkrement. Dnes me nahanel Burnes a po dobu co dvema davkami minul strelec vubec nereagoval, ani jej nehlasil a pak se zmohl na pulvterinovou davku v okamziku, kdy uz mi horel motor.

Vyzkousim to v Pesce.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Paulus
Já považuju Bf 110 za super letadlo. S ním ukroutím jakékoli letadlo, zadní střelec je špičkovej, dozadu se vůbec nekoukám, jen jsem mu nařídil střílet na krátkou vzdálenost. Likviduju nepřítele jako při „Velkém střílení krocanů“… Zeptejte se Fikse, dali jsme si souboj… Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
606_Temp
Stahuje se aktualizace cca 700MB.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
rudidlo
Nove lze na serveru zakazat ReShade a 3dMigoto.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Jiricek
rudidlo napsal:

Nove lze na serveru zakazat ReShade a 3dMigoto.

A sakra. To bude druhá kompletní reinstalace za měsíc :/
 
Baron
Už by nemali miznúť krídla po zostreleni FC lietadiel.
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Ricrd
FPS se mě objevuji dvakrát a rozdilny je to u mě nebo to tak ma bejt ?
 
CSW_Rannisokol
To pod FPS je FOV
i.ibb.co/Yp9d9tw/Rannisokol.png
 
1stCL_Ricrd
diky
 
RH_Killer
Barone, ten hnus zubatej tam zůstane, nebo je to tak super a nejlepší? Vůbec nerozumím jejich poslednímu důvodu k rozesrání grafiky. Něco si předplatím, čekám novej obsah a pak zjistím, že to použijou na kompletní doprasení? Jo jasně, chystá se nová P-47. Bude taky tak báječně hořet jako ta co je teď? Máš nějaký info prosím?
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
rudidlo
Ja jsem s aktualizaci spokojen, vyresila nektere zbyvajici problemy se zobrazenim co jsem mel.

Jeste mi zbyva vyzkouset bryle v tancich.

Ted uz jen sleduji na kterych serverech vypnou Reshade a Migoto.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Baron
Killer napsal:

Barone, ten hnus zubatej tam zůstane, nebo je to tak super a nejlepší? Vůbec nerozumím jejich poslednímu důvodu k rozesrání grafiky. Něco si předplatím, čekám novej obsah a pak zjistím, že to použijou na kompletní doprasení? Jo jasně, chystá se nová P-47. Bude taky tak báječně hořet jako ta co je teď? Máš nějaký info prosím?


Hmmm zaujímavé. Píšeš o zubatych okrajoch, pokiaľ je mi známe, väčšina tento problém nema. Posli mi do PM fotku (nemyslím tvoju Šklebící se ale tých zubatych okrajov) , tiež daj nastavenia hry aké používaš a nastavenie GF. Aj konfiguráciu PC. Ďakujem.
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
Update 4.007

Dear friends,

We've decided to release the new update 4.007 relatively soon after the previous one, because the fixes and improvements it brings, while not being major, are nevertheless important for the project as a whole. We have heard your feedback on the view system improvements, added new options to the multiplayer functionality, which govern the usage of graphical mods, in addition, we did additional research on the workarounds for the Direct 3D functionality not supported by one of the graphics cards vendors. Damage modeling has been improved to take into account the control systems damage (rods, wires, etc.). We have also added a new German pilot model in the early summer uniform. The full list of changes follows:

1. Ju 87 D-3 dive bomber has been upgraded to 4K external texturing thanks to Martin =ICDP= Catney, including two additional official skins;
2. Aircraft control systems DM has been upgraded. The probability of losing control in a certain control axis depends on the control wires or rods configuration of a particular aircraft and existence of a reserve control channel (or its lack thereof);
3. Workarounds for the remaining graphical artifacts on AMD cards (like black contour around the aircraft when viewed from its cockpit) have been implemented;
4. New multiplayer server option “Restrict Injectors” allows the server hosters to restrict access for users with graphics injectors like Reshade or 3dmigoto;
5. Five new mappable (RCtrl+NumPad_Del,1,2,3,0 by default) zoom commands have been added that allow quick zooming to various degrees (minimal, maximal and 3 intermediate levels). Zoom value set by a mouse or joystick axis or keyboard keys is not affected by the new quick zoom and after releasing a quick zoom button the FOV will return to the one set by an axis. These new commands work in either 2D or VR mode. The old 'VR zoom' command has been deprecated (its equivalent is the new maximum quick zoom, RCtl+NumPad_0);
6. There is a new setting in the Camera options that governs the speed of the new zoom commands;
7. Tank commander binoculars give three times more powerful zoom than before (they give a minimal FOV that is technically possible in the game);
8. The current FOV (Field Of View) value is shown next to the in-game FPS counter (that is activated by Backspace key by default);
9. Gunsight FOVs have been corrected for all tanks;
10. German fighter pilots of the Battle of Moscow, Battle of Stalingrad and Battle of Kuban have a new visual model and a sidearm during Summer (new Winter model, also with a sidearm, will be added later when it is ready). Because of this, the default camera position and user-customizable snapviews (.svc files) were changed on Bf 109-G14, Bf 109-K4, Me 262-A, Fw 190-A3, Fw 190-53, Fw 190-A8 and Fw 190-D9. The updater should overwrite the old files for these planes with the new updated ones for you, but in case this action was blocked by antivirus software on your PC and you see a wrong view in the cockpit of these aircraft in the game, please copy the new default .svc files for these aircraft from \data\LuaScripts\snapviews\defaults to \data\LuaScripts\snapviews manually. If you haven't customized the view positions on other aircraft, you can just copy all the files from snapviews\defaults to snapviews folder;
11. Bomb holders on both Bristol Fighters appear correctly depending on the ammo loadout;
12. Pedals on both Bristol Fighters appear correctly in a neutral position;
13. The issue that made the detached parts of Flying Circus aircraft invisible in the multiplayer has been found and fixed;
14. Fw 190 D-9 canopy glass appear correctly at medium distances;
15. Fw 190 D-9 oil on windshield visual effect has been restored;
16. Destroyed static KV-1 model won't have white tracks when viewed from a distance;
17. Tank turret turn indicator won't visually 'jump' when passing the back position;
18. APHE rounds stopped by the armor won't damage outside objects;
19. Train wagons won't appear detached from the locomotive in some missions;
20. Guest crew members in multiplayer will correctly hear the sound of the tank turret turning;
21. Guest crew members in multiplayer will correctly hear the sounds of the hatches closing or opening;
22. Certain HE rounds explosions can be heard from an aircraft cockpit;
23. The arm model has a correct sidearm in it in VR mode;
24. The arm model won't drop a shadow when there is no body rendered;
25. The arm model has the correct size in VR mode;
26. Missing road segments that sunk inside the terrain have been corrected on Kuban map;
27. Random CTD in multiplayer fixed in case when other player tank have been spawned.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

34,823,003 návštěv