April 18 2024 22:31:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
ZVP_Iceman
1stCL_Jiricek napsal:

ZVP_Iceman napsal:
No, jelikož mě to momentálně netrápí, mám tu spoustu jiné práce než sedět u PC, tak to ještě chvíli vydržím.... Mě ten posuvník pomalinku postupuje asi od jedné čtvrtiny, sice neznatelně, ale postupuje, ještě mu chybí asi centimetr.... Mrknutí

wow... Úsměv
Máš místo na disku? Úsměv


No já si myslím, že ano, i když pravda je, že spíš záleží na tom, co si myslí PC, kterýmu do hlavy fakt nevidím... Úsměv
 
311_Mart
Ty jo, když to tady čtu, tak jsem rád, že jsem tenkrát BoS pořídil přes Steam. S aktualizací nikdy nebyl problém a rychlost stahování omezuje akorát mé pomalé připojení.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
rudidlo
311_Mart napsal:

Ty jo, když to tady čtu, tak jsem rád, že jsem tenkrát BoS pořídil přes Steam. S aktualizací nikdy nebyl problém a rychlost stahování omezuje akorát mé pomalé připojení.

Ja mam sturma koupeneho naprimo. S aktualizaci nikdy nebyl problem a rychlost stahovani omezuje akorat me pomale pripojeni.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
pSipi
Mne to cele aj so stahovanim trvalo 20 minut.
 
606_Druindin
rudidlo napsal:

311_Mart napsal:

Ty jo, když to tady čtu, tak jsem rád, že jsem tenkrát BoS pořídil přes Steam. S aktualizací nikdy nebyl problém a rychlost stahování omezuje akorát mé pomalé připojení.

Ja mam sturma koupeneho naprimo. S aktualizaci nikdy nebyl problem a rychlost stahovani omezuje akorat me pomale pripojeni.


A já mám BOSko krabicovku, zbytek napřímo, aktualizuju přes steam, hru spouštím mimosteam a taky sem nikdy s aktualizací neměl problém Úsměv
 
ZVP_Iceman
Jo...tak po dvaceti hodinách práce je hotovo a hra se tváří, že funguje... Čas vyzkoušet Yak9T...… Cool

Já měl vlastně jen tento zádrhel, nikdy nic jiného a to jsem příjemně využil tím, že jsem večer strávil místo sedění u PC seděním u grilu..... Mrknutí Na všem se dá najít i pozitivum....
 
1stCL_Jiricek
pSipi napsal:

Mne to cele aj so stahovanim trvalo 20 minut.

10 GB i s instalací za 20 minut? Sedíš u nich v kanceláři? :)
 
pSipi
Ne ale mam fakt rychlu linku a rychly pocitac s ssd.
 
Baron
Machirek... Šklebící se

to Iceman - vyzerá to tak, že máš na disku chybné clustre. Radšej si skontroluj disk a daj mu opraviť chyby (spustí checkdisc). Nie je normálne, aby ti hru tak dlho inštalovalo.
Hals - und Beinbruch!
 
ZVP_Iceman
Baron napsal:

Machirek... Šklebící se

to Iceman - vyzerá to tak, že máš na disku chybné clustre. Radšej si skontroluj disk a daj mu opraviť chyby (spustí checkdisc). Nie je normálne, aby ti hru tak dlho inštalovalo.


Provedu herr leutnant…ono je to možné, nepředpokládal jsem nějak moc, že by chyba nebyla na mé straně, on totiž Il po posledním přeinstalu PC skončil na tom nejstarším disku, co tu mám, samo ne vysloveně úmyslně, ale je tam....Úsměv
 
Bierglass
Včera jsem zkoušel TAW. Jsem zklamán z toho, že nápověda pro blby je tam spuštěná, i když se dá již vypnout.Ví někdo o nějakém serveru kde to mají vypnuté? Nepotřebuji aby mi to psalo podvozek nahoru to v letadle vidím na kontrolkách a tak je to se vším.Vyděšený
 
1stCL_Fucida
Bierglass napsal:

Včera jsem zkoušel TAW. Jsem zklamán z toho, že nápověda pro blby je tam spuštěná, i když se dá již vypnout.Ví někdo o nějakém serveru kde to mají vypnuté? Nepotřebuji aby mi to psalo podvozek nahoru to v letadle vidím na kontrolkách a tak je to se vším.Vyděšený


Bierglassi, já v tomhle směru vidím analogii ve svém boji (s větrnými mlýny), aby na starém AH serveru byly vypnuty ikony u letadel. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem si je vypnul jen u sebe a to, jak to měli nastavené ostatní, mi bylo fuk Úsměv.

(si to prostě natvrdo vypni u sebe a máš klid, ne?)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
1stCL_Fucida napsal:
Bierglassi, já v tomhle směru vidím analogii ve svém boji (s větrnými mlýny), aby na starém AH serveru byly vypnuty ikony u letadel. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem si je vypnul jen u sebe a to, jak to měli nastavené ostatní, mi bylo fuk Úsměv.

(si to prostě natvrdo vypni u sebe a máš klid, ne?)


Což mi připomíná, jak jsme se s Jiříčkem snažili přimět Čutoru, aby se člověk v případě "smrti" nemohl dalších několik hodin na server přihlásit. Vůbec jsem tehdy nebral v potaz, že bych si zalétal tak deset minut denně ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Bierglass
1stCL_Fucida napsal:

Bierglass napsal:

Včera jsem zkoušel TAW. Jsem zklamán z toho, že nápověda pro blby je tam spuštěná, i když se dá již vypnout.Ví někdo o nějakém serveru kde to mají vypnuté? Nepotřebuji aby mi to psalo podvozek nahoru to v letadle vidím na kontrolkách a tak je to se vším.Vyděšený


Bierglassi, já v tomhle směru vidím analogii ve svém boji (s větrnými mlýny), aby na starém AH serveru byly vypnuty ikony u letadel. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem si je vypnul jen u sebe a to, jak to měli nastavené ostatní, mi bylo fuk Úsměv.

(si to prostě natvrdo vypni u sebe a máš klid, ne?)


Ale jo Fuči máš pravdu, také to mám vypnuté.Jen jsem si asi bláhově myslel, že by mohl být server kam by nechodili děti ale jen opravdový piloti.
 
1stCL_Jiricek
Bierglass napsal:
Ale jo Fuči máš pravdu, také to mám vypnuté.Jen jsem si asi bláhově myslel, že by mohl být server kam by nechodili děti ale jen opravdový piloti.

Hele, tak já se na rovinu přiznám, že já ty hlášky používám. Protože v reálném letadle sáhneš na páku rukou a víš, kde ji máš. Nemusíš kloboučkem najíždět hlavou ke stehnu nebo zoomovat na plící tlak. Takže mi ty hlášky nahrazujou v reálu zcela podvědomou a okamžitou hmatovou zpětnou vazbu.
 
rudidlo
Bierglass napsal:
Včera jsem zkoušel TAW. Jsem zklamán z toho, že nápověda pro blby je tam spuštěná, i když se dá již vypnout.

Tam je to zapnute/vypnute podle nicku pilota Úsměv

A ted vazne - TAW planuje technochat vypnout na pristi mape.

Jen me napadlo - jake mam otacky, zda mam vytazen povozek a klapky poznam podle kokpitu. Tam nemam problem.
Jak ale poznam nakolik mam natrimovano? Jen podle pocitu?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
rudidlo
1stCL_Fucida napsal:
(si to prostě natvrdo vypni u sebe a máš klid, ne?)


Zkousel jsi to? Po aktualizaci ti bezi v multiplaeru technochat podle nastaveni serveru.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
310_cibule
rudidlo napsal:
Jak ale poznam nakolik mam natrimovano? Jen podle pocitu?


Tak v thunderboltu a dalším amerických érech podle ukazatele na stupnici ; ) Nemáš létat v plečkách, které to nemají.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Bierglass
rudidlo napsal:

Bierglass napsal:
Včera jsem zkoušel TAW. Jsem zklamán z toho, že nápověda pro blby je tam spuštěná, i když se dá již vypnout.

Tam je to zapnute/vypnute podle nicku pilota Úsměv

A ted vazne - TAW planuje technochat vypnout na pristi mape.

Jen me napadlo - jake mam otacky, zda mam vytazen povozek a klapky poznam podle kokpitu. Tam nemam problem.
Jak ale poznam nakolik mam natrimovano? Jen podle pocitu?


Jak u kterého letadla. Ve 109 to poznáš určitě.Mrknutí
 
1stCL_Jiricek
Vážení, co ta grafika u vás?

U mě též FXAA katastrofa. Na 300 metrů nepoznám, o jaký jde typ letadla, a na 500 metrů nepoznám, že jde o letadlo. MSAA lepší, ale zase mi to trhá i v off-line. Nedovedu říct, zda je to tou změnou FXAA na MSAA nebo něčím jiným.

Létám na High, AA 4x, Full HD, mraky a stíny max, 4K zapnuté, vše ostatní vypnuté.

Používá někdo Reshade? Běží po patchi? Já kompletně reinstaloval, takže neumím říct a řeším, jestli to tam zase dávat. Pravda je ta, že bez něj už letadlo proti zemi (bez zoomu) není rozeznatelné ani na 500 metrů, i když vím, kam mám koukat.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,718,050 návštěv