May 02 2024 08:10:18
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
Baron
magot napsal:
Leda profíci placený tvrdou měnou s úvazkem na fulltime, btw a ani 777 s 1C na to neměli ..


To nie je celkom presné. Wiliams s Petrovičom plánovali aj Stredozemné bojisko (o. i. bol viac-menej spracovaný planeset Reggia Aeronautika) aj Pacifik vrátane lietadlových lodí.
Upravil/a Baron dne 03-11-2023 15:05
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Baron napsal:

magot napsal:
Leda profíci placený tvrdou měnou s úvazkem na fulltime, btw a ani 777 s 1C na to neměli ..


To nie je celkom presné. Wiliams s Petrovičom plánovali aj Stredozemné bojisko (o. i. bol viac-menej spracovaný planeset Reggia Aeronautika) aj Pacifik vrátane lietadlových lodí.

To je zajímavé info.
Profíci placení na fulltime to byli, splnili bod 1, plánovali - nezrealizovali, ergo neměli na to.
Hádám především peníze, sekundárně asi i antipatie Jason vs někteři jedinci z 1C. Technické know-how by si asi časem vytvořili Úsměv
 
Alan Grey
i.imgur.com/6ymTzbo.jpg
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Baron
magot napsal:
To je zajímavé info.
Profíci placení na fulltime to byli, splnili bod 1, plánovali - nezrealizovali, ergo neměli na to.
Hádám především peníze, sekundárně asi i antipatie Jason vs někteři jedinci z 1C. Technické know-how by si asi časem vytvořili Úsměv


Peniaze v tom nehrali az taku zasadnu ulohu. Tie Williams zohnal. Ze im to nebolo umoznene dokoncit je ina vec.
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Baron napsal:

magot napsal:
To je zajímavé info.
Profíci placení na fulltime to byli, splnili bod 1, plánovali - nezrealizovali, ergo neměli na to.
Hádám především peníze, sekundárně asi i antipatie Jason vs někteři jedinci z 1C. Technické know-how by si asi časem vytvořili Úsměv


Peniaze v tom nehrali az taku zasadnu ulohu. Tie Williams zohnal. Ze im to nebolo umoznene dokoncit je ina vec.

OK, asi rozkol mezi vizí Jasona a 1C, že?
Případně politika? Non-ruský obsah ne? Úsměv
 
Baron
Aj jedno aj druhe.
Hals - und Beinbruch!
 
311_Mart
Wow, Kukuruznik dostal bomb sight. Takže už se dá považovat za další spojenecký bombardér, škoda že za něj nechtěli 20 €...

By mě zajímalo, jak dlouho ještě jim ta setrvačnost vydrží.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Richi
Sokolíci, jak se dá koukat nahoru? Nezvednu hlavu více než asi 45°. Ať se kroutím jak chci, nad sebe prostě nevidím. Žádná jiná hra mi to nedělá, mám něco blbě nebo je točit naslepo vlastností hry?
 
1stCL_Fucida
Richi napsal:

Sokolíci, jak se dá koukat nahoru? Nezvednu hlavu více než asi 45°. Ať se kroutím jak chci, nad sebe prostě nevidím. Žádná jiná hra mi to nedělá, mám něco blbě nebo je točit naslepo vlastností hry?


Co si pamatuju, tak to umělo minimálně 90° nahoru. Není tam nějaká vyfikundace se snap views? Já přešel na TIR možná před 15 roky, tzn. u nového Šturma jsem se už nerozhlížel jinak, než TIRem, nebo ve VR.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Richi
Mám opentrack. Nahraju hru, DCS, Il2 1946, BMS a nic nenastavuji, prostě to funguje. BOS ne. Na jejich foru jsem nic nenašel, tak jestli nějaké nečekané nastavení které jsem nehledal a tak ještě neobjevil ...
 
1stCL_Fucida
Jo tak Opentrack jsem nikdy nezkoušel...nevím.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Richi
Tak klávesy nebo cokoliv jiného funguje OK. Buď se opentrack přiřadí k nějakému jinému povelu nebo musí mít něco blbě oni. Jinou verzi jsem zatím nezkoušel.
 
AB1Richard
Myslím že tam byla nutnost něco povolit v configu, na foru sturmovika by to mělo jít dohledat
 
Richi
Zkoušel jsem odinstalovat Opentrack, nastavit rozhlížení na klobouček, protože jinak si hra nastaví co chce a kam chce a klobouček to hodí na kameru, ale nepomohlo to.
Pár stejných problému jsem tam našel, ale bez řešení. Pokud se bavíme o configu a old_trackir = 0, tak to jen povolí nebo nepovolí track.
Těch nastavení pohledů mají v settingu hodně. Horizont i ostatní pohyb těla/hlavy je zcela OK. Příjde mi, že to vertikálně vezme nějaký pohled +-45° a konec. Dokážu to nahoru "dorazit" kloboučkem na kniplu, dolu je mi to jedno, ale je to nouzovka.
 
Richi
Zkoušel jsem odinstalovat Opentrack, nastavit rozhlížení na klobouček, protože jinak si hra nastaví co chce a kam chce a klobouček to hodí na kameru, ale nepomohlo to.
Pár stejných problému jsem tam našel, ale bez řešení. Pokud se bavíme o configu a old_trackir = 0, tak to jen povolí nebo nepovolí track.
Těch nastavení pohledů mají v settingu hodně. Horizont i ostatní pohyb těla/hlavy je zcela OK. Příjde mi, že to vertikálně vezme nějaký pohled +-45° a konec. Dokážu to nahoru "dorazit" kloboučkem na kniplu, dolu je mi to jedno, ale je to nouzovka.

Pardon, v tomhle jsem trochu nevinně, smazat prosím.
 
ringlett
Richi napsal:

Zkoušel jsem odinstalovat Opentrack, nastavit rozhlížení na klobouček, protože jinak si hra nastaví co chce a kam chce a klobouček to hodí na kameru, ale nepomohlo to.
Pár stejných problému jsem tam našel, ale bez řešení. Pokud se bavíme o configu a old_trackir = 0, tak to jen povolí nebo nepovolí track.
Těch nastavení pohledů mají v settingu hodně. Horizont i ostatní pohyb těla/hlavy je zcela OK. Příjde mi, že to vertikálně vezme nějaký pohled +-45° a konec. Dokážu to nahoru "dorazit" kloboučkem na kniplu, dolu je mi to jedno, ale je to nouzovka.


Rozhlížím se pomocí parůžků s diodami, tenhle problém jsem měl talké, musel jsem si pohrát s nastavením křivek.
 
Richi
Tak jsem to sokolíci drazí rozlousknul.
Na starém kompu jsem s Opentrackem roky lítal Il2 1946, teď BMS a občas DCS.
Profily skoro stejné, u BMS a DCS trochu upravené kvůli klikání v kokpitu, IL 1946 u německých letadel trochu posun pozice, ale jinak v zásadě stejné.
A ta sranda je u mě output u Roll. Všude mi stačilo 90°, Il2 BOS potřebuje 180°.
Já vím, objevil jsem Ameriku. No co už, zase jsem o kousek chytřejší.
Tak hezkou neděli. Úsměv
 
magot
horsa v "akci"
YouTube Video



 
Alan Grey
5.201b Patch Changelist
-------------------------------------------
Fixed a significant slowdown in multiplayer on the Western Front map;
Fixed a CTD caused by Halberstadt D.II being destroyed in mid-air and its parts falling from a high altitude;
Rheinland Career: fixed a bug in the mission of towing gliders to Bastogne (some gliders appeared well above the towing C-47s and weren't connected to them);
All Flying Circus Vol.III aircraft have their own historical scenarios added;
Reduced the cautiousness of AI WWI fighter pilots a bit (they will now be able to pull higher AoA closer to the stall limit);
Pilot's Career: added new mission types "Ground Forces Request" and "Forward Control Post";
German fighters and attack aircraft armament in Normandy and Rheinland Career mode made more historically accurate: underwing guns removed from the Bf 109 (their use was largely abandoned beginning in 1944), and the Fw 190 A-6 and A-8 carry a single 250kg bomb (the most common bomb load for this timeframe);
Normandy Career: fixed a bug with V-1 missile strikes aimed at German held cities;
I.A.R.80: inner and external texturing improved;
I.A.R.80: fixed a bug with techno-chat message about landing light activation;
I.A.R.80: increased the detail level of the canopy frame behind the pilot's seat;
I.A.R.80 added to AQM mode on Stalingrad and Kuban maps;
DFW C.V: fixed inability to start the engine in winter temperatures;
R.E.8: corrected the bomb sight;
R.E.8, F.E.2b, Halberstadt D.II: updated AI settings;
R.E.8, F.E.2b: added missing illustrations to the seat selection dialog in the multicrew menu in multiplayer;
Fixed the multicrew stations screen in multiplayer. Important: selecting a country in the multicrew station selection menu now also determines the player's coalition, which can lead to a penalty assigned on the server depending on its settings;
Fixed the saving of customizable tactical codes in multiplayer;
Career: Added "Select All/Deselect All" button to the regiment filter by aircraft;
AI glider pilots maintain horizontal flight better;
AI glider pilots utilize spoilers when landing;
AI glider pilots won't follow orders from the forward observers on the ground;
AI pilots of the towing aircraft will release the glider before landing;
I.A.R.80: an external head armor part is affected by modifications correctly;
To prevent problems with the glider attachment to the towing aircraft, the towing cable attaches at at least 92 meters distance;
Fixed texture issues on the faces of British WWI pilots;
Resaving the missions using the Resaver.exe utility won't cause the localization data to be lost.

https://forum.il2...nt=1297960
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Alan Grey
Brief Room Episode 2: 2023 In Review, Plans For 2024, A Glimpse At The Ucoming Title
YouTube Video



 
http://www.alan-grey-page.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,504 návštěv