May 02 2024 02:12:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
3IAP_Dryjo
Hele chlapi vidíte reálně, že se někdo ještě bude snažit z toho udělat slušný Single player sim? Aktuálně je to v singlu hrozná nuda. Není to dost immersive a AI je hrozný. Pat Wilson trochu pomáhá s tím prvním problémem, ale AI je strašný.
 
Tyler Durden
O nějaké AIčko se naposledy pokusili v původním Rise of Flight, kdy letadla utíkala z boje, odpoutavala se a znovu vás pronásledovala...

Pak asi toho kdo na tom pracoval vyhodili, dali tam klasickou umělou blbost a od té doby se v podstatě nic nezměnilo. Pochybuji že s tím teď něco udělají.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
310_cibule
3IAP_Dryjo napsal:

Hele chlapi vidíte reálně, že se někdo ještě bude snažit z toho udělat slušný Single player sim? Aktuálně je to v singlu hrozná nuda. Není to dost immersive a AI je hrozný. Pat Wilson trochu pomáhá s tím prvním problémem, ale AI je strašný.


To víš, že jo. Všechno bude. Akorát my už tu nebudem ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Alan Grey
IL-2: Serious Games. Episode 5
YouTube Video



 
http://www.alan-grey-page.cz/
Alan Grey
forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2023_05/WACO-CG-4A-glider_2.jpg.e56055b0d689a70a410501062f3e7a9d.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2023_05/WACO-CG-4A-glider_3.jpg.41e0418be9ea2a5863a75398ec7d9d9c.jpg
 
http://www.alan-grey-page.cz/
AJaromir
Půjde ten kluzák i vyzvednout? Nebo jak to mám napsat.
YouTube Video


 
1stCL_Fucida
Tohle jsem vůbec neznal, to muselo bejt na palubě obou dvou letadel fakt hustý Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AJaromir
1stCL_Fucida napsal:

Tohle jsem vůbec neznal, to muselo bejt na palubě obou dvou letadel fakt hustý Úsměv


No já o tomto systému vím díky filmu Tenmý rytíř, kde Batman použije speciální záchytné zařízení, které zachytí letadlo svoji příďí. A potom tam Morgan Freeman říká, že je to dávná technologie z druhé světové, která se ale moc neosvědčila. A pak jsem hledal a zjistil, že je to pravda....
YouTube Video


 
magot
To byla technologie vyvinutá CIA, resp OSS
https://www.cia.g...tructions/
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

Tohle jsem vůbec neznal, to muselo bejt na palubě obou dvou letadel fakt hustý Úsměv

Všichni v horse usnou a ve skytrain mají sošku panny Marie, která zařídí, že stroj nenásleduje gumu zpět ;-)
 
ringlett
magot napsal:

1stCL_Fucida napsal:

Tohle jsem vůbec neznal, to muselo bejt na palubě obou dvou letadel fakt hustý Úsměv

Všichni v horse usnou a ve skytrain mají sošku panny Marie, která zařídí, že stroj nenásleduje gumu zpět ;-)


V Horse jsou jen dva. Ty kluzáky se vyzvedávali prázdný. A prý to zdaleka taková jízda nebyla. Ale panenka Marie se asi šikla Úsměv
 
310_cibule
Řiditelná horsa mě moc nebere. Co seafire a letadlová loď?

Sakra, neměl tohle spíš napsat někdo jiný : ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Kukuloo
Uz sme dvaja, press na devs bude enormny a ohakuju nam Spita V aj Hurikhana. Aj Emila. Nebudme minimalisti a pytajme si vela Šklebící se
Letka_13/Kukulo
 
Tyler Durden
To se bude prodávat jako rohlíky.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Kukuloo
Uz sme traja Šklebící se
Letka_13/Kukulo
 
310_cibule
Nezkusíme i Firefly a Martleta? Jen tak, cvičně ; ))

A pak dáme megažbluňk, to mě hodně bavilo.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Kukuloo
No, zda sa ze sa skor dockame carrier operations v CLODe a Combat pilotovi a DCS F4U nez v BOX. Ale sak to vsetci vieme Šklebící se Ale to neva.

Spitfire IXc bol v BOXe ohlaseny na 2024, sak aj to vsetci vieme. No a na fore pustili perie o tom aky by to mal byt... Prekvapilo ma to zprvu... ale v kontexte toho ze BOX vlastne konci a v kontexte filozofie pridavania collector strojov (spit XIV bouble top, La5F so znizenym trupom) ma to vlastne az tak neprekvapuje...

Alright, so more news about the Spitfire IXc: it is going to have the same engine(s) as the IXe, as this is a late-production variant. Attempting to model the earlier Merlin 61/63 versions would require numerous changes to the 3D model, and there just isn't time for that...
...The IXc being built is a late-production model with a Merlin 66 with an option for the Merlin 70....

Ze to bude late verzia s okruhlym chvostom zodpoveda aj fotke co postli pri ohlaseni deviny:
https://forum.il2...61d51b.jpg

No... z pohladu cs wingu dost dobre. Dlhsi "kryt karburatora", merlin 66/70, kridlo C, aj obla smerovka. Este ta bandaska... Ale zo sirsieho pohladu od r. 1942 kedy dofrcal MkIX s Merlinom 61/63 tam je teda dost velka diera. Ale ono seria na zapade je BON a BOBP a tam zapadne. Pilotovy fokry je jedno ci ma spit okruhlu alebo zvysenu smerovku, zvlast ked mu sedi v revi. V principe pre nas ok, aj ked sa nic podstatne nezmeni Šklebící se

Game changer by boli bandasky na oboch stranach alebo lietatelny Marauder si myslim. Zvlast z pohladu pripadnych specialok.
Upravil/a Kukuloo dne 03-11-2023 02:06
Letka_13/Kukulo
 
magot
Kukuloo napsal:
No, zda sa ze sa skor dockame carrier operations v CLODe

Myslím, žde zde určitě ne. Fyzika a logika letadlové lodě je extra tvrdý vývojářský ořišek a pokud ji engine už neobsahuje, tak ji amatérský tým typu TF, stejně tak předtím např. DT apod. nemá moc šancí naprogramovat.
Leda profíci placený tvrdou měnou s úvazkem na fulltime, btw a ani 777 s 1C na to neměli ..
Jedna věc přidávat létatelný stroj a druhá věc je měnit jádro enginu.
 
Kukuloo
No tak zostava DCS a stary sturm. Jaj a war thunder Úsměv
Letka_13/Kukulo
 
magot
Do budoucna to vypadá zatím jen combat pilot.
Pokud do DCS někdo udělá WWII letadlovku tak i tam.
Zbytek asi už nemá cenu řešit Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,757 návštěv