April 19 2024 06:05:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
311_Mart
Kdyby to aspoň sekali jak Baťa cvičky, ale i tyhle "Ctrl+C, Ctrl+V" éra jim trvají měsíce, ne-li rokZamračený
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
310_cibule
Aha, dík. Už s v těhle subverzích nevyznám.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
311_Mart
Zajímavý rozhovor s Jasonem...
https://stormbird...-williams/
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Hot_Dog
Hm, tak bohužel přesně, jak sem (určitě nejen já) předpokládal, spolupráce se Sověty začalá býti v současné situaci neutěšitelná... A bohužel, protože kdyby to bylo z jinýho důvodu, tak by tam byl aspoň náznak nějakýho plánu, že tak to mělo prostě bejt, jenže tady se jim to pravděpodobně prostě rozpadlo...

Tak těď se mužem těšit na to, jak to udělaj větší, lepší, a suprovější, jak se nechali slyšet v tom bombastickym videu... Za ty 3-4 měsíce bez Jasona krom těch slibů neukázali zatím nic. Vůbec nic!Smutný
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
311_Mart
Jako hezké plány měl. Kokpit do A-20, i když za mě to měla být C varianta, která si zabojovala nejen na východní frontě; Malta - Sicílie - Itálie jako další díl série; B-25, B-26, AI B-17; a pak pozdní východní fronta s Jak-3 a La-7.
Škoda no, chtějí to udělat lépe a dopadne to jako vždycky Zamračený
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
ringlett
311_Mart napsal: A-20, i když za mě to měla být C


Ta A-20B co je ve hře skoro přesně odpovídá variantě Boston Mk.III (ale není vidět pozice bombometčíka, takže jak moc je otázka, ale sověti používali us zaměřovač, britové svůj), A-20C je pak Boston Mk.IIIA, liší se motory a počtem pevných kulometů, navíc C má v horním střelišti dvojkulomet. Mk.III má "civilní" a IIIA "vojenské" motory, hlavní rozdíl je v tom, že motory pro C objednávala vláda USA, pro B zahraniční nákupčí.
Nelétám, občas se plazím ...
 
311_Mart
Nevím, co považuješ za "skoro přesně odpovídá", ale já bych to rozhodně neřekl.
Spíše že Boston Mk III (DB-7B) odpovídá variantě A-20A: Šikmé prosklení nosu, 4x .303/.30 v přídi, dvojče .303/.30 hřbetní, sólo.303/.30 spodní kulomet.
A-20B je lehčí - nemá samosvory a má minimum pancéřování (zajímalo by mě, kde a kolik se ubralo), má stupňovité prosklení nosu, v přídi 2x .50, hřbetní .50 a spodní .30 kulomet. Mimo SSSR béčko bojově nelétalo, tu třetinu z vyrobených si Amíci nechali pro výcvik a vlekání terčů, 2/3 šly do SSSR.
Céčko navíc mohlo nosit torpédo a bylo v SSSR i nepatrně početnější.
Za mě prostě verze C nabízí víc a nechápu proč zvolili do simu verzi B. Stejně tak nechápu, proč se mrdali se spodním střelištěm a neudělali radši pozici bombometčíka, když už teda nejsou schopní udělat všechny pozice.
Zajímala by mě statistika, kolik času hráči stráví na jednotlivých pozicích. Tipl bych si, že i v bombovém zaměřovači to bude víc než ve spodním střelišti.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
ringlett
To vše ke možné, vyšel jsem ze své knihovny. Poněkud starších vydání a své pofidérní angličtiny. Mohu se proto plést.
Nelétám, občas se plazím ...
 
311_Mart
V sobotu jsem po pár dnech zapl BoX, poprvé od doby, co jsem stáhl nějaké patche. Vybral jsem server, naspawnoval jsem se, nahodil, začnu pojíždět a všimnu si, že ovládací prvky mají cca půl vteřinovou odezvu a občas se zasekly ve vychýlené poloze i delší dobu. K tomu problikávalo podsvícení na plynovce TM Warthog. Takže restart kompu, ale závada se opakovala. Zkusil jsem nespouštět přes Steam, ale přímo exáč (čímž ve hře nemám DLC zakoupená pře Steam) a bylo po problému. Spustím přes Steam a problém se opakoval, krom toho mě to opět vyzvalo ke spárování účtu il2sturmovik.com - Steam (prej jednorázová záležitost a proto to kua dělám asi potřetí Vyděšený ) Zkusil jsem kontrolu integrity ve Steamu, proběhla, stáhlo se pár souborů. Pustím BoX a furt to kua dělalo bordel, tak ještě jeden restart a konečně se to uráčilo fungovat.
Ještě že to nebylo těsně před speckou Šklebící se

Stalo se někomu něco podobného?

PS pro rejpaly: Na Steamu jsem zakoupil BoS, bo jsem chtěl mít možnost refundu. Pak jsem dlouhou dobu přikupoval přímo z ofiko obchodu, až mi jednou ta jejich Xsolla začala bojkotovat platební kartu. Na ofiko fóru jsem zjistil, že rozhodně nejsem jediný, čau Vonte Šklebící se a když jsem si pročetl, jak probíhá komunikace podpory Xsolly, tak jsem se rozhodl tím neztrácet čas a dál nakupovat přes Steam, protože tam jsem nikdy neměl problém.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Ajvn
Čau.
Včera se mi stalo to samé. CHci kopit DLC přímo u "výrobce" a Xsolla nefunguje.
Tak jem si řekl aha asi sankce a zakoupil na Steamu.
 
magot
čas přejít na DCS Šklebící se
 
ringlett
magot napsal:

čas přejít na DCS Šklebící se


To mi nikdy pořádně nefungovalo. A moderna je taková zvláštní.
 
AB1Richard
Ja to mám BOS z cda potom dokupovaní z jejich stranek. Pred vanocemi jsem kupoval tanky a Dakotu a vše z jejich stránek bez problémů.
 
erichos
Ja som práve dokupoval a chcel zaplatiť Revolut kartou, čo bolo zamietnute, tak som dal zaplatiť cez PayPal a znovu tou istou kartou a bez problému. A na výpise je aj tak platba pre xsolla...divné ale prešlo to.
Letu zdar
 
http://www.letkaorel.eu
Ajvn
DSC bych dávno měl,ale mám sice jakš takš dobrou kartu, ale nemám na DSC železo.
Prachy na něj mám, počítal jsem leden únor.
Jenže ouha. Musím prostě fakt musím si nechat udělat koupelnu na klíč.
Rozpočet: 235.000 Kč. ..... Úsměv
 
ringlett
Ajvn napsal:
Musím prostě fakt musím si nechat udělat koupelnu na klíč.
Rozpočet: 235.000 Kč. ..... Úsměv


To je celkem malá koupelna, při dnešních cenách ...
 
Ajvn
Máš pravdu, napíšu jak je velká, ale nesmíš se mi smát.
Vana x vana a prd. Úsměv
 
Richi
Musíš ji trochu víc nacenit. Spotřeba o pár desítek cihel víc, voda taky drahá a alespoň kubik betonu na křivé podlahy. Z 235k bude 300k, rodina nic nepozná a 75k zbude na:
"Ten starý komp od kamaráda z letky, který si právě koupil nový a tenhle olétaný krám ti nechal za basu plzeňského. Vždyť jsem ti to v prosinci už říkal miláčku, že koupelna a ty jste na prvním místě.
Je to oběť, ale já to pro naší lásku pár let vydržím, to jinak nejde a už o tom nebudeme mluvit lásko."Úsměv
 
1stCL_Fucida
Ty jo, Richi je zjevně už hodně zkušenej manžel Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
saldy
Tak random kariera za me410 jak jsem ji tu vychválil, mě brzy přestala bavit. Udělal jsem si 12 nových misí jak si to představuju a mělo to aspoň základní oporu s reáliemi z monografie. První mise jsou za Ekdo 25 a útoky na svazy bombrů na mapě Bodenplatte, testovat budete zbraně jako velký kanon nebo rakety. Pak se přesunete na mapu Normandie a za KG2 později KG51 zahájíte noční lety přes Kanál. Minimální požadavky pro hru jsou Nvidia 3080 nebo AMD 6800 a procesorem 5800X - s nějakou jebkou mise ani nepouštějte. Všechny stroje jsou číslované. Od 5 mise je tam i pojíždění na start. Poděkování Ringletovi za krásné skiny a užijte si to!

ijncluny.estranky.cz/img/original/692/20221227004855_1.jpg


https://mega.nz/f...AKlXQln6fs
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,719,835 návštěv