May 04 2024 08:55:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
Ajvn
Díky.
 
magot
311_Mart napsal:

Konkrétně zmiňovali aglomeraci Říma, že na to prostě nemají. O Sicílii a Maltě nepadlo ani slovo. CBI bojiště by mě ale neurazilo Šklebící se

Nový engine snad automaticky neznamená nekompatibilitu současných letadel, vozidel a map ne?

A DCS údajně zvládne Londýn i Paříž na jedné mapě.
Nějak tam propast mezi těmito dvěma enginy narůstá..
 
1stCL_Fucida
magot napsal:
A DCS údajně zvládne Londýn i Paříž na jedné mapě.
Nějak tam propast mezi těmito dvěma enginy narůstá..


Se 30 FPS to asi zvládne i ten v BOX Úsměv. Ta míra neplynulosti DCS je na placce ještě OK, ale pro VR je to naprosto nepoužitelné.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
jj na vr to není..
Las Vegas, Damašek mám v 4K 60 fps+, ale ne vr
Upravil/a magot dne 10-11-2022 18:11
 
LesniHU
Shrnuti, a opravte me, kde se mylim:
Ve vedeni je opet nekdo z Ruska, vyviji se novy engine. Takze se zase za panize z kasicky na propagandu slavne ruske minulosti udela vse znovu, a pak uvidime dalsi iteraci mnoha jaku, stodevitek a lavocek a jednoho lehkeho bombarderu nad dalsi a dalsi mapou Ruska. Na nic jineho nebudou lidi, stejne jako nyni nejsou lidi na rozvoj existujiciho.
 
AB1Richard
A co Španělsko, tetu maj, išáka maj a má to návaznost na Stalinovy sokoly, koneckonců i ty čajky lítaly na začátku války u Moskvy a nad Krymem.
Upravil/a AB1Richard dne 12-11-2022 21:02
 
saldy
Já bych z toho nedělal drama, další DLC pojede vše při starém a mezitím budou kutit nový sim co nás už doufám vezme do Pacifiku. 3D modely i kokpity letadel si tam snad převedou. No uvidíme, já se při vydání nového bojiště vždy raduju, že tu káru dotlačili do konce a následně nezavřeli krám definitivně.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
311_Mart
No na druhou stranu RoFko nepřeklopili do nového kabátu lusknutím prstů, naopak se s tím prcají už kolik let. Respektive oni ne, oni na to ani nemají kapacitu a prcá se s tím Ugra Media.
To znovuvynalézání kola mě pěkně sere. BoX bude mít deset let a furt v některých oblastech zaostává za starým Šturmem. Radiomaják nenaladíš, droptank nevezmeš, online max 84 lidí a celkově problém s počtem objektů - když se to přežene, nastoupí dilatace času a jde to do háje Zamračený
Vývoj se nezastaví, ale přijde, že v každé generaci je obsahu méně a méně na úkor čučavějších a na práci náročnějších letadel Smutný
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
magot
LesniHU napsal:

Shrnuti, a opravte me, kde se mylim:
Ve vedeni je opet nekdo z Ruska, vyviji se novy engine. Takze se zase za panize z kasicky na propagandu slavne ruske minulosti udela vse znovu, a pak uvidime dalsi iteraci mnoha jaku, stodevitek a lavocek a jednoho lehkeho bombarderu nad dalsi a dalsi mapou Ruska. Na nic jineho nebudou lidi, stejne jako nyni nejsou lidi na rozvoj existujiciho.

Pochybuju, že by ruskému ministerstvu školství zbyly za současné situace peníze na propagační "tunel" sim, jako za časů Medveděva.
Teď budou rádi, že dětem vytisknou letáky Z propagandy na vypláchnutí mozku.
Loft a vedení bude skákat podle možností a plánů 1C. Už to nebude napojeno přímo na dotování od ruské vlády.
Rozkrádat teď budou v Rusku na úrovni nákupu zbraní.. Tyhle tunely už budou mimo dosah imho ..
Upravil/a magot dne 12-11-2022 22:41
 
AB1Richard
Vždyť nás vlastně nikdo nenutí na tomto simu lítatŠklebící se
 
Ajvn
V PRDELI to bylo od samého počátku.
Obří pusté mapy na kterých se nemohlo nic dít.
Max: tři tanky, tři děla, tři loďky, tři......... Prostě fakt na pikaču.

Nedoufal jsem, že to půjde předělat. To je pro mě ta nejlepší zpráva za celé trvání BOX.
Měli by se vykašlat uplně na všechno a makat na tom "novém engine".

Opravdu si nedovedu představit pacifik kde by se zejména na moři a pobřeží nedělo nic!
V každém případě držím palce. ÚsměvMrknutí
Dá se nějak aspoň přibližně odhadnout časový horizont?
Kolik? Půl roku?
A vůbec kde se poděl Rumcajs? To byl přece původně programátor ne?
 
Rumcajs
Uff, náhodou jsem sem opět po čase zavítal a ono je tu moje jméno.

Nevím úplně, o co běží, ale jestli někdo začíná vyvíjet novej engine, pak máte před sebou x let blaženého očekávání té nirvány, která pak nastane. No asi jako se teď svět konečně dočkal toho Metaverse.

Úplně vážně, nový engine je challenge. Znamená to pravděpodobně všechno krom 3D modelů znovu. Protože k čemu by byl nový engine, kdyby do něj narvali staré modely limitované původním enginem. Idea předělat starý systém a teď to udělat podle nejlepších nejrůžovějších představ, je velmi rozšířená myšlenka i mimo flight simy. A velmi často končí právě na té plánované dokonalosti. Limitace původního enginu byly celkem jistě velmi pragmatické volby, kdy někdo svéprávný řekl, tohle simplifikujeme, jinak se z toho zblázníme. Pak po letech přijde snílek, který poví "bez kompromisů". Půl roku? Půl roku budou jen hledat vhodné lidi na takový projekt.
Non est specifica
 
Ajvn
Nazdááár stará vojno.
No nepotěšil jsi mne.
Ani já Tě nepotěším : Než takové blbé zprávy tak to rači zůstň v zapomění.Šklebící seŠklebící se
 
Rumcajs
Díky za vřelá slova Ajvne. Přečetl jsem si ten článek k tomu novému enginu. No a on to není nový engine. Oprašují starý engine. Tedy bych asi nečekal revoluci, vypadá to spíš na evoluci (drobné pokroky v mezích zákona). Ale o grafické části píšou s věším entuziasmem, takže možná grafika bude o poznání jinačí. Tak přeji hodně sestřelů v novém kabátku.
Non est specifica
 
magot
Rumcajs napsal:
Oprašují starý engine.

CLOD engine? Úsměv
 
Ajvn
Takže přehršel pozemáků, lufťáků, a plaváků se asi nedočkáme nikdy.
Nejlepší by bylo kdyby to prostě zabalili comlet.
A třeba by vzniklou díru na trhu někdo časem zaplnil.
DFC WWII stojí víceméně v tomto ohledu taky za prdek, takže je skvělé, že budeme mít pro zábavu již brzíčko SC.ÚsměvŠklebící seÚsměv
 
Leroy
Co je SC ?
 
Ajvn
Star Citizen.
Vědecko fantastický simulátorÚsměv.
Fantastická záležitost jehož vývoj trvá již pár let a vydání plné verze je v nedohlednu....Úsměv
 
606_Temp
Ajvne, ty jsi takový starý brebta, ale kdy jsi naposledy zkoušel toho Ila, který ti nefunguje, ale létá na něm docela dost lidí už roky?
Ano, asi bych chtěl spoustu věcí, co tam aktuálně chybí. Čtyřmotorové bombardéry, letadlové lodě, 128+ online pilotů na serveru a aby tam jel MSFF bez bugů. Ale jinak to vlastně není tak špatné.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
saldy
606_Temp napsal:

Ajvne, ty jsi takový starý brebta, ale kdy jsi naposledy zkoušel toho Ila, který ti nefunguje, ale létá na něm docela dost lidí už roky?
Ano, asi bych chtěl spoustu věcí, co tam aktuálně chybí. Čtyřmotorové bombardéry, letadlové lodě, 128+ online pilotů na serveru a aby tam jel MSFF bez bugů. Ale jinak to vlastně není tak špatné.

Souhlasím, určitě ta hra je pro nás něčím zajímavá když za ní platíme a píšeme tu tisíce komentů. Kdyby zavřeli krám, vzniklou díru nezaplní nikdo.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,812,722 návštěv