May 07 2024 11:11:27
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
311_Mart
Cibule, na Stonehenge už ses byl podívat?

Akorát teda nevím, jak se to mohlo stát, ale nemůžu najít Eiffelovku, Vítězný oblouk a vůbec Paříž Šklebící se Chartres na mapě je, Dunkerque taky, tak mi to vychází, že by tam aspoň část měla být. Případně to mohli občůrat podobně jako s Moskvou, nad kterou už se nedá letět, ale jen z dálky pozorovat...

Možná to v nějakém DD řešili a já to vytěsnil Zamračený
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
1stCL_Fucida
311_Mart napsal:

Cibule, na Stonehenge už ses byl podívat?

Akorát teda nevím, jak se to mohlo stát, ale nemůžu najít Eiffelovku, Vítězný oblouk a vůbec Paříž Šklebící se Chartres na mapě je, Dunkerque taky, tak mi to vychází, že by tam aspoň část měla být. Případně to mohli občůrat podobně jako s Moskvou, nad kterou už se nedá letět, ale jen z dálky pozorovat...


Guderian zcela jasně řekl, že v případě odporu Paříž vymaže z mapy. A Guderian nikdy neplácá prázdnou slámu. To mají žabožrouti za to!
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
311_Mart napsal:

Cibule, na Stonehenge už ses byl podívat?


Ještě jsem se nekochal : ) Včera jsem kalil, teď exhumuji, večer bude ta pravá chvíle.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
311_Mart
A kua, památka UNESCO v ohrožení Šklebící se
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
310_cibule
: )))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
Bóže, křivé kameny částečně postavené v roce 1950, to je toho Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
1stCL_Fucida
Já se včera startoval z Abeville, zabojoval jsem si s Typhoony a Lightningy nad ústím Sommy a pak jsem se zaletěl podívat ke Calais, Doveru (pozor, nemyslím ten v New Hampshire, takový dolet nemá dokonce ani Fw 190) a Dungeness. Odtamtud mě vyhnal silnější britský flak. Obrátil jsem se k jihu, přelétl Kanál a zatočil jsem se nad Dieppe. Pak už v malé výšce pod úrovní útesů zpět k ústí Sommy a na úrovni korun stromů zpátky domů na Abeville-Drucat.

Dojmy z toho mám trošku nevyvážené. Mapa mi přijde svou plochou vyloženě skvělá. Je tam prakticky všechno, co potřebujeme pro neutuchající boje let 1940 - 1944. Samozřejmě pomineme-li obranu Říše, kterou ten sim ale stejně nedokáže v žádné podobě modelovat. Líbí se mi některé hezké detaily, jako že u ustí řek má voda jinou barvu, než moře, radarové stanice, nebo třeba nějaké ty pamětihodnosti. Líbí se mi i vlnobití (kterého jsem si ale možná na mapě Bodenplatte jen nevšiml). Města mi přijdou poněkud lépe zpracovaná, než na Bodenplatte, byť bohužel opět chybí malé vesničky, nebo i samoty. Textury jsou poněkud unylé, ale zdají se mi lepší, než ty v Beneluxu.

Pachuť v mých očích představuje především to, že úplně novou mapu Normandie do starého Šturma dal dohromady (myslím že Tjurma) asi během měsíce a její kvalita nebyla diametrálně nižší. Tady jsme na mapu čekali 3 roky. Ale pominu-li dobu čekání, její kvalitou zklamán nejsem - létá se nad ní pěkně a jedná se o mé oblíbené bojiště. Byl bych ale rád, pokud by v budoucnu prošla i s Bodenplatte revitalizací podobně jako ta Stalingradská.


Tak snad se trefím a teď bude na řadě Malta a jižní Itálie Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
Malta a jižní Itálie by byly sen. Anebo by si mohli dát pauzu a zapracovat na pilotovatelných mitchellovi a marauderovi.

Ale snít mohu, ne? : )
Upravil/a 310_cibule dne 09-09-2022 15:52
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
310_cibule napsal:

Anebo by si mohli dát pauzu a zapracovat na pilotovatelných mitchellovi a maurauderovi.

Ale snít mohu, ne? : )


Neboj , to si už připravují do Pacifiku Mrknutí
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_cibule
V Benouville by měl být Pegasus Bridge, snad i s tou kavárnou vedle (hlásí lidé na ofiko fóru).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
A taky se zdá, že začal fungovat radar.

I was flying an intercept and a message popped up telling me to check my map... there was a marker with heading, speed and altitude tracks given by a ground radar.


https://forum.il2...adars-work
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
To si myslím že nefunguje, to bude stále jen skriptovaná věc pro hru jednoho hráče.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_cibule
Aha, to je možné.

Tak já se jdu pokochat. Kdosi mi tam postnul spousty obrázků pamětihodností z Francie, to bude mňamka : )))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Zrovna jsem hledal zda implementovali chain home a zdá se že ne ..
 
saldy
ijncluny.estranky.cz/img/original/641/v1c.jpg ijncluny.estranky.cz/img/original/640/v1d.jpg
Jako milovník těhle šíleností jsem si otestoval chování střely a moc se mi to zpracování líbí, prý budou ještě dolaďovat vlastnosti, ale už teď to je prostě ausgezeichnet Mrknutí
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_cibule
A dá se obracet křídlem. Akorát to člověk musí umět : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
kvitek
Tak jsem se dostal k Normandii.
Vyberu kariéru za 312. peruť, první mise doprovod bombardérů za Cherbourg k Lessay. Cestou tam nás napadl jeden germán, kterého jsem v těch mracích neviděl, ale kolegové si s ním evidentně poradili. Cestou zpět jich na nás číhalo víc. Fw-190A8 neměly proti Spitfire IX žádnou šanci (lehká obtížnost), ale i tak udělali slušnou probírku našich B-26, než jsem 3 sundal. Ač bez jediného zásahu, nakonec jsem musel vyskočit nad mořem na dohled pevniny, protože došla šťáva.
Prémiová otázka - když je teda ta hra jako oficiálně vydaná, kde jsou ty přídavné nádrže slibované už v minulém titulu?
 
310_cibule
Regingrave
Posted Thursday at 02:40 PM
On 9/8/2022 at 2:21 PM, Juri_JS said:
Dear devs, is some BoN content still missing?

All announced, but not released assets are still in work, they will be coming soon.


https://forum.il2...nt=1211073
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
V1 v akci. O změnu kurzu V1 dotykem křídla se zatím nemusíte pokoušet, Jason píše, že k tomu prozatím nebyla implementována fyzika. Zřejmě to ale mají v plánu.
YouTube Video



Upravil/a magot dne 10-09-2022 21:54
 
310_cibule
Docela zajímavé srovnání:

https://forum.il2...mandy-maps
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

34,830,818 návštěv