July 31 2021 07:47:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,693
· Nejnovější pilot: orl_cz
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
606_Temp
To si šetří na Early Typhoona, kterého vydají beztak zvlášť a se 7/9 lb Sabrem. Celkem mne překvapilo, že máme i 11lb motor.
Líbí se mi.
„Já nestojím proti náboženství, nýbrž proti náboženství zvrhlému, které potřebuje politiky, aby jej hájili.“
TGM

http://no606.ic.cz/
310_cibule
ringlett napsal:
Pevně jsem doufal, že dveře budou v možnostech úprav.

On Jason už před delší dobou na fóru psal, že se s dveřmi nepočítá. Možná kvůli tomu, co píše Temp.

Ale je to pěkná bestie, taky se mi líbí.
Je suis lepšolid.

1stCL_Fucida
606_Temp napsal:

To si šetří na Early Typhoona, kterého vydají beztak zvlášť a se 7/9 lb Sabrem. Celkem mne překvapilo, že máme i 11lb motor.
Líbí se mi.

My na všechna spojenecká letadla reagujeme: "My máme G-6!". 3x recyklovaná, 3x zaplacená a stále neokoukaná a stejně mocná Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."

Baron
Preferujem FW pred Bf Úsměv
Hals - und Beinbruch!

VioletLightning
já preferuju FW i Bf
před laufama mých kanonů

kartičku místo fotky do kabiny si budu muset udělat sám?

WT_Horrido
310_cibule napsal:
EAW jsem měl moc rád. Nalétal jsem na něm stovky hodin. Dneska už dávám přednost poněkud sofistikovanějším simům. Asi je něco za něco. Ale klidně se tu můžeme pošklebovat popř. nadávat dál. Hodně to posouvá věci kupředu.

Sofistikovanější? V čem? Ve fyzice? Kreré si 90% lidí reálně nevšimne a ani je to nezajímá, pokud se letadla nechovají zcela mimo představu reality. V grafice? To je teda v roce 2021 opravdu sofistikovanost...

Věci posouvá kupředu kupovat ty sračky pořád znovu a dál a dávat tím najevo že sračky jsou vyhovující.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり

WT_Horrido
jirik napsal:

DD 282

Brzy se prý dočkáme Fokkera D.VIII.

https://forum.il2...nt=1095253

WOW. Tak to je neuvěřitelné! Už za týden! Šklebící se
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり

310_cibule
No, nebo tak.
Je suis lepšolid.

310_cibule
Už jste někdo testoval tu možnost nastavování zaměřovače pro odpalování raket v Typhoonu? Dá se nastavit tak, aby počítal s jejich balistikou (posouvá se vertikálně), ale vzdálenosti a hodnoty neumím.
Je suis lepšolid.

Baron
310_cibule napsal:

Už jste někdo testoval tu možnost nastavování zaměřovače pro odpalování raket v Typhoonu? Dá se nastavit tak, aby počítal s jejich balistikou (posouvá se vertikálně), ale vzdálenosti a hodnoty neumím.

Vcelku sa mi osvedčilo 2,5. Chce to trochu cviku.

Ovlada sa to rovnakými klávesami ako periskopy na tanku.
Hals - und Beinbruch!

310_cibule
Sem pilot, ne nějakej zapráskanej tankán ; ) Ale dík.

Vyšel hotfix kvůli cargu v C-47.
Je suis lepšolid.

Fishbed64
Jako WTF?Šklebící se

https://www.youtube.com/watch?v=Y-bFbNrkm4Q&ab_channel=%D0%92%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%A2%D1%83%D0%BB%D0%B0

310_cibule
Teprve dneska jsem zjistil, proč má pilot Typhoonu v BoX neustále nasazenou kyslíkovou masku, tedy i při startu a přistání. Určitě nejsem první, takže přenechávám možnost vzniknout ; )
Je suis lepšolid.

WT_Horrido
Nepsal to už Clostermann když letěl s Typhoonem?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり

310_cibule
Mimochodem Tiffy mi přijde překvapivě obratný. Myslel jsem, že to byla dost neohrabaná bestie, ale zjevně asi ne.
Je suis lepšolid.

310_cibule
WT_Horrido napsal:

Nepsal to už Clostermann když letěl s Typhoonem?

Je to možné. Kdo si to má všechno pamatovat? ; )
Je suis lepšolid.

Hot_Dog
Obratnost mi prijde ok, vuci Tempestu nema duvod netocit, spis naopak, na kridelkach je desne pomalej, to je za me OK... Co me desi je ta rychlost, 581km/h u zeme v zakladnim provedeni, kolik to udela se 4-listou vrtuli? Kolik s 11lb motorem? Vuci zakladnimu provedeni Tempestu s 600km/h vlastne moc nechapu, proc se s tim Tempestem delaliŠklebící se

606_Temp
Typhoon s 11lb s vrtulí letí u země takk rychle, jak Tempest v základu. Výkonu má solidně.bnankridelkachbje to utrpení, ale to tlusté křídlo je takové stabilní. Na vysokých rychlostech točía ale hůř než Tempesta, takže je to výhoda. Hned se neuspite Cool
„Já nestojím proti náboženství, nýbrž proti náboženství zvrhlému, které potřebuje politiky, aby jej hájili.“
TGM

http://no606.ic.cz/
311_Mart
P-51B/C je další na řadě, flak, droptanky a nějaká chmelnice...
https://forum.il2...nt-1099012
www.311raf.com/images/signature/sig_Mart.jpg

Kukuloo
Tak na naky poriadny ramrod alebo circus na mape Kanala to bude nevyhnutnost. To by sme hadam dali dokopy aj cs wing s mkV spitmi.
Letka_13/Kukulo

Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 2.7.-4.7.
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

28-07-2021 14:55
Hoši včerajší let som bohužiaľ nedokončil, vypadol internet a doteraz nenabehol. Tak snáď to dnes večer zopakujeme Úsměv

25-06-2021 15:20
Já bych nabídl ubytování, ale jsem až v Ústí na severu.

25-06-2021 10:20
Kdyby někdo potřeboval na jihu Moravy pomocníky s lopatou, tak napište.

24-06-2021 15:00
Motas poslal jsem ti SZ

24-06-2021 09:38
Chalani polietal by niekto so mnou proti sebe? Kurna toto nieje dcs tu aby clovek premýšľal nad každou zátačkou 😂 Uz ma ide porazit z tých mojich pádov a blackoutov. Padak padak

11-06-2021 13:14
nemáš zač, rádo se stalo Úsměv

11-06-2021 10:41
Páni z CSW dik za včerajší polet, moc som si to užil Mrknutí Šklebící se

10-06-2021 20:25
Saldy, tak rychle to bejt nemuselo Úsměv

08-05-2021 09:40
IL2 Stalingrad

08-05-2021 09:39
Mám problém v nastavení bombardování a střelba raket, ze začátku byli značky na odpal raket a bombardování, přestali se objevovat i po potvrzení v nastavení. Dík Bruno

26,624,940 návštěv