April 25 2024 13:49:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
1stCL_Ricrd
čus da se fw 190 A6 koupit samostatně a nebo se musi koupit celek normadie diky
 
Baron
1stCL_Ricrd napsal:

čus da se fw 190 A6 koupit samostatně a nebo se musi koupit celek normadie diky


https://il2sturmo...f-normandy
Hals - und Beinbruch!
 
606_Temp
Vůbec si toho fokace nekupujte, kdo proti tomu má lítat! Šklebící se
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Ricrd
diky za info myslel jsem si to
Tempiku FW 190A6 je mocny stroj ale musi byt v rukach dobryho pilota takže ze mě neměj strachÚsměvMrknutí
 
LesniHU
606_Temp napsal:
Ve skutečnosti tam nebudou ty zuby nijak výrazné, protože se nejede na maximální plnící tlak, ale jen +7 (potažmo +12 u devítky) a to ty kompresory nejspíš udrží i k těm 20 000.
Schopnost odstrediveno kompresoru zvysovat tlak se meni s jeho otackami (s druhou mocninou iirc), takze ty zuby se posunuji s pozadavkem na plnici tlak (vyssi tlak->mensi vyska) a se zmenou otacek (vetsi otacky -> udrzi tlak az do vetsi vysky). Proto se zda, ze se maxima moc vyskove neposouvaji, ale to je primarne tim, ze tyhle dva faktory jdou proti sobe - pro cestovni rezim snizime otacky i pozadavky na tlak. Ale na jakykoliv plnici tlak a otacky bude mit motor tohoto typu zubovou charakteristiku, stejne vyraznou na jakykoliv plnici tlak a otacky, na maximum i cestovni rezim. V jednu chvili se proste musi preradit prevod kompresoru a to nejaky vykon spolkne.

Rozdil v rychlosti nebude dramaticky vyrazny ani v tech zubech, ale to je, protoze rychlost se zvysuje zhruba se treti odmocninou vykonu motoru, takze na rozdil treba deseti procent rychlosti je nutne mit o tretinu vykonu vic.
 
1stCL_Fucida
Ričrde, kupovat Normandii jen kvůli A-6 je hloupost. To letadlo je skoro identické s A-5.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
606_vencour
Ahoj, když je cena Normandie 80$, jak moc bude ještě kolísat, kdy to může klesnout nebo stoupnout, jak to chodí?

Další zvědavost: kdybych na mapě JG26 (Bulge) se Shermanem na mapě u Bastogne vše vyčistil, co vše může změnit? Jak moc funguje posouvání fronty?
 
606_Temp
Hu, zkoušel jsem ve hře SpitaIX a i se sníženými otáčkami udrží minimálně do 25k feet 12 liber bez poklesu. Takže tam bude jen trochu jiná křivka u ztráty výkonu při krmení druhého stupně. Jak píšeš, bude to mít malý vliv na samotnou rychlost. Jsem vážně zvědav, jak se s tím hra popasuje.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Hot_Dog
Vencoure, až to vydaj, tak to o 10 dolarů zdražej, takže to bude standartně stát 90USD. Vydání nebude dřív, jak na konci roku v upně ectrémním případě, spíš půlka roku 2022...

Pak to bude půl roku za 90USD případně 60USD standartní edice. No a pak začnou pomalu krátkodobé slevy, nejdřív 10%, pak 25%, po dvou letech třeba i 75%, ale furt se to mezi slevami bude držet na těch 90/60USD...
 
Tapi
606_vencour napsal:

Ahoj, když je cena Normandie 80$, jak moc bude ještě kolísat, kdy to může klesnout nebo stoupnout, jak to chodí?


Až do vydání bude o 10$ levnější a pak tak, řekl bych, minimálně půr roku až rok za plnou cenu. Teprve potom se začně objevovat ve slevách. Nejprve s malou slevou a časem s větší. Osobně bych hádal, že pod současnou cenou ji dříve než za rok a půl až dva roky nekoupíš.

EDIT: koukám, že mne Hot-dog o chlup předběhl s odpovědí Úsměv
Upravil/a Tapi dne 21-02-2021 15:21
WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
1stCL_Ricrd
1stCL_Fucida napsal:

Ričrde, kupovat Normandii jen kvůli A-6 je hloupost. To letadlo je skoro identické s A-5.

Fuči FW 190A6 jsem take rad lital takže jsem koupilSmutný
 
Baron
Tož Ricrde, keď už to máš, môžeš ísť s Krakenom, Sipim, Icom, Bierom a mnou v ďalšej specke do Arada Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Ricrd
Mrknutí
 
AH_Kraken
Koukám že na ta dvě Arada co v té specialce tak dostaneme, bude pěknej nával Šklebící se
 
saldy
To já koupil kvůli aradu a hornise, pak jsem zjistil, že budou poslední a dostanu je za 2 rokyÚsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
ringlett
saldy napsal:

To já koupil kvůli aradu a hornise, pak jsem zjistil, že budou poslední a dostanu je za 2 rokyÚsměv


Pevně doufám, že Komár bude dřív!
Nelétám, občas se plazím ...
 
Baron
AH_Kraken napsal:

Koukám že na ta dvě Arada co v té specialce tak dostaneme, bude pěknej nával Šklebící se


Asi bude. Ale vydržím aj v Me410 - tam by som ti mohol robiť strelca šéfe Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
AH_Kraken
To ti teda nezávidím. Víš jak já létám. Šklebící se
 
Baron
Pff
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Ricrd
u ty Bf109 G6 late se MW spoušti automaticky a nebo se to ovlada manualně(na tlačitko)
diky
Upravil/a 1stCL_Ricrd dne 21-02-2021 21:12
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,758,694 návštěv