May 05 2024 06:56:48
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
Baron
Doplním Hot Doga ohľadne Jasonovych srdcoviek - WW1 a Kórea. Je možné, že namiesto Pacifiku pôjdeme na Kóreu do Sabrov a Mig15. Z mojej strany čistá špekulácia, nie je to ničím podporené.
Upravil/a Baron dne 17-02-2021 09:27
Hals - und Beinbruch!
 
alfik
1stCL_Fucida napsal:

LesniHU: Mně se nelíbilo ani podání starého Šturma, ani podání toho nového. Oboje mi ničilo/ničí atmosféru trochu jiným způsobem.

Mě taky.
Budeme muset počkat na nový CFS (Combat Flight Simulator), postavený na MSFS2020 - pokud někdy vznikne... Úsměv
Tam je celá planeta.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Hot_Dog
Baron napsal:

Doplním Hot Doga ohľadne Jasonovych srdcoviek - WW1 a Kórea. Je možné, že namiesto Pacifiku pôjdeme na Kóreu do Sabrov a Mig15. Z mojej strany čistá špekulácia, nie je to ničím podporené.


Je to pro mě těžký určit co je lepší. Na jednu stranu by měli dál rozšiřovat západní frontu (zejména co se letadel týče), protož to je a i s normandií bude slabé, na druhou stranu by se mi líbyla zase změna a Pacifik i Koreu bych bral... Jenže, při rychlosti jakou to dělaj, tak zas pacifik bude 2 roky téměř bez obsahu a pak to bude další 2-4 roky slabý:

Na druhou stranu Koreu by skoro zvládli jedním vrzem s titulem s 10 letadly:

USA:
F-86
F-51
B-29
B-26
A-1

případně:
Corsair
F-80
F-86

Korea:
Mig-15
někdo mě doplňte, co tam za Koreu sakra ještě lítalo?Šklebící se
 
Fiks
IL-10

TU-2
 
311_Mart
Severokorejcům/Sovětům/Číňanům ještě:
Il-10
Tu-2
Jaky
a Kukuruzniky Šklebící se

GB:
Sea Fury

USA:
F-82
F9F

Jo, Koreu bych bral všema deseti Úsměv

Ale když by udělali Středomoří, třeba vylodění na Sicílii, tak už mají slušný základ.
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
CSW_Rannisokol
Za Koreu tam může být ještě Jak-9U (mam dojem, nebo jinej výkonej Jak-9)
i.ibb.co/Yp9d9tw/Rannisokol.png
 
pSipi
La 7

Gloster Meteor
F9 Panther
 
Hot_Dog
Ok, je toho docela ještě dost, ale na druhou stranu těma 10 letadlama by pokryli to nejdůležitější, časem třeba nějaký další 2-4 collectory a maj celou Koreu hotovou...

Proč to říkám, protože to docela podporuje tu Baronovu teorii, o tom, že Jason taky rád Koreu už sem též slyšel... Je to pro ně výhodné, protože je to jednorázovka, ikdyž nevím, zda by takle riskovali změnou války, když maj tu druhou světovou děravou jak cedník...
 
magot
Essex-class letadlovky, Corsairy .. a maj půlku pacifiku ..
 
CSW_Rannisokol
Já si myslim, že Korea by nebyl dobrej finanční tah.
1) Neni to tak známá válka, WW2 zná každej. Navíc to většina lidí vnímá jako souboj Sabre a MiGu.
2) Vyžadovalo by to programovat technologii transsonickejch rychlostí (ale to už možná v simu jeZamračený)
3) Maj krásně připravenou půdu pro - Středomoří, Finsko, nebo rok 44 východní fronty. Všecky tyhle věci tam ještě v Evropě chyběj
i.ibb.co/Yp9d9tw/Rannisokol.png
 
Baron
Osobne si teda nemyslím, že by mali WW2 deravu ako cednik Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
So Stredomorím by som veľmi nerátal - to je aktuálne doména TFS nech už si o tom myslím čokoľvek. Ale talianske bojisko by som bral všetkými dvadsiatimi. Možno ešte radšej ako Pacifik.
Hals - und Beinbruch!
 
Hot_Dog
Baron napsal:

Osobne si teda nemyslím, že by mali WW2 deravu ako cednik Úsměv


Já to myslím čistě skrze planeset... Například na červené straně úplně chyběj střední a těžké bombardéry, na modrý straně maj aspoňn dva střední, no...
Upravil/a Hot_Dog dne 17-02-2021 12:50
 
606_Druindin
Baron napsal:

Osobne si teda nemyslím, že by mali WW2 deravu ako cednik Úsměv


Já ti nevím Barone, asi na to máš jiny měřítka, ale kde máš strategické bombardovací letectvo, kde máš průzkumné letectvo, kde dopravní, kde jsou stroje ze začátku války, kde je zbytek italskejch strojů, atp.
Sundej testersky růžovy brejle a uvidíš, že je to děravy jak cedník Úsměv
 
Baron
Ešte si zabudol vetrone a cvičné stroje ÚsměvO strategických bombarderoch tu už bola reč. O talianskom fronte (tým pádom aj o letectve) píšem na inom mieste. Zamerali sa na stíhacie letectvo ci sa to niekomu páči alebo nie. Ak máš nejaké zmysluplné návrhy co doplniť tak, aby sa to dobre predávalo, pokojne to napíš na oficiálne forum. S dopravným letectvom asi veľmi neuspejes.
Tebe Druindine môžem odporučiť WarThunder, tam máš všetko čo ťa urobí šťastným vrátane prieskumakov Úsměv Myslím ze sa tam nájdeš Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
saldy
Když si rozkliknete jejich store a bude tam balíček Korea, bude to tam vypadat megacool, ale mně se představa, že by na neurčito opustili bojiště 2.sv ani trochu nelíbí.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
606_Temp
Myslím si, že B-17 zajímá víc lidí, než celá WWI dohromady. Ví to všichni, akorát to ten engine moc nedává.
Poznámka o WarThunderu je ubohá a překvapuje mě taková nabubřela reakce.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Baron
Týkalo sa planesetu Tempiku Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
606_Druindin
Tak si ty brejle Barone nech nasazeny dál, já k tomu nemám víc co dodat.
A neargumentuj tady věcma co nejsou hotovy a možná ani nebudou. A stejně tak nepiš žes myslel jen stíhací letectvo, myslet jsi to mohl, ale napsals něco jinýho...

A s WarThunderem běž do zádele.
 
Baron
Šklebící seŠklebící seŠklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,818,253 návštěv