May 18 2024 19:08:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
magot

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
Ajvn
Nové grafické efekty?
 
310_cibule
Bude možné zvolit vlastní kódová písmena a čísla na trupu. Ale prý možná až napřesrok ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
ringlett napsal:

Baron napsal:

Novy DD a jedno mile prekvapenie Úsměv

https://forum.il2...nt-1053869



To překvapení jsem nějak nepochopil ...


Nevadi Úsměv Cibule uz to napisal Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
311_Mart
310_cibule napsal:

Bude možné zvolit vlastní kódová písmena a čísla na trupu. Ale prý možná až napřesrok ; )


Sedm, osm let po vydání... No lepší pozdě než vůbecÚsměv
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
Hot_Dog
A píšou, že v dalším updatu bude A6, což vzhledem k pořadí letadel, který Jason posílal o vánocích:

Fokker D.VIII
Spad 7 150hp
Spitfire Mk.XIV
Fw-190 A-6
Nieuport 28.C1
Spad 7 180hp
GAZ-MM 72-K
Sd. Kfz. 10 + Flak38
Typhoon Mk.Ib
P-51B/C
Pfalz D.XII
Sopwith Triplane
Breguet 14.B2
DFW C.V.
Airco DH.4
Ju 88 C-6
Handley Page 0-400
Gotha G.V
B-26 (AI)
V-1 Cruise Missile
Ar-234
Mosquito FB Mk.VI
Me-410

Znamená, že buď dostanem v tom updatu 4 letadla včetně GriffonaCool a nebo už to pořadí stihli změnitŠklebící se
 
Baron
Developer Diary 271: https://forum.il2...nt=1056715

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2021_02/Dodge.thumb.jpg.c8f1bc7b6d0ec9b3dbf21cda8f318123.jpg
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Super, US vozidla tam scházejí jak sůl .. marně jsme se Saldym hledali M3 halftrack ..
 
Baron
Bude Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
The Lunar New Year Sale

Attention Pilots!

The Lunar New Year Sale has begun in the IL-2 Official Webstore and on Steam! Save between 30% to 85% on most items.

The Lunar New Year Sale runs from 10:00am PST February 11th to 10:00am PST February 15th in the IL-2 Official Webstore and on STEAM.

Podrobnosti zde
 
606_vencour
Pardon, jestli to tu zaznělo, ve starym Šturmu byly cca ve 33k ft a výš vidět hvězdy i za dne. Tady jsem je nenašel, byl jsem ve 34.5k ft. Nemáte podrobnosti, opravdu tu nejsou?
 
606_vencour
Můžu další kontrolní otázku?

Když vyletím z "oblasti", možná z mapy, co se stane?

Na tréninku mi to asi 2x udělalo "out of ... map?" a konec, teď na Bastogni jsem měl "jsem v kokpitu, najednou vidim externí pohled, letí pryč, cca do 20 vteřin se vrací a jsem zpátky v kokpitu a pokračuju" - co to mělo být?

Vlastní dedikáč jsem ještě nezkoušel, abych zkoumal a znal možnosti editace mapy.
 
CSW_Rannisokol
Když vyletíš z mapy, tak tě to vyhodí do externího pohledu a letadlo samo zatočí opačným směrem, tedy od okraje mapy. Jakmile se zas vrátíš na mapu, tak tě to vrátí do kokpitu.
i.ibb.co/Yp9d9tw/Rannisokol.png
 
606_vencour
CSW_Rannisokol napsal:

Když vyletíš z mapy, tak tě to vyhodí do externího pohledu a letadlo samo zatočí opačným směrem, tedy od okraje mapy. Jakmile se zas vrátíš na mapu, tak tě to vrátí do kokpitu.


No dobrá a to je v pořádku, takhle se to chce a vyhovuje to? Pak jo. Pak ale ... je p-38 rychlejší nebo mapa menší? Platí celá mapa nebo je nějak ohraničená?
 
606_Temp
Když vyletíš z mapy v jakémkoliv směru, tak tě to takhle vrátí. Žádné ohraničení nevidíš. Musíš koukat do mapy a zorientovat se. Sice to nevyhovuje, ale než budeme mít namodelovanou celou zeměkouli, tak nám nic jiného nezbude :-)
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
606_vencour
No jo ale na tréninku (nebo na misi v off-line?) končí let. V tom je ten rozdíl, na který jsem se ptal.
 
Hot_Dog
Takle to dělá vždycky a všude na onlinu (offline nelítám, ale myslím že je to to samý). Na tréninkový misi to dělalo taky určitě takle, jiná možnost není a navíc sme si to zkoušeli, abychom věděli jak moc na jih od Bastogne můžeme jít...

Začnete to dělat odhadem okolo 3km od jakýhokoliv okraje mapy. Mapa platí samozřejmě celá...
 
Hoper
606_Temp napsal:

Když vyletíš z mapy v jakémkoliv směru, tak tě to takhle vrátí. Žádné ohraničení nevidíš. Musíš koukat do mapy a zorientovat se. Sice to nevyhovuje, ale než budeme mít namodelovanou celou zeměkouli, tak nám nic jiného nezbude :-)

Olegovo řešení bylo sice prosté (jednolitá jednotexturová placka mimo rozsah normální mapy), ale jednoduché a "funkční"
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_vencour
Ještě jedna kontrolní otázka: led na řece nejde rozbít? Kdo zná Sokolovo 1943, tanky nepřejely, propadly se ... led nám střelbu z tanku vydržel, snad to neni tim, že jsme stříleli málo?
 
ringlett
606_vencour napsal:

Ještě jedna kontrolní otázka: led na řece nejde rozbít? Kdo zná Sokolovo 1943, tanky nepřejely, propadly se ... led nám střelbu z tanku vydržel, snad to neni tim, že jsme stříleli málo?


Led se propadá. Stalo se mi to s t-34 několikrát. Od té doby hledám mosty.
Nelétám, občas se plazím ...
www.2i.cz/images/2024/05/15/dday_colors.jpeg
 
606_vencour
Supr dík za zprávu. Předal jsem. My to zkoušeli jen u tý single mise "Last stand."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,904,310 návštěv