July 27 2024 13:23:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Valenok
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
SVK_Motas
Richi napsal:

Je mi jasný, že bez zkušeností to nejde, že jistě záleží i na typu a parametrech zobrazovadla, ale bez titulků nevidím opravdu skoro nic. Úsměv
To mě právě trochu ..... Úsměv


Trpezlivosť to príde, chce to naozaj len lietať a lietať.
Ona aj v reale mali niektorí piloti pár zostrelení vlastného spolubojovníka.
i.ibb.co/jWxZ8dr/Motas.png
 
Richi
Děkuji za rady. Komp mám na podzim nový, monitor ještě starý. Teď nějaký zrovna vybírám.
Jinak už dříve jsem hledal neúspěšně nějakou informaci o stutteringu při použití FFB joye a opentracku/tiru, teď jsem narazil na nějaké info z roku 2020.
Nevím jestli to vůbec někoho zajímá, většina z vás nemá FFB joy a létá VR, a ani nevím, jestli tady ta informace už není.

https://github.co...H/releases

Vyzkoušel jsem, není to 100%, pohyb je lehce mázlý, ale je to plynulé a oproti původním potížím je to parádní.
Upravil/a Richi dne 08-03-2024 15:50
 
AB1Richard
Pamatuje si tu někdo jak skoncil facetrack? Pouziva se to ještě?
 
Richi
Tak nový monitor na stole, LG 32GR93U-B, musím doladit ještě nastavení grafiky až bude čas.
Pocit zvláštní, je to uplně jiná hra než dříve. Pohyb po silnicích parádně viditelný, nálety na jednotlivá vozidla jsou uplná chuťovka.
Jeden nový problém se objevil, nemám si kam položit pivo. Drink se mi pod monitor vejde, to je OK, ale pivo nemám kam dát. Smutný
Bez titulků jsou letadla vidět samozřejmě lépe, ale mám pocit, že vidím pořád stejný prd jako dříve.Úsměv
 
Richi
Ladím nastavení GPU, přidávám a ubírám.
Mám off Landscape filter a Sharpen. Je dobrý to mít nějak zapnuté?
 
Tyler Durden
YouTube Video



Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
Aces_Wild
New Project Reveal

YouTube Video


 
magot
nj, alej migů Úsměv
 
Aces_Wild
https://il2-korea.com/ pro více info.
 
Tyler Durden
Možnost stát se velitelem pluku a spravovat zásoby, personál a letadla své jednotky, masivní nálety na současnou generaci hardwaru díky zjednodušenému letovému modelování velkých bombardovacích skupin, funkční radary, desítky pečlivě ztvárněných letadel včetně bombardérů Tu-2 a B-29, námořní a pozemní jednotky včetně pěších oddílů k útoku, ochraně a vyhýbání se.

Cool Jako že tam bude hra? WOW, to se dějí věci...
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
Tyler Durden
YouTube Video



Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
saldy
a první DD https://il2-korea... Úsměv
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Strangy
Že by šlo konečně nastoupit a vystoupit z kokpitu, potažmo chodit okolo letadla, nebo si jít zaplavat, pochopil jsem to správně? To by byla věc nevídaná Mrknutí
 
Tyler Durden
Nový herní engine se od Great Battles liší neméně, ale spíše ještě více než Great Battles od War in the Sky 1917. DirectX 12, technologie Physically Based Rendering, nové systémy pro vykreslování atmosféry, vegetace, grafických efektů, integrace nové verze zvukového API, nový engine a design grafického rozhraní, nová evoluce fyzikálního enginu pro simulaci letadel, včetně nové aerodynamiky, fungování systémů a modelu poškození, nový model poškození pozemních objektů a lodí, nový systém pro rozhodování a velení pilotům AI, nový systém rádiové komunikace a samozřejmě nová kvalitativní evoluce klíčového herního režimu - a tento skok si od nás vyžádal obrovskou investici úsilí a prostředků, protože v rámci nových technologií jsou všechny modely, efekty, zvuky, grafické rozhraní vytvořeny od základu. Jinými slovy - tohle není "jen nová verze IL-2", ne. "Korea. IL-2 series" je od základu nová verze enginu a zcela nový obsah.



Vývoj hry "Korea" jsme zahájili v létě 2022 souběžně s vývojem hry "Great Battles" a většina práce již byla provedena. Nyní aktivně vyvíjíme grafické rozhraní a herní režimy, vývoj letadel se již posunul do fáze tvorby modelů kokpitů, mapa Koreje byla vytvořena a již se zaplňuje městy a letišti, dokončuje se vývoj desítek typů pozemních a námořních vozidel a dokončen byl i vývoj nového technologického základu - motoru a nástrojů. Většina cesty je již uražena, všechny parametry nového projektu jsou definovány, a proto jej konečně můžeme s klidným svědomím oznámit a sdělit vám jeho vlastnosti, aniž bychom vám dávali nějaké sliby, u nichž bychom si nebyli jisti, že je dokážeme dodržet. Děkujeme vám za trpělivost! Ve zbývajícím čase, než bude hra dokončena a vydána, se vám budeme snažit pravidelně a často poskytovat aktuální informace o tom, co jsme již vytvořili a jak pokračuje její dokončování.


Jako že to bude hotové až to vyjde? To se dějí věci Šklebící se
Upravil/a Tyler Durden dne 25-06-2024 14:34
Osud šeptá bojovníkovi: "Nemůžeš odolat bouři" a bojovník šeptá: "já jsem bouře!"
 
Kukuloo
A este aj hak budeÚsměv
Letka_13/Kukulo
 
magot
Kukuloo napsal:

A este aj hak budeÚsměv

a hlavně před nimi zase stojí to peklo přítomnosti letadlových lodí, které nezvládli v BOXu Šklebící se, tipuju, že nebudou .. a uvidíme jestli vůbec budou přídavné nádrže Šklebící se
 
magot
btw československá 475tka
cdn-ws.il2-korea.com/korea-tilda/en/screens/KoreaIL2_scrn_en18_4k.png
i.imgur.com/bIGFHmP.jpeg
 
Coffin Corner
Šlechtična a převáží emerické tanky?
...taky sem si nemyslel že bych mohl sestřelit německý letadlo. Dva roky po válce se mi to konečně podařilo.
Abraham Simpson
 
311_Mart
Vlk taky sliboval...
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
310_cibule
Nechci Koreu : (
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 14.6.-16.6.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

23-07-2024 11:45
tip na sionistickou čepici .. kam se hrabe Trumpovo "great again" Šklebící se https://x.com/jac.
..64/photo/1

17-07-2024 10:18
Čím víc G, tím víc vrabcocida! Začalo to v 70. letech 1G Šklebící se

20-06-2024 20:57
Jsem nevěděl, že 5G bylo už v 70. letech urbanizace. Šklebící se

20-06-2024 20:55
Dneska jsem se dověděl, že za vymírání vrabců mohou 5G síťe. No můj kamarád a přední ornitolog Zdeněk Vermouzek má trochu jiný názor.

17-06-2024 15:06

13-06-2024 22:31
nj, hledání žabiček Šklebící se https://youtu.be/.
..33_oGDEzWd


13-06-2024 16:27

13-06-2024 16:27
A tak to jo, na žábu pozor. V Polsku uz zřizují i kultovni místa kde uctívají žábu a Billa Gatese.

13-06-2024 16:06
Konspirace o známce od Rainforest Alliance

12-06-2024 08:18
Za ty politické zcela určitě Úsměv

35,305,685 návštěv