May 03 2024 08:33:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
CSW_Karlos
Mě teda štve, že neudělají létatelnou B-25/26, klidně bych za ní dal i 30 doláčů a spousta hráčů by si ji ráda také pořídila, za Rusy treba IL-4, Yak-3, La-7 nebo A-20G když už používají koncept Ctrl C a Ctrl V. Takhle musím souhlasit s HotDogem, ze je to akorát "Továrna na prachy" a nic nového.🙄 A to Waco taky nekomentuji, úplně zbytečný stroj 🙈
 
ringlett
Hot_Dog napsal:
Jako Ta-152 a Mk.IXc, snad 16lb dobrý, to mi přijde v pohodě, ale některý letadla sou uplně mimoNaštvaný Stala se z toho akorát továrna na peníze po 20USD za replikovaný collectorySmutný

Tahle verze La-5 je uplně zbytečná, I-153 nemá moc zasazení mezi ostatní letadla a ten plachťák no-commentNaštvaný No stejně si je všechny (s vyjímkou toho plachťáku) koupim, protože nic jinýho neniSmutný


Ech, děs a hrůza Smutný

IXc podle popisu a fotky nejspíš varianta z roku 1943/44, takže kulatá směrovka a velký filtr. Možná motory M61 a 63, spíš recyklují M70 ze stávajícího. Ok, bude o pár kamufláží na čs. wing více.

La 5 typ 38? To je stávající La 5 ser 8, jen se sníženým trupem. Předstupeň skutečné La 5F. Motor M 82F už ve hře jako možnost je, ale tohle ho nemělo. Celkem zbytečný typ. Vlastně totéž co stále vydávaná befka. Nic než penězolapka.

Pro I - 153 nemáme odpovídající mapu, to je záležitost prvních pár měsíců války a pak oblasti Lenigradu (poslední operační lety ´43)

IAR jsou fakticky dost odlišné typy. Ale i tak. Děs.

Ta 152? Jedna skupina jedné JG na konci války? Jako fakt?!!

Líčko by šlo. Ale i když jsem si 52 užil nějak nechápu význam dopraváků. Hadrian úplně bez komentáře.

Prvoválečná éra se mi líbí, ale skoro to nelítám.
Poslední dobou jsem z nich zklamaný. Jen rejžujou.
 
Kukuloo
No a ja sa toho Seafira I a lietadlovky snad nedockam. A to je len recyklovany Spitfire Vb Šklebící se

Edit: Ringlette, ale sak jeden skinik ako Seafire Ib by ta tolko nemusel zatazit Vyděšený uz len tu lietadlovku...
Upravil/a Kukuloo dne 05-05-2023 20:51
Letka_13/Kukulo
 
Timofejic
Hot_Dog napsal:akorát se tam flákaj a chtěj abychom jim platili....
Neřekl bych, právě naopak, konečně na něčem dělaj:
6. By the end of 2023, it is planned to complete the development of the Flying Circus Vol.III which will include eight aircraft:

F.E.2b
R.E.8
Hanriot HD.1
Nieuport 11.C1
Nieuport 17.C1
Nieuport 17.C1 GBR
Albatros D.II
Halberstadt D.II

It is also planned to complete the Western Front 1918 map and populate the entire front line with objects. This updated version of the map will be available in different seasons.

7. The story of Flying Circus continues: plans for 2024 include additional improvements to the map and the development of seven new collectible aircraft:

Sopwith 1 1/2 Strutter
Sopwith 1 1/2 Strutter B
Sopwith Pup
Airco DH.2
Albatros D.III
Roland C.IIa
Fokker E.III
Ale tu B-25/26 bych vám fakt přál.
 
Hot_Dog
Timofejic napsal:

Hot_Dog napsal:akorát se tam flákaj a chtěj abychom jim platili....
Neřekl bych, právě naopak, konečně na něčem dělaj:
6. By the end of 2023, it is planned to complete the development of the Flying Circus Vol.III which will include eight aircraft:

F.E.2b
R.E.8
Hanriot HD.1
Nieuport 11.C1
Nieuport 17.C1
Nieuport 17.C1 GBR
Albatros D.II
Halberstadt D.II

It is also planned to complete the Western Front 1918 map and populate the entire front line with objects. This updated version of the map will be available in different seasons.

7. The story of Flying Circus continues: plans for 2024 include additional improvements to the map and the development of seven new collectible aircraft:

Sopwith 1 1/2 Strutter
Sopwith 1 1/2 Strutter B
Sopwith Pup
Airco DH.2
Albatros D.III
Roland C.IIa
Fokker E.III
Ale tu B-25/26 bych vám fakt přál.


Nedělaj... WW1 letadla nedělá tenhle tým, ale Ugra...

S odchodem Jasona v zásadě přestali cokoliv novýho dělat... Už byla v plánu Itálie, ale zrušili jí... Updaty sou asi tak 3x méně častý a je v nich asi tak 3x méně věcí... V zásadě od odchodu Jasona není za 3/4 roku nic novýho ve hře... Jako sorry, ale Mk.XIV je ještě víc podobná předchozí Mk.XIV, než původně tvrdili a G6AS je taky úžasný výtvor kreativity nového letadla...

Stejně tak minimálně IAR-80 a Li-2 nejsou výtvory týmu Il-2 Great Battles... Takže, co nám tam zbejvá za nový letadla a novej kontent kterej tým Il-2 BoX od odchodu Jasona vytvořil?Pff
i.ibb.co/MRjkv1k/Hot-Dog.png
 
Timofejic
Hot_Dog napsal:Nedělaj... WW1 letadla nedělá tenhle tým, ale Ugra...
No jo, to je vlastně pravda. Na druhou stranu je to vlastně jedno, důležitý je, že na tom vůbec někdo dělá a že to(doufám) dodělá.

Hot_Dog napsal:S odchodem Jasona v zásadě přestali cokoliv novýho dělat... Už byla v plánu Itálie, ale zrušili jí... Updaty sou asi tak 3x méně častý a je v nich asi tak 3x méně věcí... V zásadě od odchodu Jasona není za 3/4 roku nic novýho ve hře... Jako sorry, ale Mk.XIV je ještě víc podobná předchozí Mk.XIV, než původně tvrdili a G6AS je taky úžasný výtvor kreativity nového letadla...
Na piču doba, vidim to tak nějak jako Fučida.
 
311_Mart
IARy si kutí někdo po večerech a i když je hodí do vyšší cenové, tak budou vycházet lépe, než Jaky 9 a 9T, ty byly normálně za dvacku, ne?

Lavočka - proč zrovna tahle verze? To losovali? Šklebící se Nebo půjde vymodifikovat na La-5F?

Ta-152 - Ehm, proti čemu bude tam nahoře létat? Ale na souboje kosmonautů asi dobrý.

Spitfire Mk.IXc - Dobrý, ale ještě by to chtělo pětku s univerzálním křídlem, ať se pokryje delší období u kanálu.

Čajka - a hele, tohle není Ctrl+C, Ctrl+V. Třeba pro ni časem bude mapa, vždycky jsem měl pro to éro slabost Šklebící se Každopádně v prvním planesetu TAWka zůstává nejlepší stíhačkou šturm Vyděšený

Ličko - Tvl jako kdyby byla hotová třeba Il-4, B-25 a B-26, tak bych snad byl i potěšený... Ale transporty může lítat i origo Dakota s rudou hvězdou a jako bombardér to nechtěli snad ani Egypťani.

WACO CG-4A - tak to je kurva překvapení, ráno je to napadlo a o polední pauze už mohli típat WIP snímek Šklebící se Tady si myslím, že je třeba akorát doplnit lano pro Dakotu, vypínání vleku a je hotovo. Žádná raketová věda a konečně něco nového.

Velkých svazů se tady nikdy nedočkáme, online neutáhne ani 100 hráčů, ale tyhle pičovinky jako průzkum, navádění artilerie, výsadky, kluzáky, ... přináší aspoň nějakou rozmanitost.

A chmelnice pro hardcore WW1 aviatiky asi dobrý Šklebící se
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
LesniHU
1stCL_Fucida napsal:

Já jsem rád, že nezavřeli krám.

Vůbec netušíme, v jaké situaci teď reálné jsou.
Mno, rekl bych, ze se do ta dobre uhodnout.
 
Ajvn
No tak hádej jasnovidče.Úsměv
V každém případě si koupím ten hadraplán.Úsměv
 
Ajvn
CHtěl jsem říct celý hadraplánclub.Úsměv
 
saldy
Škoda té absence B-25/26, komunita si vydupala StuG, ale už ne velký bombardér, není dovoleno. Nádrže skončily někde na smetišti. Jinak jsou ohlášené kolektory fajn. Hru asi čeká dlouhý důchod a mezitím nezbývá než věřit, že se bude vyvíjet/vyvíjí nová platforma.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
311_Mart
Narozdíl od nás pesimistů na ofiku fóru převládá nadšení Šklebící se
i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
ringlett
311_Mart napsal:

Narozdíl od nás pesimistů na ofiku fóru převládá nadšení Šklebící se


Na ofiko fóru je čechů asi menšina Úsměv
 
Baron
saldy napsal:

Škoda té absence B-25/26, komunita si vydupala StuG, ale už ne velký bombardér, není dovoleno. Nádrže skončily někde na smetišti. Jinak jsou ohlášené kolektory fajn. Hru asi čeká dlouhý důchod a mezitím nezbývá než věřit, že se bude vyvíjet/vyvíjí nová platforma.


Nadrze skoncili odchodom Petrovica. A planovana AI B-17 (+lietatelne B-26 a B-25) s odchodom Williamsa tiez.
Hals - und Beinbruch!
 
Kukuloo
Mam za to, ze sme schopni pri specialkach vytazit z minima maximum. Vnimam urcity hlad v komunite po takych akciach. Mohlo by nam to vydat na to prechodne obdobie, kym vyjde ten novy projekt. Medzitym dame megazblnk s Corsairom na DCS, mozno dva-tri a sedemhodinovy Rabaul-Guadalcanal-Rabaul na starom iloj. No a potom to bude jedno. Nebudeme mat zuby a nebudeme vidiet na monitory a vo VR nam bude nevolno.
Letka_13/Kukulo
 
Ajvn
ÚsměvÚsměv Tak to jsi trefil. ÚsměvÚsměv
 
Baron
Tak sa možno toho Pacifiku od Williamsa aj dožijeme Úsměv Od 1C to ale nebude Vyděšený

https://stormbird...e-studios/

stormbirds.files.wordpress.com/2023/05/image-1-2.png
Upravil/a Baron dne 19-05-2023 08:56
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Baron napsal:
Od 1C to ale nebude Úsměv

zaplať pánb_h za ty dary Šklebící se
 
Baron
magot napsal:

Baron napsal:
Od 1C to ale nebude Úsměv

zaplať pánb_h za ty dary Šklebící se

Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
Timofejic
Baron napsal:

Tak sa možno toho Pacifiku od Williamsa aj dožijeme Úsměv
Hm, to by se mi, i přes absenci slušných letadel, tuze moc líbilo.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,807,170 návštěv