February 09 2023 11:06:19
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,731
· Nejnovější pilot: Franta
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
erichos
Ja som práve dokupoval a chcel zaplatiť Revolut kartou, čo bolo zamietnute, tak som dal zaplatiť cez PayPal a znovu tou istou kartou a bez problému. A na výpise je aj tak platba pre xsolla...divné ale prešlo to.
Letu zdar

http://www.letkaorel.eu
Ajvn
DSC bych dávno měl,ale mám sice jakš takš dobrou kartu, ale nemám na DSC železo.
Prachy na něj mám, počítal jsem leden únor.
Jenže ouha. Musím prostě fakt musím si nechat udělat koupelnu na klíč.
Rozpočet: 235.000 Kč. ..... Úsměv

ringlett
Ajvn napsal:
Musím prostě fakt musím si nechat udělat koupelnu na klíč.
Rozpočet: 235.000 Kč. ..... Úsměv

To je celkem malá koupelna, při dnešních cenách ...

Ajvn
Máš pravdu, napíšu jak je velká, ale nesmíš se mi smát.
Vana x vana a prd. Úsměv

Richi
Musíš ji trochu víc nacenit. Spotřeba o pár desítek cihel víc, voda taky drahá a alespoň kubik betonu na křivé podlahy. Z 235k bude 300k, rodina nic nepozná a 75k zbude na:
"Ten starý komp od kamaráda z letky, který si právě koupil nový a tenhle olétaný krám ti nechal za basu plzeňského. Vždyť jsem ti to v prosinci už říkal miláčku, že koupelna a ty jste na prvním místě.
Je to oběť, ale já to pro naší lásku pár let vydržím, to jinak nejde a už o tom nebudeme mluvit lásko."Úsměv

1stCL_Fucida
Ty jo, Richi je zjevně už hodně zkušenej manžel Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."

saldy
Tak random kariera za me410 jak jsem ji tu vychválil, mě brzy přestala bavit. Udělal jsem si 12 nových misí jak si to představuju a mělo to aspoň základní oporu s reáliemi z monografie. První mise jsou za Ekdo 25 a útoky na svazy bombrů na mapě Bodenplatte, testovat budete zbraně jako velký kanon nebo rakety. Pak se přesunete na mapu Normandie a za KG2 později KG51 zahájíte noční lety přes Kanál. Minimální požadavky pro hru jsou Nvidia 3080 nebo AMD 6800 a procesorem 5800X - s nějakou jebkou mise ani nepouštějte. Všechny stroje jsou číslované. Od 5 mise je tam i pojíždění na start. Poděkování Ringletovi za krásné skiny a užijte si to!

ijncluny.estranky.cz/img/original/692/20221227004855_1.jpg

https://mega.nz/f...AKlXQln6fs

http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_cibule
Už víc jak čtrnáct dní Wardog ani nikdo jiný z 1CGS nedal Developer Diary ani žádné jiné info.

Barone, netušíš, co se tam děje?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."

Hot_Dog
Testeri nevedi nic vic nez my...

V tymu nejspis ted po vanocich vystrizliveli a premejsli, jak naplni vsechny ty velkohube plany, ktere po odchodu Jasona prohlasovali... Zaroven taky premejsli, jak oznami, ze dalsi modul, na kterym chtej pracovat minimalne 3 roky, nebude kompatibilni s Il-2 BoX (Great Battles), ze v zasade Il-2 BoX opoustej a hledaj nejakou analogii "Team Fusion", kterejm by to predali, oni na tom pracovali a dal vyvyjeli moduly pro Il-2 BoX, ale narozdil od analogie s Team Fusion budou chtit inkasovat nadale procenta ze zisku od noveho "Team Fusion"...

Vim, ze to nezni moc ruzove, ale bohuzel cim dal tim vic z naznaku vidim, ze tak nejaj to v zasade bude... A v zasade nejlepsi varianta, ktera nas muze potkat je ta, ze soucasnej obsah Il-2 BoX behem 1-3 let preklopej do enginu toho noveho modulu a nechaj si ten obsah znova zaplatit... Je to natolik nejlepsi varianta, ze bych jim za to ty penize skutecne dal, ale moc tomu neverimSmutný
i.ibb.co/HFYxwTK/BANNER-Hot-Dog-2023.png

magot
Tak ono vše asi půjde pomalu do prdele, pokud to bude viset v Moskvě ... sem tam bude někdo povolán na frontu a majitel 1C Boris Nuraliev, ruský oligarcha, klíčový člověk pro 1C, podléhá západním sancím a bude dělat škrty.
IL2 rozhodně není na trhu nějaký extra trhák, takže bude asi na řadě jako jeden z prvních .. Rozhodně už nebude žádné sponzorování od ruského ministerstva školství apod.
Btw, to je taky beztak jeden z důvodů proč se Jason zdekoval imho.
Připravte se na nejhorší. Tím nic nezkazíte Úsměv
https://en.wikipe...s_Nuraliev
Upravil/a magot dne 18-01-2023 20:41

Kukuloo
No a co je podla teba to najhorsie v pripade box serie? Úsměv

Teda scenar myslim.
Letka_13/Kukulo

magot
Že 1C zavře dveře IL2. Rusko je teď zemí neomezených možností ..

Kukuloo
To znamena ze by sme to uz nemohli lietat? To nemozu, sak mame specialku ci to je Šklebící se
Letka_13/Kukulo

magot
Létat můžeš vždycky, když vyskočíš z okna Šklebící se

Jinak vrcholoví manažeři 1C opouští zemi krásy nesmírné a její nekonečný kapitál generovaný centrálním dobrem v Kremlu a zakládají novou společnost 1C-Perspective LLC mimo Rusko.
https://tadviser....C-prospect

311_Mart
Moc hezký... Tak třeba si tím slibotechnickým streamem a následným výprodejem zajistili aspoň nějaké děngy na dárky k Vánocům.

Jason se prý přesunul k Microprose, tož to su zvědavé na tu jejich B-17...
i.ibb.co/D1xgr1Y/BANNER-Mart.png

Baron
310_cibule napsal:

Už víc jak čtrnáct dní Wardog ani nikdo jiný z 1CGS nedal Developer Diary ani žádné jiné info.

Barone, netušíš, co se tam děje?

Nie. Ale mam z roho celeho zly pocit odkedy odisiel Petrovic a Williams.
Hals - und Beinbruch!

Hot_Dog
Hm, to sme se tady hezky všichni shodli s Magotem a Baronem...

A to není dobrá zprávaSmutný
i.ibb.co/HFYxwTK/BANNER-Hot-Dog-2023.png

Ajvn
Čauky.
Hoši přeinstaloval jsem BOX a v multiplayeru mi svítí jenom tři servery. Už jsem to dávno zapoměl jestli tam mám přepsat někde nějaká čísla, nebo mi něco uniklo?
Potřebuju s tím prostě poradit. Předem dík.

311_Mart
Nezvolil jsi COOP?
i.ibb.co/D1xgr1Y/BANNER-Mart.png

Ajvn
Ne.

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

09-02-2023 08:15
Teplotní limit je 89 stupňů. "Optimální" maximum je 84 stupňů. Takže je to v pohodě.

08-02-2023 21:03
Co myslíte. RTX 2080 Ti Ventus 11G OC, při zátěži teplota 65°C, hotspot 80°C. Je to běžné?

06-02-2023 21:01
Problém s TS3 vyriešený.Po reštartovaní routra od Orange mi pripojenie na server TS3 SVK funguje bez problémov. Na vine bol Orange fiber net. Nechápem síce prečo, ale tak tomu bolo.. Vyděšený

01-02-2023 12:51
Poslal sem ti SZ, pokud máš kvůli tomu BAN na TS3, odblokuje tě Fučida Mrknutí

30-01-2023 20:59
u mňa a na mojom hardware. Podarí sa to nejak odblokovať ? Ďakujem.

30-01-2023 20:58
ovládania na joyi a tlačítko PUch to talk bolo stále zapnuté. Nevedel som o tom. Je možné, že som takto dlhšie vysel na TS3 a dostal som ban, alebo ma zablokovalo. Sorry za to ak bol problém

30-01-2023 20:56
Ahoj HOT DOG asi som prišiel na to kde bude problém. Keď sme posledne menili automatické ovládanie hlasom na PUch to Talk, tak na tlačítku Joya mi to fungovalo. Lenže prepol som páčku iného

30-01-2023 19:54
Ahoj Hot Dog. Skušal som aj novú inštaláciu Win64 TS3 a stále nič. Orel War mi funguje na oboch aj Win32 aj Win64..... Smutný

30-01-2023 09:58
A dokazes se sem dostat ted?

28-01-2023 23:49
Ahojte,mám malý problém.Dnes som sa nevedel dostať na TSko pri tréningu.Predtým bez problému. Na server Orel sa dostanem OK. Na : cr597.teamspeak3.c
om:9254 s heslom net mi vypisuje Eror.Pora

31,834,522 návštěv