April 24 2024 07:09:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
310_cibule
Nebuď detailista : )))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Místo slavné a známé katedrály plácli tvůrci do Canterbury katedrálu z Antverp (z mapy Bodenplatte). ; ))

https://forum.il2...nt=1215269
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
310_cibule napsal:

Nebuď detailista : )))

武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
310_cibule
To byla ironie, Horri, víš? Proto ti smajlíci ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
V tom jejich podkastu jestli jsem dobře rozuměl, neznačili, že Pacifik se konat nebude, implementace nosičů se zdá příliš riskantní a nechtějí dopadnout jako Oleg s Londýnem.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_cibule
Taky mi to tak přišlo. Uvidíme.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Netušíte někdo, proč Requiem ještě neudělal video tutorial na mosquito?

Btw, zkoušel jsem ho včera a nechce se rozjet ani s plným plynem a vrtulí na max : ) To má nějaký špalky nebo co?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Tommy-
Requiem niekde pisal, ze caka kym developeri vydaju patch, ktory by opravil tendenciu Mosquita pri prvotnom pridani plynu tahat doprava. Uz je to ale dlho a ziadna zmena sa v letovom modeli nestala, tak asi bude podla developerov vsetko spravne. Úsměv
i.ibb.co/LNDZPtN/Tommy.png
 
310_cibule
Tommy- napsal:

Requiem niekde pisal, ze caka kym developeri vydaju patch, ktory by opravil tendenciu Mosquita pri prvotnom pridani plynu tahat doprava. Uz je to ale dlho a ziadna zmena sa v letovom modeli nestala, tak asi bude podla developerov vsetko spravne. Úsměv


Aha, dík, to mi uniklo.

No, to mám tedy radost : ))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
ZVP_DRAMA
Vážení přátelé BOS
Uvítal bych radu.
Vlastním DLC Battle of Bodenplatte zakoupenou na Il-2 Storu a v účtu ji mám normálně jako zakoupenou i samotná hra mi po spuštění vlevo nahoře oznamuje, že ji mám, ale zahrát si to nemohu a ani v knihovně Steamu se nevyskytuje. Přitom ještě nedávno to šlo, vím to, protože jsem si zkoušel offline kampaň. Na Steamu ani na Il-2 jsem nedohledal kloudnou radu (byť angličtina není zrovna můj kobylek, ale díky bohu za translátory). Měl by někdo dobrou radu nad zlato, ale zdarma?
Letu zdar a předem dík
 
606_Druindin
zkus to spustit mimo steam (najdi si il2.exe nebo jak to maj pojmenovaný)
 
311_Mart
Normandie je na Steamu a za pár týdnů se chystá další patch.

New Huge Update Coming
Meanwhile, we're actively developing the next HUGE update 5.002 - it is already in the beta-testing stage and will be released soon, in a couple of weeks. It will bring the long awaited Churchill IV player controllable tank and many improvements both for the Battle of Normandy and Great Battles series as a whole. Just take a look at the version highlights:

Churchill IV Collector Vehicle
Dynamic Visual Damage (DVD) tech for all aircraft in the Great Battles series (the projectile holes will appear at exact place of the impact corresponding to the skin material and round type)
Customizable tactical numbers for all aircraft in the Great Battles series with historically accurate symbols and fonts for each represented country and timeframe (WWI or WWII) and additional paint schemes to accomodate them
Liberty and Design 1013 cargo ships for Battle of Normandy
A myriad of Normandy map enhancements: rivers, buildings, ports, churches, roads and railroads, airfields, harbors, cliffs etc.
New propeller rotation and formation lights effects for all aircraft in the Great Battles series
Enhanced AI attack routines for air and ground targets
Dozens of other fixes and improvements


Stay tuned for our news and enjoy Normandy!

i.ibb.co/KzWCvpr/Mart.png
 
saldy
Nádrže v tom nevidím, seriózní mise nad velkou mapou Normandie stále v nedohlednu.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
310_cibule
Bude, všechno bude. Jednou. (akorát Marshall Mode asi ne, ale to třeba mne moc netankuje).
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Baron
310_cibule napsal:

Bude, všechno bude. Jednou. (akorát Marshall Mode asi ne, ale to třeba mne moc netankuje).


Marshal mode je odložený. Je - bola - to iniciatíva jedneho z vývojárov, ktorý už pre 777 niekoľko rokov nepracuje. Celkovo si myslím, že užitočnosť a využiteľnosť MM bola diskutbilná. Môj nazor: nie je za čím banovať. Skôr ma zaujíma, čo bude ohlásené ako ďalšie bojisko, a súčasne sa toho trochu obávam.
Hals - und Beinbruch!
 
LesniHU
V čem je tan patch "huge"?
 
310_cibule
Velký objem dat? : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
LesniHU
Jo, přesně to mě taky napadlo. Ve středu jsem stahoval snad sedmnáct giga, nebo kolik, do DCS, aniž bych něco nového koupil. Může mě snad jen hřát pocit, ze to "mám zadarmo"
 
magot
LesniHU napsal:

Jo, přesně to mě taky napadlo. Ve středu jsem stahoval snad sedmnáct giga, nebo kolik, do DCS, aniž bych něco nového koupil. Může mě snad jen hřát pocit, ze to "mám zadarmo"

To je nová doba, neomezený internety, optický kabely .. tak jsou developeři líný to dělat tak jak se má, fixneš dva řádky, update 16 kb, přebuildíš file kterej má giga a dáš to lidem stáhnout a fertig.
To není nic proti 777, dělají to úplně všichni .. I vývoj degraduje Úsměv
 
310_cibule
V instrukcích u Moskyta stojí, že se palivová směs nastavuje manuálně. V kokpitu jsem nikde nenašel žádnou páku, kterou by se to dalo dělat resp. vidět animaci. Někdo tuhle v hospodě navrhoval, že je to možná na jeden spínač, dvojpolohové nastavení, ale ani příslušný knoflík jsem nenašel. A co vlastně pak případně namapovat v nastavení hry? Any idea?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,751,567 návštěv