April 26 2024 16:54:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
1stCL_Fucida
No mně je za pár týdnů už 38...ale Cibule říkal, že ten život konečně za něco stojí až po 60ce, tak se na to těším Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
Úplně nejlepší. Teď je to teprve jízda. Ale to si ještě počkáte...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3IAP_Dryjo
Heleďte pánové, možná o tom dávno víte, ale možná ne, FTC (Flying tin cans) pořádají pravidelnou, pokračující virtuální válku. Vypadá docela zajímavě. Zvou další piloty, tak kdyby to někoho zajímalo tady je link: https://pam.flyin...ans.com/#/

a tady je video vod Sheriffa, kterej to lítá YouTube Video


 
magot
310_cibule napsal:

Úplně nejlepší. Teď je to teprve jízda. Ale to si ještě počkáte...

A zakončuje se to v pětadevadesáti v střemhlavém letu s šestnáctiletou milenkou na sedadle kopilota jak ti kouří klacík štěstí - takzv. joy-stick Šklebící se
 
310_cibule
Třeba...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
310_cibule napsal:

Tak vono to tak nějak stojí za hovno všechno. Úplně všechno...

Aaale nebuď tak Opitzoidní Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
310_cibule
alfik napsal:

310_cibule napsal:

Tak vono to tak nějak stojí za hovno všechno. Úplně všechno...

Aaale nebuď tak Opitzoidní Šklebící se


Tak zrovna v tomto konkrétním případě jsem se snažil projektovat do Horrida. Zajímavý prožitek ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
WT_Horrido
Recept na Grog zpustlých námořníků: Půl litru vody dej svařit s 2 - 3 zrny nového koření, 10 zrny hřebíčku, kousek skořice, citronové kůry a šťávu z celého citronu a přidej půl kila cukru. Po svaření přilej tři litry bílého vína a nech přejít varem. Pak přidej litr koňaku a znovu povař, ale dej pozor, aby to neuteklo!! Po postavení na stůl se sundá puklice a páry se zapálí a hned zas se nádoba přikreje. Tím slavnostní obřad vaření grogu končí. A kdo ti řekne, že tam máš dát vanilku, tak mu dej přes držku!
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Opitze
310_cibule napsal:

alfik napsal:

310_cibule napsal:

Tak vono to tak nějak stojí za hovno všechno. Úplně všechno...

Aaale nebuď tak Opitzoidní Šklebící se


Tak zrovna v tomto konkrétním případě jsem se snažil projektovat do Horrida. Zajímavý prožitek ; )


Nevěra je hřích....
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
310_cibule
Zajímavý recept. To budu muset vyzkoušet.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
ringlett
310_cibule napsal:

Zajímavý recept. To budu muset vyzkoušet.


Je to mňamózní, ale následky těžké...
Nelétám, občas se plazím ...
 
310_cibule
Battle of Normandy ve spitfire nad Stonehenge (v DCS není) a Mont-Saint-Michel v DCS dtto (v BoN není). Oboje fakt pěkný .

YouTube Video



Upravil/a 310_cibule dne 17-09-2022 14:42
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
Druhý bojový let 18.4. 20 minut před půlnocí, cílem je letiště na pobřeží, jen nedaleko východně od předchozího cíle. Startuju jako poslední ze skupiny, snažím se držet letounu před sebou, ale v obřím mraku skupinu opět ztratím. Chci přesto zůstat někde poblíž a letím proto pomaleji. Kanál je rychle za námi. Letouny jdou postupně na zteč, vidím exploze, šermující reflektory a samozřejmě divoký flak. Nedaří se mi vizuálně rozeznat žádný parkující letoun a tak si prostě vyberu skupinu hangárů v severovýchodním cípu. Padám pod ostrým úhlem a usazuji mihotající kravatku Stuvi na cíl, jeden z reflektorů mě ale ve stejný okamžik oslepil, nevidím vůbec nic, nerozeznám ani výšku, odhoz naslepo, pětikilo hangáry minulo asi o 100m a dopadlo úplně mimo prostor letiště. Rychle pryč a čeká mě dlouhý návrat, ani druhý let nepřinesl výsledek, předvedu alespoň ukázkový přistání a nakonec jsem rád, že jsem z toho pekla vyvázl bez újmy...
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Ajvn
Kuňa to je celé DSC takový mdlý umdloch nebo je zmršená jenom ta Bretaň?
No ať tak nebo tak, obě grafiky jsou stejně z konce minulého století....Smutný
 
310_cibule
Ajvn napsal:
No ať tak nebo tak, obě grafiky jsou stejně z konce minulého století....Smutný


To já jsem dokonce z jeho bezmála poloviny, možná proto se mi zejména BoN docela líbí ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
LesniHU
V te kampani, pokud napriklad znicite most, bude v dalsi misi stale zniceny, nebo se vsechno opravi?
 
Ajvn
No to jsme na tom Cibulko stejně.Úsměv
 
1stCL_Fucida
LesniHU napsal:

V te kampani, pokud napriklad znicite most, bude v dalsi misi stale zniceny, nebo se vsechno opravi?


Kampaň má de facto statický vývoj. To nese pozitiva i negativa. Z pohledu dynamické kampaně ale vlastně jen negativa - není dynamická.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
Wow : )))
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
1stCL_Fucida napsal:

LesniHU napsal:

V te kampani, pokud napriklad znicite most, bude v dalsi misi stale zniceny, nebo se vsechno opravi?


Kampaň má de facto statický vývoj. To nese pozitiva i negativa. Z pohledu dynamické kampaně ale vlastně jen negativa - není dynamická.

To je, řekl bych, u dynamické kampaně dost velká nevýhoda Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,765,462 návštěv