September 25 2021 05:17:25
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,694
· Nejnovější pilot: Cmelaci Koudy
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
310_cibule
Kukuloo napsal:

A co ten Seafire? Šklebící se

Cēterum cēnseō Carthāginem esse dēlendam. ; )
Je suis lepšolid.

ringlett
Tak když na tý B-26 lítal Jasonovy dědeček nad Francií, tak by jí třeba mohli udělat lítatelnou, ale ne, zase to bude jen AI obludka ...

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2021_07/B-26_04.jpg.c1974a20200fc80c2c5cc3a8c69f832a.jpg

https://forum.il2...nt=1106940
https://ringlett....

Jdu si vykopat umírací jámu. Nemáte krumpáč?
Jinak občan třetí kategorie, vrah zástupů a sebestředný idiot.

www.2i.cz/images/2021/08/16/trojka.jpg

310_cibule
Všeho do času... Každopádně skvělá zpráva.
Je suis lepšolid.

Hot_Dog
ringlett napsal:

Tak když na tý B-26 lítal Jasonovy dědeček nad Francií, tak by jí třeba mohli udělat lítatelnou, ale ne, zase to bude jen AI obludka ...

No on to prave napsal tak, ze to vyznelo, ze s ni nelital ale jenom se koukal, jak lita, takze se Jason rozhodl, ze s ni taky litat nebudem a budem se jenom koukatPff

Leroy
Update cca 1.91 GB https://il2sturmo...date-4603/

1stCL_Fucida
Já se těšil na ty nádrže pod Messerschmitty, ale asi až příště...
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."

saldy
Tuší někdo jak přenést nastavení kláves do nové instalace?

http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
311_Vont
saldy napsal:

Tuší někdo jak přenést nastavení kláves do nové instalace?

Já vždy kopíroval tyto dvě složky: input a swf, které jsem si nechával jako zálohu nastavení, tak snad to ještě funguje Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg
...páteř snadno křupne, když se na ní dupne...
Něco dobrého jsem se ale přece naučil: NEUHNOUT A DRŽET KURZ (RH)

http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
magot
Jsem koukal že jde do kukurzniku našroubovat Nataša Šklebící se
i.imgur.com/eRgyJBk.jpg

Baron
Slečna je tam už hooodne dlho. Tiež ju môžeš vidieť v Jakoch.
Hals - und Beinbruch!

magot
Aha. To je dobré, aspoň si nebudou sufražetky stěžovat že se zapomnělo na čarodějnice Šklebící se

Al CZ
Pardon, že vám vstupuji do diskuze ( a opět se skláním před vysoce nadstandardními znalostmi, zde). Jen jsem si vzpoměl, že problém s odpadavajícím se ocasem nesužoval hen Tiffyho. Počáteční série Tempestu (která ve hře není)tímhle nešvarem přece trpěla taky a byl pro ni typický "zápasnický pás"stejny jako u Tiffyho. Přitom Tempest už je zcela jiný stroj. Ale evidentně se to - napodruhé - povedlo odstranit, ne všechny rané Tempíky to tušim měly a série 2 už ne. Teď se mi nesmějte, vycházím ze"čtvrtkového" modelu od Eduarda, on ten Tempest byl - můj názor - na pozemni stíhačku postavený místy masivně. Na modelu z něj před ocasem hezky lezou nýty, jako na Hrábich nebo A-10. To jiné letadlo snad nemá.

Co mě ale ve hře překvapilo je snad malá účinnost "palubních děl". Měl jsem za to, že Hispanky byly schopny sundat subtilní 109 po jedné salvě a zdá se mi, že musíte do protivníka poslat až moc granátů. Je to ok, nebo jsou Hispanky ve hře slabé ?

Hot_Dog
No, Hispana ve hře rozhodně nejsou slabá, ze spojenecké výzbroje je to nejlepší výzbroj, co je ve hře k dispozici... Naopak ostatní výzbroje, zejména .50 M2 Browningy jsou oproti Hispánům ve hře velmi slabé, sem si 100% jist, že takový rozdíl mezi těmito dvěma nejpoužívanějšími výzbrojemi, jak je to teď ve hře prezentované, rozhodně nebyl... IMHO je to tak, že Hispána se chovají plus mínus tak jak bych očekával a .50 sou příliš slabé. Dřív nebyly, ale cca rok a půl už sou...

To co píšeš o Hispánech naprosto naprosto nesouhlasí s tím, co my pozorujeme a bude to chtít zlepšit nejspíš střelbuÚsměv Ale neboj, trocha tréninku a za chvíli to pude samoMrknutí
Upravil/a Hot_Dog dne 24-08-2021 00:32

Al CZ
Tak já se učim Úsměv Ale jak tak čtu zpèt tak pár věci nechàpu. Třeba k čemu ve válečnému simu je pilotovatelna Dakota/ Skytrain. Vždyť je to sedíci kačena. Nemá kulomety, ani pumy. Pochopil bych ji na nějaké budoucí mapè Středniho východu Izrael vs. Egypt nebo kdyby dělali 'Nam ale k čemu je tady?

B-25 souhlas. Důležitý střední taktický bombardér/bitevník/lovec lodí. B-26 se mi odmala líbil ale neřikalo se mu "the Widowmaker" pro nepěkné vlastnosti. Lepši by byl Invader, ne ? Nejmodernější US mid bomber/attacker... A má i HVAR. Plus pořádnou baterii M2 a dálkově řizenou věž.

Ale stejně ve hře chybí "Heavies". Co to je za západní frontu bez Létajících Pevností a Liberátorů ? On by se hodil i Lancaster, který nebyl ani v IL '46. Jasně, je to převážně noční bombardér, ale nálety s Grand Slamem nebo Tallboyem by nebyly zlé...o Dambustingu nemluvě.

A stejně tak by se mi libily noční mise...Battle of Kammhuber line. Wilde Sau, Rhubarby, radarové stíhání, hloubkové noční nálety s Mossie.

606_Temp
Tempestu se zcela jistě ocas nelámal ani v první verzi.. Možná prototyp ještě s ocasními plochami z Typhoonu.
Hispana jsou někdy trochu jak Pandořina schránka. Už jsem sestřelil Němce na jeden zásah a už mi odletěl po 30ti zásazích ( dle statistik na online serverech).
„Já nestojím proti náboženství, nýbrž proti náboženství zvrhlému, které potřebuje politiky, aby jej hájili.“
TGM

http://no606.ic.cz/
Ajvn
Mi se zase zdá, že zhruba půl roku jsou bombarďáky z betonu.

saldy
Si říkám nějakou dobu proč hra vypadá tak hnusně? Měl jsem vypnutý nějaký filtr Úsměv
ijncluny.estranky.cz/img/original/407/filter-off.jpgijncluny.estranky.cz/img/original/408/filter-sharp.jpg

http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Přejít na fórum:
HANÁCKÉ SLET
HANÁCKÉ SLET 2.7.-4.7.
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-09-2021 09:20
maddoxáckej mail a asi i přes linkáč, ale kašlem na něj, už nedělá simy .. Úsměv

20-09-2021 20:17
nepopřejeme Olegovi k svátku? magote, nemáš na něj kontakt? :-)

18-09-2021 11:24
Tak tak, vynálezce kapesní kalkulačky a prvního počálu na kterém jsem proháněl virtuální lítadla... Budiž mu křemík lehký.

17-09-2021 11:14
Zemřel Clive Sinclair, muž který nám všem změnil život. Ať ho na cestě provází zvuk nahrávaní z kazety.

16-08-2021 21:16
Tak hoši opäť tu mam búrku a opat vypadol internet, dobre polietajte

28-07-2021 14:55
Hoši včerajší let som bohužiaľ nedokončil, vypadol internet a doteraz nenabehol. Tak snáď to dnes večer zopakujeme Úsměv

25-06-2021 15:20
Já bych nabídl ubytování, ale jsem až v Ústí na severu.

25-06-2021 10:20
Kdyby někdo potřeboval na jihu Moravy pomocníky s lopatou, tak napište.

24-06-2021 15:00
Motas poslal jsem ti SZ

24-06-2021 09:38
Chalani polietal by niekto so mnou proti sebe? Kurna toto nieje dcs tu aby clovek premýšľal nad každou zátačkou 😂 Uz ma ide porazit z tých mojich pádov a blackoutov. Padak padak

27,076,140 návštěv