March 28 2024 21:48:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
magot
ale o 5 let rychlejc než v DCS, byť "simulace" je v jiném levelu Úsměv
 
Hot_Dog
No jo, ale aby se za chvíli nedostali na tu rychlost DCS:-D
 
magot
To je jejich dlohodobý plán Šklebící se
 
ringlett
magot napsal:

To je jejich dlohodobý plán Šklebící se


Nestrašit prosím, to by Normandie vycházela na rok 2029 ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
Alan Grey
Ahoj
Netuší někdo co to způsobuje?
Díky za radu jak odstranit (pokud to jde)

i.imgur.com/jWckqRC.jpg
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Baron
Môžete skočiť do Hurricana. Vlastne do piatich ak to rátam s modifikáciami a ďalším motorom Úsměv Plus Dakota, zatiaľ iba AI. Patch je vonku Mrknutí
Hals - und Beinbruch!
 
Alan Grey
Baron napsal:

Môžete skočiť do Hurricana. Vlastne do piatich ak to rátam s modifikáciami a ďalším motorom Úsměv Plus Dakota, zatiaľ iba AI. Patch je vonku Mrknutí


CoolMrknutíCool
 
http://www.alan-grey-page.cz/
606_Temp
Alan Grey napsal:

Ahoj
Netuší někdo co to způsobuje?
Díky za radu jak odstranit (pokud to jde)

i.imgur.com/jWckqRC.jpg

Hele dělalo mi to taky. Ale za boha si nevzpomenu, čím jsem se toho zbavil. Ale bylo to nějakým nastavením grafiky přímo ve hře.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
ringlett
Hurricane?
Pěkný model, vlastně pět verzí najednou. IIa, IIb, IIc, IId, IV srs.I, a ten přezbrojený rus ...

Chyby: přes čelní pancéřové sklo je hovno vidět, zastřelte mechanika. Vztlakové klapky se vysouvají plynule, měli by mít jen dvě polohy, zavřeno, plně otevřeno. Jako všechny Spitfiry.
Nelétám, občas se plazím ...
 
veikso
Hurricane neměl jen dvě polohy, ne?
 
ringlett
veikso napsal:

Hurricane neměl jen dvě polohy, ne?


Mám za to že měl, tedy takhle, v kabině je páka v takové kulise jako má autu u řadicí páky a tou se ovládá vysunutí a zasunutí podvozku a klapek. Obojí má dvě polohy. UP a DOWN. Originální manuál nemám.
Nelétám, občas se plazím ...
 
Baron
ringlett napsal:

Hurricane?
Pěkný model, vlastně pět verzí najednou. IIa, IIb, IIc, IId, IV srs.I, a ten přezbrojený rus ...

Chyby: přes čelní pancéřové sklo je hovno vidět, zastřelte mechanika. Vztlakové klapky se vysouvají plynule, měli by mít jen dvě polohy, zavřeno, plně otevřeno. Jako všechny Spitfiry.


Čo máš so sklom? Vidím cez neho normálne. Daj sem foto, nech vidím kde je chyba.
Hals - und Beinbruch!
 
veikso
ringlett napsal:

veikso napsal:

Hurricane neměl jen dvě polohy, ne?


Mám za to že měl, tedy takhle, v kabině je páka v takové kulise jako má autu u řadicí páky a tou se ovládá vysunutí a zasunutí podvozku a klapek. Obojí má dvě polohy. UP a DOWN. Originální manuál nemám.

Mám ze starého šturma zafixované, že má bojové, vzletové a přistávací. Ale jestli je to tak opravdu?
 
LesniHU
Hurricane mel moznost nastavit vztlaky do jakekoliv polohy, mel v kabine i ukazatel polohy, spitfire jen do krajnich. Alespon bez modu, ktery ale asi nebyl pouzit jinde nez na seafirech.
 
Alan Grey
606_Temp napsal:

Alan Grey napsal:

Ahoj
Netuší někdo co to způsobuje?
Díky za radu jak odstranit (pokud to jde)


Hele dělalo mi to taky. Ale za boha si nevzpomenu, čím jsem se toho zbavil. Ale bylo to nějakým nastavením grafiky přímo ve hře.


No jo... jenže co. Už jsem zkoušel vše možné ... a nic Smutný
 
http://www.alan-grey-page.cz/
Paulus
Na Hurricane jsem se velmi a dlouho těšil! V BOX má výborný zvuk motorů, nepřeberné vybavení zbraněmi, velice přívětivé létání v podstatě se sním téměř nedá při přistání havarovat. Jak už tady psal výše HU, klapky bylo možné vysouvat plynule, je tam i stupnice na 10, 20, 30, …100. Tak to je ve všech mně známých simech. Jenom v BOX se páčka musí stále držet, aby se klapky vysouvaly či zasouvali. V ostatních simech se „za-aretovala“ do neutrální polohy se musí dát dalším zmáčknutím klávesy.

Účinnost .303 je mizerná (nejen u Hurricana). Ani s 12 kulomety se nedá pořádně sestřelit bombardér. Do Ju88 mi nestačilo na sestřelení ani 4572 nábojů (střílím špatně?).Vyděšený Vyšší kalibr je už účinnější. Jenom je mi divné, že ani s 40mm kanony v Hurricanu není cítit zpětný ráz! V CLODu je zpětný ráz pěkně silně nasimulován! Let v Hurricanu v CLODu je podle mě uvěřitelnější, zde se musíš víc snažit při vzletu a přistání i při běžném létání. Brzdy jsou účinnější, postavit letadlo na čumák jde raz-dva. V BOX se létá jak po „kolejích“!

Bohužel musím konstatovat, že v CLODu je Hurricane lepší.
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
Hot_Dog
Paulus napsal:
Brzdy jsou účinnější, postavit letadlo na čumák jde raz-dva.


No a otázka je, jestli tohle je správně nebo špatně??? Pneumatická brzda brzdí několikatunové letadlo, jehož kola taky nemaj nejmodernější kotoučovky...

Paulus napsal:
Bohužel musím konstatovat, že v CLODu je Hurricane lepší.


No oni obecně jsou všechny letadla v BoX až příliš hodný. Uvítal bych též, kdyby to bylo složitější na pilotáž... Samozřejmě nevím, jak to ve skutečnosti bylo, nikdy sem to neřídil, ale tohle mi přijde pocitově nějak moc. V zásadě všechno můžu dělat levou zadní, že bych se bál nějakýho vrtáku nebo pádu po křídle, to ani náhodou, ani nepamatuju, kdy se mi to naposled v souboji stalo...

A nebo jsme už prostě moc vylítaný a reálnej pilot se stejnym náletem by to taky zvládal levou zadní??? Zas na druhou stranu prohlásit, že díky tomu je v CloDu Hurrik lepší, to nevím nevím...
Upravil/a Hot_Dog dne 06-11-2020 15:07
 
606_Temp
Tak Hurricane byl ještě spíš dvojplošná koncepce, jen jedno křídlo vypustili, aby šli trochu s dobou. Bylo to podle všech pilotů absolutně nezáludné a hodné letadlo. Jako všeobecně ty letadla nebyla moc stavěná na to, aby zabíjela svoje piloty (nečest výjimkám).

Já samozřejmě (snad jako každý tu) zkusil ty dvě protitankové 40mm boforsy. HE munice je proti letadlům ekvivalent německé 30. Tedy co zásah, to na 95% konečná. Ale vcelku mne překvapilo, že AP munice prakticky nic nedělá. Jen pokud trefí motor, nebo pilota. Člověk by skoro řekl, že při zásahu křídla zazadu není nic, co by zabránilo 40mm AP granátu letícímu 850m/s proletět křídlem odzadu dopředu a ani nosníků se na nic neptat. Případně proletět letadlem od směrovky po 4 válec.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
ringlett
Barone, konec poplachu, sklo je čiré, včera nebylo ....
Nelétám, občas se plazím ...
 
Baron
Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,472 návštěv