August 04 2020 01:22:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,663
· Nejnovější pilot: nexgeninnovators
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
ringlett
1stCL_Novotny napsal:

Co je kua ten IronMan mod?

neprůstřelný pilot ...

A teď mi to začlo stahovat nějaké novinky ...

saldy
Ten Ferdinand je boží! kdyby nevzniklo už nic dalšího, tak to nevadí. Ještě se musí otestovat chování AIček z čehož mám největší obavu. Budou to krásné bitvy.

http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Baron
1stCL_Novotny napsal:

Ironman = Dead is Dead, A končíš v kampani.
Hals - und Beinbruch!

Art
Dost mě zarazilo kolik oprav nakonec P 47 má a našlo se. Jsem za to rád, že se na to podívali, ale zase ALE X lidí psalo na fóru, že je něco blbě a klasická odezva ne není vše je ok ..

Každopádně neměl jsem ještě možnost testovat, co na ni říkáte teď?

rudidlo
ringlett napsal:

1stCL_Novotny napsal:

neprůstřelný pilot ...

IronMan je prustrelny pilot. Bohuzel jen jednou, pak kariera konci.

http://silicon-remarks.blogspot.com
Hot_Dog
Art napsal:

Dost mě zarazilo kolik oprav nakonec P 47 má a našlo se. Jsem za to rád, že se na to podívali, ale zase ALE X lidí psalo na fóru, že je něco blbě a klasická odezva ne není vše je ok ..

Každopádně neměl jsem ještě možnost testovat, co na ni říkáte teď?

-Spousta lidí nadávalo na DM, kterej byl zcela objektivně zcela zprasenej a díky tomu se s tím nedalo lítat... Opravili to pár měsíců zpátky, od tý doby je to OK.

-Co se týče FM a výkonů, já od začátku tvrdil, že mi to přijde zcela OK a stojím si za tím. Jedinej problém byl, když člověk dodržoval ty limity a dejme tomu stoupal na nominální režim. Jako ten nominální režim se choval správně a stoupalo to tak, jak má, pouze v reálu na ten nominální režim asi nikdo moc nestoupal. Jakmile si ve hře dal combat režim, hned je to jiný letadlo, akorát sis musel hlídat, aby si v tom nepřesáhl těch 15 minut.

-Další věc byla, že to letadlo bylo prostě pro rok 1945 kde lítaj D9 a K4 jako stíhač mimo mísu, v tý době už se to jako stíhač nepoužívalo, a když to někdo ve hře tak chtěl použít, tak nadával z nevědomosti. V tomto ohledu samozřejmě výrazně pomáhá nová možnost se 150 oktanovým palivem... Ale nepředstavujte si to tak, že najednou se 150 oktanama to bude uber letadlo, akorát pomáhá dohnat ten deficit, který má na ty nejlepší letadla... Jako v reálu...

-Co se týče těch úprav FM, o kterejch psali, je to opravdu takové kosmetické, nečekej, že to letadlo bude najednou na stejnym režimu lítat nebo stoupat líp. V zásadě se to projevuje tak, že to letadlo je pocitově mírně stabilnější, než bylo... Ta stabilita je znatelně lepší, ale furt to lítá stejně rychle, stoupe stejně a točí stejně...

-Se 150 oktanama de dělat asi tak tohle: https://combatbox...7/?tour=24 Pak sem si bohužel nedal chvilku pozor a projela mě Šwalbina. Všechno to bylo v dogfigtu a honění němců u země, žádnej boom&zoom v 8 kilometrech. Nicméně tohle šlo dost obře praktikovat po změnách DM i bez těch 150 oktanů viz třeba tady https://combatbox...3/?tour=23, s nima je to jen jednodušší... Kdo nadává, že je ve džbánu furt sestřelenej s tím neumí lítat a je jasný, že se s tím musí lítat trochu jinak, než se Spitem nebo Mustangem...
Upravil/a Hot_Dog dne 09-07-2020 12:48

ZVP Zdenek
Současná P47 (v BOX, po včerejším updatu) jede klidně po zemi při rychlosti 200 MPH, namísto toho aby se při správném trimování na take off (výškovka na N pokud je bez bomb ) odlepila sama z three point attitude na rychlosti cca 100 - 120 MPH. To mi přijde natolik vzdálené od "docela OK" že jsem dál neměl chuť něco koumat....
Die Tschechen sind die lachende Bestien

Aces_Wild
We just published a hotfix:

• The bug that caused the coaxial MG of a tank to stuck in a reloading state when its ammo is spent has been fixed;
• Numerous ammo type changes for the main gun won't cause repeated reloading;
• Firing the last round in an MG by a short trigger click won't cause the next magazine to load twice;
• Pz.Kpfw.III Ausf.M bow MG has correct firing effects;
• Double image fixed on “Hart” skin for P-47D-22;
• The default view position and predefined snap views on P-47D-22 have been corrected;
• 'Shimmering' of the Novorossiysk harbor when viewed from far and medium distances has been minimized;
• Framerate in windowed mode is no longer capped at 60 Hz on some configurations if the display supports a higher refresh rate;
• When joining a multiplayer server in VR you should see the plane hangar correctly (and not from outside);
• A hole in the Sd.Kfz.184 driver hatch has been removed;
• The bug that caused AI-controlled fighters flying with offensive tactics (Low task setting in Mission Editor) to ignore enemy targets;
• The distance (and time) an AI-controlled fighter can deviate from its route to pursue a target has been reduced and now depends on the AI skill level;
• A random AI bug that could potentially cause an application crash has been fixed.

Zdroj

606_Temp
Včera jsem tahal hotfix, dneska další 500MB hotfix.
"Násilí" není odpověď.
"Násilí" je otázka a odpověď na ni je "ano".

http://no606.ic.cz/
Aces_Wild
4.008c

1. IL-2 mod. 1941 skins restored;
2. When joining a coop MP server in VR mode the hangar is visible correctly;
3. “Ice Ring” mission logic improved to address certain situations where no permission to land was given;
4. Kuban map details improved somewhat;
5. Taking off from Gelendzhik-1 airfield won't happen towards the mountains in Kuban career;
6. Airstart in Moscow career won't happen at too low altitude, potentially causing an aircrash;
7. Player tank won't hang in the air when moving over a destroyed artillery position;
8. Tank commander now reports when MG ammo is spent;
9. Bow MG gunner reports that the ammo is spent only when there are no rounds left, not when a magazine is spent.

Aces_Wild
50% OFF Summer Promo Codes are Here!

Pilots,

No one likes wearing a face mask outside during the summer heat, so stay indoors and play more STURMOVIK! To help you do this, we have given each user 50% OFF Promo Codes for the following products. They are good only in the Official IL-2 Webstore!

The codes are good until August 10th, 2020 at 11:59pm Pacific Time.

BOS
BOM
BOK
BOBP
FC1

P-38J-25
Fw-190 D-9
Ju-52/3m
U-2VS
BF-109 G-6
Yak-1B
LA-5FN
Hs-129 B-2
Spitfire Mk.VB
P-40E-1
MC.202 Series VIII
Fw-190 A-3
LA-5 Series 8

Blazing Steppe
Ten Days of August
Havoc Over the Kuban
Achtung Spitfire!
Fortress on the Volga

You can find the codes in your IL-2 User Account which you can access from the Main Page of the website. You just have to log in and go to Profile then Promo Codes.They are easy to find. Just apply them in the Cart. Remember, we don't mean your forum profile.

We hope this will give you even more fun during this unusual summer of 2020.

Enjoy!

Jason

Bierglass
Virtuální piloti,
s kolegou ZVP Icemanem pro vás děláme další speciálku.Máme tam dost věcí které fungují přes trigery. Vše testujeme na ostré mapě abychom předešli nějakým komplikacím.Narazili jsme však na náš limit ohledně testování. Ve dvou to nejsme schopni vše otestovat.Jsem tudíž nucen vyhlásit konkurz na 4 testovací piloty.Podmínkou je naprostá a absolutní mlčenlivost.Další podmínkou je, že testeři se nesmí účastnit ve speciálce ve velení ani jako velitelé letek a nebudou velitelům nic napovídat.Poslední podmínkou je možnost a chuť alespoň jednou v týdnu pravidelně testovat.Odpovědi prosím jen přes PM. Děkujeme za pochopení a pomoc.

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

31-07-2020 13:51
Dnes je Black Tot Day, tak si dejte rum.

19-07-2020 21:13
Má 100% sRGB GAMUT. To není věc nastavení, ale kalibrace barev. V nastavení teploty barev v menu monitoru je možnost sRGB.

18-07-2020 11:35
Jaromíre, tady píšou že ten tvůj monitor nemá sRGB gamut option, tak jak je to s tím sRGB? Šklebící se https://www.tomsha
rdware.com/reviews
/aoc-agon-ag322qc4
-curved-freesync2-
gaming-monitor,593
3.html

03-07-2020 15:35
Hlavně 100% sRGB

03-07-2020 15:27
ale někdo ti ho ohnul, měl bys ho dát do svěráku a narovnat ho Šklebící se Jinak pěkný no těch 400 cd/m2 .. Úsměv

03-07-2020 14:58
Mám nový monitor. AOC AGON AG322QC4 - První dojem velmi dobrý. Za 10k neber to Šklebící se

01-07-2020 15:18
Rádo se stalo Úsměv

29-06-2020 15:09
10 let na fóru SVK. Díky.

29-06-2020 09:45
Dokonce jsem psal ve vláknu "pokud se jedná o 26.-28.8." ... jo zmatek ... ?

29-06-2020 09:44
Jejda, proč jsem si myslel, že je to v srpnu?

24,465,600 návštěv