March 29 2024 08:01:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
rudidlo
Pokud hrajete "offline" karieru, zajimalo by me jake mate nastaveni obtiznosti

Diky za prispeni.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Baron
Hoši všetky sťažnosti na planeset akéhokoľvek dielu adresujte prosím na oficiálne stránky. Nie som vývojár a ani nemám možnosť ovplyvniť výber planesetu. Ďakujem za pochopenie Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
ringlett
Baron napsal:

Hoši všetky sťažnosti na planeset akéhokoľvek dielu adresujte prosím na oficiálne stránky. Nie som vývojár a ani nemám možnosť ovplyvniť výber planesetu. Ďakujem za pochopenie Úsměv


Nevadí, jako v reálu může za všechno ženská,tak tady můžeš za všechno Ty!
Nelétám, občas se plazím ...
 
Baron
rudidlo napsal:

Pokud hrajete "offline" karieru, zajimalo by me jake mate nastaveni obtiznosti

Diky za prispeni.



Moderate.
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
ringlett napsal:

Baron napsal:

Hoši všetky sťažnosti na planeset akéhokoľvek dielu adresujte prosím na oficiálne stránky. Nie som vývojár a ani nemám možnosť ovplyvniť výber planesetu. Ďakujem za pochopenie Úsměv


Nevadí, jako v reálu může za všechno ženská,tak tady můžeš za všechno Ty!


Hneď sa cítim lepšie Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
606_Temp
Baron napsal:

Hoši všetky sťažnosti na planeset akéhokoľvek dielu adresujte prosím na oficiálne stránky. Nie som vývojár a ani nemám možnosť ovplyvniť výber planesetu. Ďakujem za pochopenie Úsměv

A chce po tobě někdo něco? :-) My si jen posteskli, že nemáme na západní frontě bombardéry.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
ringlett
Pravda, je poněkud trapné, že nejlepší pilotovatelný bombardér na spojenecké straně je P-38 ...

Aspoň ten Mitchell kdyby se dal lítat.

(Brečet budu tady, neumím dost dobře brečet anglicky)
Nelétám, občas se plazím ...
 
311_Vont
Co se týká bombardérů na západní frontě, tak bohužel není ani jeden, což je z mého pohledu žalostné, ta už mnohokrát zmíněná A-20 nemá dokonce ani "západní" výzbroj a nenabízí ani alternativu amerického zaměřovače. Dodnes mi uniká smysl absence pozice bombometčíka. Ale je možné, že to už někdo někde vysvětloval. Já to nejspíš jen nikde nečetl.

Není to výtka k Baronovi, ani brečení nad plansetem, je to prostě jen suché konstatování faktu. A myslím, že si to i vývojáři uvědomují (tedy doufám v to) a možná se snad i dočkáme nějaké nápravy.
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
LesniHU
Baron napsal:

LesniHU napsal:

Baron napsal:

LesniHU napsal: Nic ve zlem, ale vyskladat nejaky historicky planeset bez jedineho zapadniho bombarderu, to je zert?


Som teda nevedel, že Marauder je východný bombardér. Vďaka za upozornenie, človek sa učí celý život Úsměv Plati aj pre Boston a Mitchel z iných dielov. Úsměv
Zkusim to ukazat na hypotetickem prikladu, ano?
Budeme mit za Nemce Do-17, Do-215, He-111 (tri verze), Ju-88A-4, Ju-188, to vse letatelne, a jako AI tam bude Bf-110. Kdyz na to reknes, ze z toho se neda udelat rozumny planeset, protoze tam nejsou stihaci letadla, tak ti nekdo odpovi, ze je tam prece ta stodesitka.
A ted zkus prinest argumenty pro to, ze AIckova stodesitka nestaci.


Ten bol dobrý Šklebící se Lesní, reagoval som na to, že nemáme žiadny západný bombardér. Tak som si aspoň rozšíril obzory a viem ze všetky bombardéry za Alienov boli vyrábané na východe Úsměv
Ach tak, tak proto tomu nerozumis, stale jsi fixovany na zapadni bombarder, zatimco mluvime o zapadnim bombarderu. Problem totiz je, ze nemame *bombarder*. A ne, nebudeme ho mit ani s prichodem AI B-26, protoze to bude kulisa. Uplne stejna kulisa jako nakladak jedouci mezi vesnicemi. Bot, ktery je tam od toho, aby na vsechny strany volal "strilejte si do me".

Vzdyt z ty filozofie vyvojaru to uplne cisi, ta jejich nechut k bombarderum. I ve starem ilovi. Kdyz B-25, tak prid s kulomety, ne prosklenou. Zadna pozice bombometcika/navigatora. Zamerovac je jedna velka spatna zprava o mnoha odstavcich. Mise s bombardery, ktere tam jsou, jsou stavene vic jako ruleta s nepratelskymi stihaci nez historicky bezne mise. Tohle vsechno a dalsi, cele je to optimalizovane na prasomlejn a ne na sim. A proto nesouhlasim s Vontem. Myslim, ze si to vyvojari neuvedomuji, budou si dal budovat svuj dogfight a zadne upravy se nedockame.
 
rudidlo
Baron napsal:

rudidlo napsal:

Pokud hrajete "offline" karieru, zajimalo by me jake mate nastaveni obtiznosti

Diky za prispeni.



Moderate.

Na foru jsi v ankete hlasoval?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
rudidlo
606_Tempik napsal:

Baron napsal:

Hoši všetky sťažnosti na planeset akéhokoľvek dielu adresujte prosím na oficiálne stránky. Nie som vývojár a ani nemám možnosť ovplyvniť výber planesetu. Ďakujem za pochopenie Úsměv

A chce po tobě někdo něco? :-) My si jen posteskli, že nemáme na západní frontě bombardéry.

Ono ani na vychodni fronte to neni zadna slava. Kdyby tam byla TB3...
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Baron
rudidlo napsal:

Baron napsal:

rudidlo napsal:

Pokud hrajete "offline" karieru, zajimalo by me jake mate nastaveni obtiznosti

Diky za prispeni.



Moderate.

Na foru jsi v ankete hlasoval?


Hlasoval
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Novotny
Co je kua ten IronMan mod?
 
Aces_Wild
Update 4.008
 
ringlett
1stCL_Novotny napsal:

Co je kua ten IronMan mod?


neprůstřelný pilot ...

A teď mi to začlo stahovat nějaké novinky ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
saldy
Ten Ferdinand je boží! kdyby nevzniklo už nic dalšího, tak to nevadí. Ještě se musí otestovat chování AIček z čehož mám největší obavu. Budou to krásné bitvy.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Baron
1stCL_Novotny napsal:

Co je kua ten IronMan mod?


Ironman = Dead is Dead, A končíš v kampani.
Hals - und Beinbruch!
 
Art
Dost mě zarazilo kolik oprav nakonec P 47 má a našlo se. Jsem za to rád, že se na to podívali, ale zase ALE X lidí psalo na fóru, že je něco blbě a klasická odezva ne není vše je ok ..

Každopádně neměl jsem ještě možnost testovat, co na ni říkáte teď?
 
rudidlo
ringlett napsal:

1stCL_Novotny napsal:

Co je kua ten IronMan mod?


neprůstřelný pilot ...

IronMan je prustrelny pilot. Bohuzel jen jednou, pak kariera konci.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Hot_Dog
Art napsal:

Dost mě zarazilo kolik oprav nakonec P 47 má a našlo se. Jsem za to rád, že se na to podívali, ale zase ALE X lidí psalo na fóru, že je něco blbě a klasická odezva ne není vše je ok ..

Každopádně neměl jsem ještě možnost testovat, co na ni říkáte teď?


-Spousta lidí nadávalo na DM, kterej byl zcela objektivně zcela zprasenej a díky tomu se s tím nedalo lítat... Opravili to pár měsíců zpátky, od tý doby je to OK.

-Co se týče FM a výkonů, já od začátku tvrdil, že mi to přijde zcela OK a stojím si za tím. Jedinej problém byl, když člověk dodržoval ty limity a dejme tomu stoupal na nominální režim. Jako ten nominální režim se choval správně a stoupalo to tak, jak má, pouze v reálu na ten nominální režim asi nikdo moc nestoupal. Jakmile si ve hře dal combat režim, hned je to jiný letadlo, akorát sis musel hlídat, aby si v tom nepřesáhl těch 15 minut.

-Další věc byla, že to letadlo bylo prostě pro rok 1945 kde lítaj D9 a K4 jako stíhač mimo mísu, v tý době už se to jako stíhač nepoužívalo, a když to někdo ve hře tak chtěl použít, tak nadával z nevědomosti. V tomto ohledu samozřejmě výrazně pomáhá nová možnost se 150 oktanovým palivem... Ale nepředstavujte si to tak, že najednou se 150 oktanama to bude uber letadlo, akorát pomáhá dohnat ten deficit, který má na ty nejlepší letadla... Jako v reálu...

-Co se týče těch úprav FM, o kterejch psali, je to opravdu takové kosmetické, nečekej, že to letadlo bude najednou na stejnym režimu lítat nebo stoupat líp. V zásadě se to projevuje tak, že to letadlo je pocitově mírně stabilnější, než bylo... Ta stabilita je znatelně lepší, ale furt to lítá stejně rychle, stoupe stejně a točí stejně...

-Se 150 oktanama de dělat asi tak tohle: https://combatbox...7/?tour=24 Pak sem si bohužel nedal chvilku pozor a projela mě Šwalbina. Všechno to bylo v dogfigtu a honění němců u země, žádnej boom&zoom v 8 kilometrech. Nicméně tohle šlo dost obře praktikovat po změnách DM i bez těch 150 oktanů viz třeba tady https://combatbox...3/?tour=23, s nima je to jen jednodušší... Kdo nadává, že je ve džbánu furt sestřelenej s tím neumí lítat a je jasný, že se s tím musí lítat trochu jinak, než se Spitem nebo Mustangem...
Upravil/a Hot_Dog dne 09-07-2020 12:48
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,856 návštěv