July 10 2020 23:22:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
CSW_Cassius Chaerea

· Registrovaní piloti: 2,662
· Nejnovější pilot: Harrypotter123
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
Richi
To by bylo něco Cool A ještě Španělskou občanskou válku

Imho v našich podmínkách jsou mnohem užitečnější a praktičtější univerzálnější stroje. B25, B26, A26, nebo třeba to Mosquito. U Luftwaffe lze taky mnohem lépe využít Ju 188, než He 177. Nicméně tak jako tak chybí cokoliv z výše uvedeného Úsměv. No, LW má aspoň ten He 111 a starší Ju 88 A.

Jaky by tedy byl ten spravny planeset? Takovy, co umozni vystihnout boje v dane lokalite a case. Ne ten, ktery vznikne jako vysledek prekrikovani se, jestli kdyz vy Ta-152, tak my P-47M. Prihlaste se, kdo si myslite, ze planeset Normandie vystihne Normandii.

No, nechci psát, že s vámi nějak nesouhlasím, že nemáte pravdu a ani, že se na to celé díváte divně.
Ale musím k tomu napsat, že to, o čem vlastně píšete, je zcela mimo realitu.
Realitu MP zábavy, realitu virtuálního boje, realitu reality. Někde jste se divoce ztratili.

Ono totiž je uplně jedno, jaká mapa a jaké letouny to budou. Je uplně jedno, jestli ta hromada bitů a fleků na monitoru je Ju, Me, Bf, Ble, Fle nebo KuKu. To jde jenom o peníze, o naše peníze.
Chápu váš zápal pro letectví i lásku ke konkrétnímu letounu, jsem na tom uplně stejně. Jsem stejný magor.
Jen jste se ve svém pohledu na hru nechali unést mimo realitu.

A realita je taková, že jsou to jen bezejmenné fleky na monitoru, u kterých je jedno co umí nebo dělají. To jediné co hráči potřebují je to, aby ta hromada bitů na jejich monitoru dělala to samé, jako hromada bitů na monitoru jejich soupeře a podmínky byly pro všechny hráče stejné.
Pokud podmínky stejné nebudou, je to problém, protože :" Blu lépe točil, Flu lépe stoupal."
Už je jasné, proč je nutné, aby fleky na obrazovce monitoru dělaly stejné věci všem stejně, nebo to někdo stále vidí jinak?
Nebavte se tak vážně o Ju, Bu, Flu, ani o Normandii, Pacifiku nebo Španělsku protože, no, se vším respektem, je to blbost.

A jak napsal hodně dávno jeden můj divoký kolega jménem Sky z uplně jiné hry a neustále si moudrost jeho slov připomínám:
Nic není důležitější při hraní multiplayerových her, než jsou lidé, se kterými se ve virtualním světě každý den potkáváš.
A pokud si tohle neuvědomíš, tak vše, co budeš tvrdit o jakémkoliv módu či serveru, je nepodstatné a druhořadé.

606_Tempik
Richi, máš pravdu v tom, že to jsou fleky a pixely. Jenže ty pixely a fleky musí být zábavné. Pokud by šlo jen o lidi, tak se stačí sejít na Teamspeaku a otevřít si pivo. Hry se nemusí vůbec dělat. Offline část hry neexistuje a onlinu by slušel oficiální server s hezkými mapami. Klidně si dovedu představit oficiální virtuální válku. Pak bys na to natáhl i hráče, kteří paří warthundera.
"Násilí" není odpověď.
"Násilí" je otázka a odpověď na ni je "ano".

http://no606.ic.cz/
1stCL_Fucida
No...offline neexistuje Úsměv. Mně přijde, že od dob Red Barona tady lepší offline nebyl Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."

606_Tempik
Ty dvě věty se nevylučují :-D To že jiné simulátory zaky neposkytují offline zábavu je též pravdu.
"Násilí" není odpověď.

1stCL_Fucida
Tak to pak jo Šklebící se

Richi, já myslím, že svobodná diskuse je základem svobodné společnosti. A pokud ta diskuse není urážlivá, ale naopak celkem věcná, pak je vlastně jedno, jestli je jejím tématem shluk pixelů, nebo smysluplnost oprav katedrály Notre Dame Mrknutí

saldy
606_Tempik napsal:

Ty dvě věty se nevylučují :-D To že jiné simulátory zaky neposkytují offline zábavu je též pravdu.

Box má neexistující offline zábavu, co to je zase za úvahy? Stačí se podívat do vlákna, je tam tisíce hodin obsahu. Někoho to nezajímá a někoho zase ano. Jeden příklad, kampaň pro Henšl to je majstrštyk, zážitek, nechápal jsem co vše lze s editorem udělat.

http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Art
Vau P47 D dostane vylepší, tak snad to bude lítat líp jak hozená cihla..

Ohledně planesetu jste měli hýkat hned ze začátku na ofiku. Teď už je pozdě a také se mě nelibí a G6 late .. to je prostě fakt potřeba..
Rád bych viděl A9, Ta 152 H1, P47 M .. a nějakou tu B17.. nevím proč aspoň neudělají AI ..
I když možná asi jo.. mám takový pocit, že si to Jason šetří na Pacifik

Mira
1stCL_Fucida napsal:

No...offline neexistuje Úsměv. Mně přijde, že od dob Red Barona tady lepší offline nebyl Úsměv.

Falcon BMS ? Úsměv
X-Plane 11 Payware : Airbus 319-100, Airbus 350 XWB, Beechcraft King Air 350, Diamond DA-62

606_Tempik
saldy napsal:

606_Tempik napsal:

Box má neexistující offline zábavu, co to je zase za úvahy? Stačí se podívat do vlákna, je tam tisíce hodin obsahu. Někoho to nezajímá a někoho zase ano. Jeden příklad, kampaň pro Henšl to je majstrštyk, zážitek, nechápal jsem co vše lze s editorem udělat.

Série za sobě jdoucími misemi pro mě není dostatečná offline zábava. Pamatuji si mluvené briefingy a videa v European Air War, které dělaly atmosféru.
"Násilí" není odpověď.

Timofejic
Mira napsal:

1stCL_Fucida napsal:

Falcon BMS ? Úsměv

WOFF?

1stCL_Fucida
Timofejic napsal:

Mira napsal:

1stCL_Fucida napsal:

Falcon BMS ? Úsměv

WOFF?

Kampaň WOFF jsem viděl jen na YouTube a nepřijde mi tak efektní, jako byla v RB2, nebo je aktuálně v BOX.

Falcon je hodně jiný, komplexnost kampaně je skvělá a vlastně unikátní. Pro kolik lidí je to ale zábavné (třeba ve srovnání s tím EAW, RB2, nebo i BOX), toť otázka.

3IAP_Dryjo
1stCL_Fucida napsal:

Timofejic napsal:

Mira napsal:

1stCL_Fucida napsal:

Falcon BMS ? Úsměv

WOFF?

Kampaň WOFF jsem viděl jen na YouTube a nepřijde mi tak efektní, jako byla v RB2, nebo je aktuálně v BOX.

Falcon je hodně jiný, komplexnost kampaně je skvělá a vlastně unikátní. Pro kolik lidí je to ale zábavné (třeba ve srovnání s tím EAW, RB2, nebo i BOX), toť otázka.

Zdar, kampaň WOFF je podle mě nejlepší offline kampaň. Z jednoho jedinýho důvodu - AI se chovají uvěřitelně jako lidi. Dokonce uvěřitelněji než lidi v multiplayeru :-D.

Mira
Jj kampan WOFF byla skvělá, ale když jsem ji lítal tak Aička trpěly známým neduhem a to tím, že si všímaly hlavně mne. A pak docházelo ke vtipným situacím, když se za mym Camelem točily 4 Albíci a ostatních si moc nevšímali Úsměv Ale jinak dobrý..hlavně systém hlášení sestřelů a pak to čekání na jejich potvrzení.
X-Plane 11 Payware : Airbus 319-100, Airbus 350 XWB, Beechcraft King Air 350, Diamond DA-62

saldy
606_Tempik napsal:

saldy napsal:

606_Tempik napsal:

Série za sobě jdoucími misemi pro mě není dostatečná offline zábava. Pamatuji si mluvené briefingy a videa v European Air War, které dělaly atmosféru.

Nojo to mě hlupáka nenapadlo, jak to nemá video bríf, stojí to celé za vyližprdel, automaticky.

http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Musí tam být ručně kreslené animace Šklebící se

LesniHU
Richi a Art pekne demonstrovali problem, ktery jsem popsal - vnimani situace jako trivializovaneho P2P, kdy hraci potrebuji stejne podminky, nejlepe nejposlednejsi techniku a flamewary na oficialnich forech. Presne to, co dela F2P hry posledni doby tak lakave.

@saldy: mozna, ale predne to neni offline, je to online proti AI botum, a take prave ze kdyz nekoho zajima to a nekoho neco jineho, tak se udajne tisice hodin obsahu smrsknou treba na deset.

Algy
Mira napsal:

Jj kampan WOFF byla skvělá, ale když jsem ji lítal tak Aička trpěly známým neduhem a to tím, že si všímaly hlavně mne. A pak docházelo ke vtipným situacím, když se za mym Camelem točily 4 Albíci a ostatních si moc nevšímali Úsměv Ale jinak dobrý..hlavně systém hlášení sestřelů a pak to čekání na jejich potvrzení.

Neviem kedy si ju lietal, ja mám rozlietanú jednu za nemcov jednu za RFC a práveže podobný neduh zo starého Šturma som nezaregistroval. Dokonca sa mi podarilo v Pupe dotiahnuť sa na trojicu Albatrosov ktoré zareagovali až keď jeden padal k zemi neriadený a druhý bol poškodený. V starom alebo novom šturme nereálna situácia...
Letka_13/Algy

www.letka13.sk

www.letka13.sk
Mira
Algy napsal:

Mira napsal:

Neviem kedy si ju lietal, ja mám rozlietanú jednu za nemcov jednu za RFC a práveže podobný neduh zo starého Šturma som nezaregistroval. Dokonca sa mi podarilo v Pupe dotiahnuť sa na trojicu Albatrosov ktoré zareagovali až keď jeden padal k zemi neriadený a druhý bol poškodený. V starom alebo novom šturme nereálna situácia...

Hooodně dávno. Podle emailu to bude v srpnu přesně 5 let Úsměv Tak se to od té doby asi změnilo. Ale bavilo to i tak. O tom žádná.

Timofejic
Mira napsal:

Tak se to od té doby asi změnilo. Ale bavilo to i tak. O tom žádná.
Asi jo, u mě se taky Aička chovaj stejně jako u Algyho.

Aces_Wild
Developer Diary #256

Today there will be a very small issue of diaries for the reason that we are preparing a release candidate for version 4.008, which we told you about before, we are doing the final tests so there is a lot of work and little time. However, even if this DD is short, it’s still significant - because for the first time we will show you screenshots of one of the English planes that will be in Battle of Normandy – the Supermarine Spitfire Mk.XIVc.

In fact, this aircraft will have an additional modification with heavy machine guns, the Spitfire Mk.XIVe, but we will show you that version a bit later. This plane is quite different from the MK. IX Spitfire, which was previously included in BOBP. The main thing that catches your eye is the massive 5-rotor Rotol propeller, driven by the Rolls-Royce Griffon engine. To provide a much more powerful engine with sufficient cooling, radiators of a larger area are installed on the aircraft. Also, the tail area had to be increased for added stability.

The aircraft will be presented with two types of weapon configurations - modification "c" with two 20mm guns and 4 x 7.69 machine guns, and modification "e" with two 20mm guns and 2 x 12.7mm machine guns. A 150-octane fuel option will also be available causing the already powerful engine to develop up to 2,200 horsepower. Work on this legendary aircraft is at a rather early stage, but much has already been done as you can clearly see in a small selection of screenshots:

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_07/_Spit1.jpg.a191d0fda0e7f0193c11449d9f8dc5c9.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_07/_Spit2.jpg.37a9170f72394dacba0b07e23bc7e435.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_07/_Spit3.jpg.5bb926f51fbfceffd445fcfd4457911d.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_07/_Spit4.jpg.d20790927e4902ac34f8e0cd50beb49a.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_07/_Spit5.jpg.57e2ca5229faf9d4f7c55c429e032a1c.jpg

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-07-2020 15:35
Hlavně 100% sRGB

03-07-2020 15:27
ale někdo ti ho ohnul, měl bys ho dát do svěráku a narovnat ho Šklebící se Jinak pěkný no těch 400 cd/m2 .. Úsměv

03-07-2020 14:58
Mám nový monitor. AOC AGON AG322QC4 - První dojem velmi dobrý. Za 10k neber to Šklebící se

01-07-2020 15:18
Rádo se stalo Úsměv

29-06-2020 15:09
10 let na fóru SVK. Díky.

29-06-2020 09:45
Dokonce jsem psal ve vláknu "pokud se jedná o 26.-28.8." ... jo zmatek ... ?

29-06-2020 09:44
Jejda, proč jsem si myslel, že je to v srpnu?

29-06-2020 08:50
No letos jsem tě právě čekal a nedočkal se. Chtěl jsem tě po letech zase vidět. To není nadávání :-)

29-06-2020 08:15
Ok, klidně mi vynadej ve vlákně u nás na serveru. Byl jsi můj první velitel. I na to se dobře vzpomíná, jak jsi mne učil kroutit.

29-06-2020 08:13
Neber mě tak vážně ;-)

24,293,759 návštěv