April 26 2024 23:32:10
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
Art
Vau P47 D dostane vylepší, tak snad to bude lítat líp jak hozená cihla..

Ohledně planesetu jste měli hýkat hned ze začátku na ofiku. Teď už je pozdě a také se mě nelibí a G6 late .. to je prostě fakt potřeba..
Rád bych viděl A9, Ta 152 H1, P47 M .. a nějakou tu B17.. nevím proč aspoň neudělají AI ..
I když možná asi jo.. mám takový pocit, že si to Jason šetří na Pacifik
 
Mira
1stCL_Fucida napsal:

No...offline neexistuje Úsměv. Mně přijde, že od dob Red Barona tady lepší offline nebyl Úsměv.


Falcon BMS ? Úsměv
 
606_Temp
saldy napsal:

606_Tempik napsal:

Ty dvě věty se nevylučují :-D To že jiné simulátory zaky neposkytují offline zábavu je též pravdu.


Box má neexistující offline zábavu, co to je zase za úvahy? Stačí se podívat do vlákna, je tam tisíce hodin obsahu. Někoho to nezajímá a někoho zase ano. Jeden příklad, kampaň pro Henšl to je majstrštyk, zážitek, nechápal jsem co vše lze s editorem udělat.


Série za sobě jdoucími misemi pro mě není dostatečná offline zábava. Pamatuji si mluvené briefingy a videa v European Air War, které dělaly atmosféru.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Timofejic
Mira napsal:

1stCL_Fucida napsal:

No...offline neexistuje Úsměv. Mně přijde, že od dob Red Barona tady lepší offline nebyl Úsměv.


Falcon BMS ? Úsměv

WOFF?
 
1stCL_Fucida
Timofejic napsal:

Mira napsal:

1stCL_Fucida napsal:

No...offline neexistuje Úsměv. Mně přijde, že od dob Red Barona tady lepší offline nebyl Úsměv.


Falcon BMS ? Úsměv

WOFF?


Kampaň WOFF jsem viděl jen na YouTube a nepřijde mi tak efektní, jako byla v RB2, nebo je aktuálně v BOX.

Falcon je hodně jiný, komplexnost kampaně je skvělá a vlastně unikátní. Pro kolik lidí je to ale zábavné (třeba ve srovnání s tím EAW, RB2, nebo i BOX), toť otázka.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
3IAP_Dryjo
1stCL_Fucida napsal:

Timofejic napsal:

Mira napsal:

1stCL_Fucida napsal:

No...offline neexistuje Úsměv. Mně přijde, že od dob Red Barona tady lepší offline nebyl Úsměv.


Falcon BMS ? Úsměv

WOFF?


Kampaň WOFF jsem viděl jen na YouTube a nepřijde mi tak efektní, jako byla v RB2, nebo je aktuálně v BOX.

Falcon je hodně jiný, komplexnost kampaně je skvělá a vlastně unikátní. Pro kolik lidí je to ale zábavné (třeba ve srovnání s tím EAW, RB2, nebo i BOX), toť otázka.


Zdar, kampaň WOFF je podle mě nejlepší offline kampaň. Z jednoho jedinýho důvodu - AI se chovají uvěřitelně jako lidi. Dokonce uvěřitelněji než lidi v multiplayeru :-D.
 
Mira
Jj kampan WOFF byla skvělá, ale když jsem ji lítal tak Aička trpěly známým neduhem a to tím, že si všímaly hlavně mne. A pak docházelo ke vtipným situacím, když se za mym Camelem točily 4 Albíci a ostatních si moc nevšímali Úsměv Ale jinak dobrý..hlavně systém hlášení sestřelů a pak to čekání na jejich potvrzení.
 
saldy
606_Tempik napsal:

saldy napsal:

606_Tempik napsal:

Ty dvě věty se nevylučují :-D To že jiné simulátory zaky neposkytují offline zábavu je též pravdu.


Box má neexistující offline zábavu, co to je zase za úvahy? Stačí se podívat do vlákna, je tam tisíce hodin obsahu. Někoho to nezajímá a někoho zase ano. Jeden příklad, kampaň pro Henšl to je majstrštyk, zážitek, nechápal jsem co vše lze s editorem udělat.


Série za sobě jdoucími misemi pro mě není dostatečná offline zábava. Pamatuji si mluvené briefingy a videa v European Air War, které dělaly atmosféru.


Nojo to mě hlupáka nenapadlo, jak to nemá video bríf, stojí to celé za vyližprdel, automaticky.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Musí tam být ručně kreslené animace Šklebící se
 
LesniHU
Richi a Art pekne demonstrovali problem, ktery jsem popsal - vnimani situace jako trivializovaneho P2P, kdy hraci potrebuji stejne podminky, nejlepe nejposlednejsi techniku a flamewary na oficialnich forech. Presne to, co dela F2P hry posledni doby tak lakave.

@saldy: mozna, ale predne to neni offline, je to online proti AI botum, a take prave ze kdyz nekoho zajima to a nekoho neco jineho, tak se udajne tisice hodin obsahu smrsknou treba na deset.
 
Algy
Mira napsal:

Jj kampan WOFF byla skvělá, ale když jsem ji lítal tak Aička trpěly známým neduhem a to tím, že si všímaly hlavně mne. A pak docházelo ke vtipným situacím, když se za mym Camelem točily 4 Albíci a ostatních si moc nevšímali Úsměv Ale jinak dobrý..hlavně systém hlášení sestřelů a pak to čekání na jejich potvrzení.


Neviem kedy si ju lietal, ja mám rozlietanú jednu za nemcov jednu za RFC a práveže podobný neduh zo starého Šturma som nezaregistroval. Dokonca sa mi podarilo v Pupe dotiahnuť sa na trojicu Albatrosov ktoré zareagovali až keď jeden padal k zemi neriadený a druhý bol poškodený. V starom alebo novom šturme nereálna situácia...
Letka_13/Algy

www.letka13.sk
 
www.letka13.sk
Mira
Algy napsal:

Mira napsal:

Jj kampan WOFF byla skvělá, ale když jsem ji lítal tak Aička trpěly známým neduhem a to tím, že si všímaly hlavně mne. A pak docházelo ke vtipným situacím, když se za mym Camelem točily 4 Albíci a ostatních si moc nevšímali Úsměv Ale jinak dobrý..hlavně systém hlášení sestřelů a pak to čekání na jejich potvrzení.


Neviem kedy si ju lietal, ja mám rozlietanú jednu za nemcov jednu za RFC a práveže podobný neduh zo starého Šturma som nezaregistroval. Dokonca sa mi podarilo v Pupe dotiahnuť sa na trojicu Albatrosov ktoré zareagovali až keď jeden padal k zemi neriadený a druhý bol poškodený. V starom alebo novom šturme nereálna situácia...


Hooodně dávno. Podle emailu to bude v srpnu přesně 5 let Úsměv Tak se to od té doby asi změnilo. Ale bavilo to i tak. O tom žádná.
 
Timofejic
Mira napsal:

Tak se to od té doby asi změnilo. Ale bavilo to i tak. O tom žádná.
Asi jo, u mě se taky Aička chovaj stejně jako u Algyho.
 
Aces_Wild
Developer Diary #256

Today there will be a very small issue of diaries for the reason that we are preparing a release candidate for version 4.008, which we told you about before, we are doing the final tests so there is a lot of work and little time. However, even if this DD is short, it’s still significant - because for the first time we will show you screenshots of one of the English planes that will be in Battle of Normandy – the Supermarine Spitfire Mk.XIVc.

In fact, this aircraft will have an additional modification with heavy machine guns, the Spitfire Mk.XIVe, but we will show you that version a bit later. This plane is quite different from the MK. IX Spitfire, which was previously included in BOBP. The main thing that catches your eye is the massive 5-rotor Rotol propeller, driven by the Rolls-Royce Griffon engine. To provide a much more powerful engine with sufficient cooling, radiators of a larger area are installed on the aircraft. Also, the tail area had to be increased for added stability.

The aircraft will be presented with two types of weapon configurations - modification "c" with two 20mm guns and 4 x 7.69 machine guns, and modification "e" with two 20mm guns and 2 x 12.7mm machine guns. A 150-octane fuel option will also be available causing the already powerful engine to develop up to 2,200 horsepower. Work on this legendary aircraft is at a rather early stage, but much has already been done as you can clearly see in a small selection of screenshots:

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_07/_Spit1.jpg.a191d0fda0e7f0193c11449d9f8dc5c9.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_07/_Spit2.jpg.37a9170f72394dacba0b07e23bc7e435.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_07/_Spit3.jpg.5bb926f51fbfceffd445fcfd4457911d.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_07/_Spit4.jpg.d20790927e4902ac34f8e0cd50beb49a.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_07/_Spit5.jpg.57e2ca5229faf9d4f7c55c429e032a1c.jpg
 
Aces_Wild
Ice Ring Scripted Campaign Trailer

* více informací a nějaké další obrázky ve vlákně Ice Ring Scripted Campaign Now Available for Pre-Order!

This new historical campaign is dedicated to the Soviet ground attack aviation regiments that fought during one of the most intense periods of the Battle of Stalingrad in December 1942. During this time, Soviet command had to simultaneously solve several problems: disrupt enemy airborne re-supply operations, contain 284,000 German and Romanian troops who have been encircled, and repel a very dangerous counter-strike by the German 4th Panzer Army from the area of Kotelnikovo (Operation "Winter Storm").

You are expected to search and destroy German transport planes in the air, to strike at airfields and troops inside the cauldron, and to conduct reconnaissance along the Stalingrad front. At the final stage of the campaign you will take part in the hardest battles on the Myshkova River, which determined the outcome of the entire German counter-offensive and sealed the fate of the German army trapped near Stalingrad.

YouTube Video


 
rudidlo
Pro stary Sturm existoval programek, ktery porovnaval v grafu vykony letadel v ruznych vyskach. Nevite jestli neexistuje neco podobneho i pro noveho Sturma?
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Fucida
Neexistuje. Ale pokud se mrkneš do toho starého IL-2 Compare, tak to vzhledem k BOX celkem sedí.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Hans-Assi
Neexistuje nový, ale jsou nové údaje "naroubované" do starého Compare. Funguje ale jenom srovnávač rychlostí/výška a stoupavost/výška. Download někde na ofiko fóru Il2, adresu už si nepamatuju, je třeba dohledat
 
606_Temp
Jo, je s daty z BOXu v klasickém il2compare. Ale když jsem zjistil, že to nějak nesedí, tak jsem to hodil do koše.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
rudidlo
Dekuji. Ja jen ze mam problem u zeme uletet I-16 v Bf 109 E-7.
Mel jsem tam 450 - 500 km/h a furt me dohanel. Kdyz jsem stahl il2compare (a zjistil, ze autorem je LesniHU), nejak mi to nesedi. Tam ma I-16 nad zemi max 415 TAS.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,767,042 návštěv