May 02 2024 16:06:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
rudidlo
Punkey, z jake vysky jsi to snimal? Zkousel jsem neco podobneho, ale nepodarilo se mi to.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Punkey
Cca 3 000 m
 
Hans-Assi
1c zareagovalo na momentální situaci u nás a nabídlo nám rozvodněnou Volhu pod Stalingradem FOV=105
i.ibb.co/16c89Yb/2020-6-18-11-38-22.png
a takhle to má vypadat FOV=30
i.ibb.co/qJvHYyS/2020-6-18-11-38-30.png
 
Aces_Wild
Developer Diary #254

* věnováno Sd.Kfz.184 "Ferdinand"

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_06/_184_1.jpg.8a5a8321a628d22417ce60e0f7fe2986.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_06/_tanks_g.jpg.66b4128d0ce930dc190e998a8c01efa9.jpg

forum.il2sturmovik.com/uploads/monthly_2020_06/_tanks_s.jpg.5b4361930a30aed5a66d6de8f09bceec.jpg
 
ringlett
Pročítal jsem ty nářky tady. A došla mi jedna věc. To už jsem někde někdy četl.

A četl jsem i reakci na to. A dneska mi svitlo. Turbovo desatero vzdušného boje. To je ono!

10) Il-2 Sturmovik všeho druhu, edicí a verzí je pouze a jenom hra. Počítačové modýlky letadel v nich mají stejná jména jako v reálná letadla. ALE NEJSOU TO REÁLNÁ LETADLA! Nenechte s tím zmást. Až Vám bude někdo tvrdit, že nějaké letadlo létá líp nebo hůř než to bylo v reálu, tak ho pošlete do prdele. Je to magor, kterej to moc žere. Jsou to pouze počítačové modely, která dokáže rozhýbat vaše PC plečka za 20 táců. A podle toho to všechno vypadá.

Nelétám, občas se plazím ...
 
Aces_Wild
Summer Sale Is On! June 25th - July 9th Webstore and Steam

Dear Friends,

The Annual Summer Sale is on! Sale starts today June 25th and runs to July 9th in the Official Webstore and on Steam.

June 25th 25th - July 9th in the Official IL-2 Webstore
June 25th 25th - July 9th on Steam

Battle of Bodenplatte = 50% OFF (Webstore and Steam)
Flying Circus = 50% OFF (Webstore and Steam)
BOS = 75% OFF (Webstore and Steam)
BOM = 75% OFF (Webstore and Steam)
BOK = 75% OFF (Webstore and Steam)
All released Collector Planes – 75% OFF (Except P-38, Fw-190 D-9, Yak-9, Yak-9T, Hurricane Mk.II) (Webstore and Steam)
Yak-9 = 10% OFF (Webstore Only)
Yak-9T = 10% OFF (Webstore Only)
P-38J-25 = 50% OFF (Webstore and Steam)
Fw-190 D-9 = 50% OFF (Webstore and Steam)
Blazing Steppe = 75% OFF (Webstore and Steam)
Fortress on the Volga = 75% OFF (Webstore and Steam)
Ten Days of Autumn = 75% OFF (Webstore Exclusive)
Havoc Over the Kuban = 75% OFF (Webstore Exclusive)
Achtung Spitfire! = 75% OFF (Webstore Exclusive)

Cliffs of Dover: BLITZ – 75% OFF (IL-2 Webstore Only)

All Rise of Flight Content = 75% OFF (ROF Webstore and Steam)

IL-2 Official Webstore
IL-2 on Steam

NOTE: The Yak-9 and Yak-9T are not eligible for the sale on Steam due to Steam rules and restrictions.

NOTE: having at least the base game (Stalingrad) on Steam means you can launch it from the Steam client without entering a login and password and you can access your IL-2 content purchased elsewhere if you link the accounts.

The Sturmovik Team
 
606_Druindin
10% na yaky9/9T - ňák brzo ne? Že by se to moc neprodávalo?
 
Zifi
Čeká se, ze bude krize. A všichni tuší, že co neprodají teď, tak už neprodají.
 
Hot_Dog
Tak eště minulej měsíc sis je mohl koupit s 25% slevou, takže těch 10% je opravdu hodně kosmetickejch... Ani nepamatuju, že by dřív na něco dávali takle malou slevu...
 
310_cibule
Dokud to nestáhnou na pět procent, tak si je nekoupím!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
datelko
No ja si počkám
Cool
Mrknutí
 
Hot_Dog
Ha, tak novej Razorback P-47D-22 dostane možnost 150 octanovýho paliva a stejně tak tuto možnost nabídnou i pro současnou D-28 Bubble Top. Teď konečně začne zábava dole s Fokáčema a MezkamaŠklebící se Né že by to nebyla zábava už teď, poté co u něj konečně opravili DM po roce a půl...

https://forum.il2...ent=964202

Je teda škoda, že tenhle přístup, kdy nejslabšímu letadlu strany, daj možnost zvýšení výkonu v době kdy jí skutečně používal až s odstupem, kdy už se naopak začnou objevovat letadla proti kterým by to šlo i bez zvýšení výkonu, ale jako lepší teď, než nikdyŠklebící se

Všímejte si, že úplně stejně hloupou taktiku zvolili i 25lb spita, kdyby nám ho dali hned, tak ten rok a půl, kdy to bylo jediný spojenecký letadlo proti Dorám, K4 a Šwalbinám, tak bychom na tý červený straně tu dobu tak nějak přežili líp, než se spitem z poloviny roku 1943Pff
 
606_Temp
Hot Dogu, je to hra. Kdyby se herně nebalancovalo, tak si Sověti nezalitaji do roku 43 a Němci na západě od roku 44. Proti Mustangu, SpituXIV, P-47M a Tempestu by lítal jen německý masochista a německy ladění piloti by si hru nekoupili.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
ZVP Zdenek
Hot Dogu:

Hot_Dog napsal:
-Simulátor obecně není nikterak modrý. Samozřejmě sou tam věci, který maj modrý podle nás červenejch über a nás to samozřejmě pěkně štve, stejně tak máme my červený über jiný věci a není to jen pocit, je to prostě fakt... Celkově ale říct, že je ten simulátor modrej mi nepřijde fér, v tom případě by všechny ruský stroje měli mít o 10% až 20% horší výkony...

Die Tschechen sind die lachende Bestien
 
Hot_Dog
Tempíku, vůbec si mě nepochopil... Byla tady doba, kterou si vůbec nezažil, protože si to v tý době nelítal (kdyžtak mě oprav, pokud se mýlím?), ta doba trvala dýl jak rok, němci měli vydanou Doru, K4, pak i Šwalbe... Do toho měli červení jen 18 liberního spita z roku 43, (což o to, ono to bylo dobrý letadlo do dogfightu v tý době, akorát nedohnalo téměř nic ani z kopce, ani do kopce, ani rovně, ale jo, i tak to němci podělali dostkrát, aby sis je v tom dogfigtu mohl vychutnat a pak byli bez šance zase oni...) později pak i rozbitýho Thunderbolta. A právě kdyby v tý době, kdy sme neměli Mustangy, Tempesty a Lajťase (protože ve hře se objevili až v říjnu 2019 všici najednou v jednom patchi a dokonce v tom samym, ve kterym dostal spit 25 liber) nám dali toho 25 liberního spita, tak by to byl ten balanc, o kterym píšeš... On přišel, ale právě až v době, kdy přišli Mustangy, Temspesty a Lajťasy, takže už si měl na výběr z víc letadel ve hře a toho Spitfira s 25 librama už sme zas tolik nepotřebovali, jako rok a půl předtím... Stejně tak v tý době by pomohl ten Thunderbolt s 150 octanama, ale nebyl... Jako já nemám nic proti těm letadlum a jejich balancování, jen píšu, že tyto dva případy jsou hloupě vydávané s křížkem po funuse, protože byly doby ve hře, kdy by nám strašně pomohli vybalancovat tenkrát neúplný planeset...

Zdeňku, vůbec nevím, co si tím chtěl říct... Já vím, že sem tohle napsal a stojím si za tím a nijak se to nevyvrací s tím co sem napsal dneska, naopak to podporuje... Teda aspoň v tomhle konkrétním příspěvku sem to snad vysvětlil o odstavec výše, když sem psal Tempíkovi.
Upravil/a Hot_Dog dne 26-06-2020 23:34
 
Hot_Dog
A mimochodem, když se kouknete v jakym pořadí maj naplánovaný vydávání následujících letadel (BoN + další colectory), tak to vypadá, že teď se to snažej vrátit červenejm a modří na tom budou biti stejně jako červení byli biti u BoBp a částečně už i u BoK...

...což mě sice může jako červeného pilota těšit, že zas nyní my budem mít nová letadla dřív my, ale z hlediska pořadí vydávání a hratelnosti v době předprodeje je to opět velmi hloupé...
Upravil/a Hot_Dog dne 26-06-2020 23:31
 
606_Temp
Jako že P-47 se 150 oktanem změní vyvážení hry, jo?
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Baron
Hot_Dog napsal:

A mimochodem, když se kouknete v jakym pořadí maj naplánovaný vydávání následujících letadel (BoN + další colectory), tak to vypadá, že teď se to snažej vrátit červenejm a modří na tom budou biti stejně jako červení byli biti u BoBp a částečně už i u BoK...

...což mě sice může jako červeného pilota těšit, že zas nyní my budem mít nová letadla dřív my, ale z hlediska pořadí vydávání a hratelnosti v době předprodeje je to opět velmi hloupé...


Vieš, ono to pridávanie nových strojov... Je to early access. Čiže nič im nebránilo vydať vždy až plnú hru s plným planesetom. Inak povedané - nové stroje až pri oficiálnom vydaní. Zvolili si však cestu postupného pridávania strojov (+mapy atď.) co si myslím ze je ústretový krok voči hráčom, na druhej strane sa to začalo brat ako samozrejmosť zo strany hráčov, pritom to je vcelku odvážny krok (spomínam si na EA pre BoS, kde sa prorokovalo, že po vydaní celé 777 krachne, lebo Bf, lebo LaGG, lebo zima atď atď atď). Porovnaj si to napr. s TFS, kde nás síce zásobujú krásnymi obrázkami a videami, ale všetky stroje dostaneš až keď vyjde oficiálna hra (teda ak vyjde, ale to už je na inú debatu). Domnievam sa, že IL2 GB nie je ani modrá ani červená hra, a pridávanie v poradí aké zvolili je na základe interných analýz, do ktorých hráčska komunita nevidí. Zatiaľ im to funguje, aj keď sa to nemusí nutne všetkým hráčom páčiť.
Hals - und Beinbruch!
 
Hot_Dog
606_Tempik napsal:

Jako že P-47 se 150 oktanem změní vyvážení hry, jo?


Ne... Jako že když máš na jedný straně G14, A8, D9, K4 a 262, a na druhý straně máš jen spita a P-47, tak v tý době by bylo lepší pro vyvážení hry mít spita i P47 se 150 octanama... Což nebylo a ta doba ta trvala docela dost dlouho... To píšu opravdu tak nepochopitelně?
 
606_Temp
Hot_Dog napsal:

A mimochodem, když se kouknete v jakym pořadí maj naplánovaný vydávání následujících letadel (BoN + další colectory), tak to vypadá, že teď se to snažej vrátit červenejm a modří na tom budou biti stejně jako červení byli biti u BoBp a částečně už i u BoK...

...což mě sice může jako červeného pilota těšit, že zas nyní my budem mít nová letadla dřív my, ale z hlediska pořadí vydávání a hratelnosti v době předprodeje je to opět velmi hloupé...


Možná nechápu co jsi chtěl napsat. Mě tu přijde, že litujes modré proto, že teď budou tahat 6a slabší konec. Což si nemyslím. Oni už všechny svoje hračky (na steroidech) už přece mají. Nebudou ve stejné situaci.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,802,388 návštěv