May 05 2024 16:05:21
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Letka13TD_Luky

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
Rumcajs
Hele se něco stahuje.
 
310_cibule
Rumcajs napsal:

Hele se něco stahuje.


4.006b

1. The Grass can now be set to Off in the game graphics settings. Together with MSAA anti-aliasing option it gives a temporary workaround for AMD video cards until we find a proper solution;
2. Technochat can be disabled locally even if it enabled on a multiplayer server;
3. Folding gunsights on several aircraft won't leave the insight lens in place;
4. Various small visual features like rocks added to the ground surfaces on Prokhorovka map (they are visible up close);
5. There is now a hole in La-5FN instrument panel if radio compass isn't installed;
6. IL-2 mod. 1943 canopy glass correctly moves when the canopy is opened;
7. The excessive audibility of 7-8 mm hits on other planes has been corrected;
8. Large ships should be able to enter and exit inland ports like Rotterdam;
9. Wrong tank sounds in multiplayer have been corrected;
10. Wrong switch sounds in tanks have been corrected;
11. Ships visibility at 10+ km has been corrected;
12. Yak-9 and Yak-9T variometer has been corrected;
13. Marder III and Pz.38 should appear less bright in sunny weather;
14. A graphical artifact on Ju-87 fuel gauge has been corrected;
15. Fw 190 D-9 cockpit looks less washed out when viewed from outside.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Hans-Assi
rudidlo napsal:

Mimochodem aktualizace 4.006b, ktera opravuje nektere glitche a umoznuje vypnout travu (dalsi opravy musi prijit s novymi AMD ovladaci, to jaksi 1CGS nespravi)


Tím chtějí říct, že u NVidií je to v pořádku? Si opravdu dělají p... Mapy jsou teď opravdu hnusné, líp se to nedá říct. Vykreslování mizerné, návrat tak rok a půl dozadu. Nevím, kde se stala chyba, asi makali na "odlescích" a něco se pokazilo...
Hlášení chyby: plující lodě střídavě kouří/nekouří z komína a nedělají ani příďovou vlnu ani brázdu za lodí jako dřív...
 
rudidlo
Hans-Assi napsal:
Hlášení chyby: plující lodě střídavě kouří/nekouří z komína a nedělají ani příďovou vlnu ani brázdu za lodí jako dřív...


Hansi nevim jak u tebe, ale ja od zacatku pozoruji, ze se pozemni koure se "rozinaji a zhasinaji" podle menici se vzdalenosti. Nevim jak u lodi.
Jinak ja az na to, ze jsem si musel vypnout travu rozdily nepozoruji.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Richi
Hot_Dog napsal:

No vlastne pro super VR zazitek odpovidajici VR zoomu bys mel mit setup lyzarske bryle - cednik - dalekohled. Jdi to este vyzkouset takle a dej vedet, co na to manzelkaPff


A myslíš silný gestapácký dalekohled, nebo stačí letecká kukla, mokrý celer a ruční šlehač?Úsměv
 
Tapi
Rozhovor s Jasonem:
YouTube Video



WARBIRDS-BLOG.CZ
http://www.warbir...
 
Art
Hans-Assi napsal:

rudidlo napsal:

Mimochodem aktualizace 4.006b, ktera opravuje nektere glitche a umoznuje vypnout travu (dalsi opravy musi prijit s novymi AMD ovladaci, to jaksi 1CGS nespravi)


Tím chtějí říct, že u NVidií je to v pořádku? Si opravdu dělají p... Mapy jsou teď opravdu hnusné, líp se to nedá říct. Vykreslování mizerné, návrat tak rok a půl dozadu. Nevím, kde se stala chyba, asi makali na "odlescích" a něco se pokazilo...
Hlášení chyby: plující lodě střídavě kouří/nekouří z komína a nedělají ani příďovou vlnu ani brázdu za lodí jako dřív...


Mám to samé. Ať tam dám FXAA nebo MSAA z výšky mám hodně objektů kostičkovaných. Hlavně cesty a chodníky. Vypadá to děsně .. Hru hraji na nejvyšší nastavení a mám také Nvidiu
 
rudidlo
Tapi napsal:

Rozhovor s Jasonem...

Super!
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
606_Druindin
Jsou v rámci aktualizace 4.006 nějaky poznatky a o svévolném porušení strukturální integrity Bf110 G2. konkrétně ocasní části, ktery bez poškození upadnou a letadlo skončí ve vrtáku? Máme tři případy, kdy si pilot nebyl vědom poškození a ani statistiky nic takovyho nenaznačovaly.
 
rudidlo
606_Druindin napsal:

Jsou v rámci aktualizace 4.006 nějaky poznatky a o svévolném porušení strukturální integrity Bf110 G2. konkrétně ocasní části, ktery bez poškození upadnou a letadlo skončí ve vrtáku? Máme tři případy, kdy si pilot nebyl vědom poškození a ani statistiky nic takovyho nenaznačovaly.


Ja jsem zatim vzdycky pred rozpadnutim letadla dostal zasah, ale vsiml jsem si ze na oficialnim foru si lide stezovali na to co ty.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Jiricek
606_Druindin napsal:

Jsou v rámci aktualizace 4.006 nějaky poznatky a o svévolném porušení strukturální integrity Bf110 G2. konkrétně ocasní části, ktery bez poškození upadnou a letadlo skončí ve vrtáku? Máme tři případy, kdy si pilot nebyl vědom poškození a ani statistiky nic takovyho nenaznačovaly.

Byla tam nějaká vyšší rychlost nebo přitažení? Mohli změnit výdrž konstrukce podle posledních vědeckých poznatků...

Jinak mi se něco podobného stávalo ve všech letadlech, ale šlo spíše o psychosomatiku - jak jsem viděl Rusa, letadlo se začínalo rozpadat... :D
 
606_Druindin
Já v tom neseděl, ale dvakrát jsem byl poblíž.

V prvním případě šlo o lehký (ne)souboj kdy kolem 110ky proletěla lavina která nestřílela, ale v okolí pálil flak (náš). Pilot tvrdil, že zásah nedostal ani od stíhače ani od flaku. Já zásah taky neviděl, ale viděl jsem odpadnutí ocasních ploch v mírné zatáčce. Na jaky Géčka šel pilot před tím, to nevím. Dajv tam myslím vůbec nebyl, protože to bylo teprve na cestě k cíli pod nízkyma mrakama.

Druhej případ jsem jenom slyšel, a to že to prostě najednou šlo bezdůvodně do vrtáku.

Třetí případ byl po spirálovitém vyklesání k cíli, kterej pilot nenašel, tak tam ještě lítal v nule v normálních zatáčkách jak to hledal a najednou mu to upadlo. Dle statistik nebyl zasažen flakem ani stíhačem. Jaky měl G při té spirále nevím, ale nepředpokládám, že by to bylo na hranici uspání.

Prostě žádnej extrém s tím s největší pravděpodobností nedělali.
 
1stCL_Jiricek
Signifikantní je, že v logu nebyl záznam o poškození. Takže asi buga. Nebo zase nějaká balance stran - neměli jste početní převahu? Šklebící se

Mně se dříve stávalo, že jsem ve 110 dostal zásah, který našípnul konstrukci a z kabiny to nešlo vidět (za motorem, výškovka). Při mírném zvýšení zatížení (běžná zatáčka) to pak upadlo. Ale tam bylo poškození normálně v logu.
 
606_Druindin
Tak oni ty statistiky taky nejsou co se týče zaznamenání zásahů 100%, ale vzhledem k tomu, že se nám to po vydání patche stalo už třikrát, tak to na nějakej bug vypadá.

No a samozřejmě nás bylo početně víc. Na TAWu pro balancování vymysleli už kdeco, ale autodestrukci průletem laviny snad ještě nezavedli Šklebící se


edit: ty statistky samotny poškození ve smyslu toho upadnutí vypíšou. Poškození od stíhače / flaku tomu předcházející ne (žádny nebylo).
Upravil/a 606_Druindin dne 25-05-2020 12:32
 
RH_Killer
Dostal jsem zásah do motoru, Dora celou kabinu od oleje, ale čelní sklo čistý. Mají toho asi v nejlepším pořádku víc. Jinak hra je teď čistá hrůza. Laguje to, lámou se silnice a řeky, horizont kostičkovaný, černý artefakty na křídlech, FPS nízko a při průletu nad městem dokonce proklatě nízko. Padá to o 100 FPS! Nepoužitelná se stala i frekvence 144 Hz (láme se to a laguje ještě víc) a tak jsem musel vypnout FreeSync. Ale líp vidím kontakty. To jako jo. Mám GTX 1070.
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
rudidlo
Ono je to asi o graficke karte, kterou clovek pouziva.
Ja jsem mel artefakty v obraze okolo vozidla/letadla, ale pote co jsem vypnul travu, tak je vse ostatni ok. Pockam na aktualizaci ovladacu a pak ji zase zapnu.

Myslim, ze patch byl uspechany - kdyby to poradne protestovali, tak by jej vydali o neco pozdeji. Takto budeme mit 4.006c, d, r, f...

V kazdem ten balik zmenenych a nove pridanych veci je od vyvojaru skvela prace. Libi se mi SU-152. Nedostatky se doladi.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
RH_Killer
Mám obavu, že tady nepomůže ani 4.006z. Zahodit a znovu.Úsměv
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
310_cibule
Člověk by se tu skoro styděl, že mu to šlape bez problémů ; )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
RH_Killer
To jako z 30 na 40 FPS co si psal jó? Cool
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala. Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.
 
Rumcajs
Taky patřím k cibulovitým. Nezaznamenal jsem žádný potíž krom toho problikávání nad zemí, který lze vobejít vypnutím trávy. Normálně FPS offline furt nad 100 a online nějak proporcionálně míň, ale v očekávaných mezích ... takový ty čísla kolem vosumdesáti.

Jo, mám tu sestavu ani ne rok. Tedy je to poměrně moderní sestava. A výkonná, ne extrémně ale řekněme slušně. Tím chci říct, že není v silách vývojářů hru ladit pro všechny možné HW/SW konfigurace. A všechny chipsety a drivery a rozesraný windows. Windows se tak nějak rozesírají svévolně, to není vaše chyba.

Když sem tam píšu o potřebě vyjít vývojářům vstříct a nainvestovat sem tam něco do toho svého pekáčku, tak to není arogance. To je vobyčejná realita. To je můžete jak EU chtít, aby auto střední třídy jezdilo 200 km/h, bylo odolné jak tank při nárazu, šetrné vůči chodcům, aby se jim nic nestalo a přitom aby to jezdilo za 4 litry na 100. A když na tom budete trvat, tak takové auto dostanete, jen to nebude pravda.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,820,524 návštěv