May 02 2024 08:01:20
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna(od v.4.004)
Rumcajs
Nevím jak jiní uživatelé Radeonů, ale u mě na RX 5700 XT to jede normálně.
 
rudidlo
Rumcajs napsal:

Nevím jak jiní uživatelé Radeonů, ale u mě na RX 5700 XT to jede normálně.

Mam uplne stejnou kartu a dela mi to artefakty v nizke vysce na zemi pod letadlem.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Rumcajs
rudidlo napsal:

Rumcajs napsal:

Nevím jak jiní uživatelé Radeonů, ale u mě na RX 5700 XT to jede normálně.

Mam uplne stejnou kartu a dela mi to artefakty v nizke vysce na zemi pod letadlem.
Ano, teď jsem přistával a kousek nad zemí mi to problikávalo. Při pojíždění už ne, ve výšce větší jak asi 100 metrů už taky ne, ale kousek nad zemí to problikává. Jestli to nějak souvisí s nějakým nastavením, jsem nezkoumal. To rád přenechám snaživějším.
 
Baron
1stCL_Jiricek napsal:

Hot_Dog napsal:
Na ofiko fóru tvůj problém jiříčku už řešej od noci a sou tam od vývojářů nějaký rady, tak je zkus...

Díky. Až dotrucuju, kouknu Šklebící se

Baron napsal:
Jirko a akú máš grafaren? Problémy majú užívatelia Radeonov, nVidia beží korektne.

GeForce GTX 1060 6GB


To potom skôr vyzerá na zle stiahnutý patch. Ozaj, skontroluj si, či máš výnimku v AV, zvykne to robiť blbosti.
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Jiricek
Baron napsal:
To potom skôr vyzerá na zle stiahnutý patch. Ozaj, skontroluj si, či máš výnimku v AV, zvykne to robiť blbosti.

Patch se stáhnul. Když spustím launcher, nemá to tendenci nic stahovat, dává to Play. S tou výjimkou AV (antivir?) nerozumím, nejsem počítačově příliš gramotný :/
 
Bierglass
1stCL_Jiricek napsal:

Baron napsal:
To potom skôr vyzerá na zle stiahnutý patch. Ozaj, skontroluj si, či máš výnimku v AV, zvykne to robiť blbosti.

Patch se stáhnul. Když spustím launcher, nemá to tendenci nic stahovat, dává to Play. S tou výjimkou AV (antivir?) nerozumím, nejsem počítačově příliš gramotný :/


No mně nejde ani to stahování.Tak daleko jako ty jsem ještě nedošel.
 
1stCL_Novotny
Jednoduše vyzkoušej tohle Jiříčku. Jdi do antiviru a vypni štíty na pár minut. Pak pustíš Lancher a uvidíš. Pokud pojede je problém s vyjimkou u AV.
 
1stCL_Jiricek
1stCL_Novotny napsal:

Jednoduše vyzkoušej tohle Jiříčku. Jdi do antiviru a vypni štíty na pár minut. Pak pustíš Lancher a uvidíš. Pokud pojede je problém s vyjimkou u AV.

Jako jo, já tomu textu porozumněl, já jen nevím, co to znamená Úsměv

Že jsou nějaké výjimky jsem věděl u Firewallu, ne už u Antiviru. Koukám do něj a nic takového nemůžu najít... Jestli tomu rozumím dobře, můžu si tu leda nastavit výjimku z testování při AV testu. Ale to asi s Baronem na mysli nemáte, ne?
 
Baron
Jirko, AV=Antivirus. Podľa toho, ako si popísal problém, to je práve tento prípad. Neviem aký AV máš, ja používam Avast, a pokiaľ nemám u neho výnimku na hru (netýka sa iba IL2 ale aj DCS a ďalších programov), tak program mi spolahlivo zamrzne alebo padne do Windowsu. Takto z hlavy ti nepoviem, ako dáš výnimku na hru, je to kdesi v nastaveniach AV. Ide o spustaci súbor s príponou exe. Ak nevieš ako na to, zadaj do googlu "výnimka v Antiviru" a malo by ti vyhodiť návod ako na to, pripadne si pozri online rirucku k AV. V Avast tiež môžeš dat výnimku na celý adresár, ako sú na tom ostatné AV, neviem povedať

No, dal som to googlu a vyhodilo tieto odkazy:https://www.googl...p;ie=UTF-8
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Jiricek
rgr, provedu, díky za péči!
 
LesniHU
1stCL_Novotny napsal:

Jednoduše vyzkoušej tohle Jiříčku. Jdi do antiviru a vypni štíty na pár minut. Pak pustíš Lancher a uvidíš. Pokud pojede je problém s vyjimkou u AV.
Pred testem tohoto typu doporucuji minimalne vytahnout kabel pripojujici pocitac do site.
 
Rumcajs
LesniHU napsal:

1stCL_Novotny napsal:

Jednoduše vyzkoušej tohle Jiříčku. Jdi do antiviru a vypni štíty na pár minut. Pak pustíš Lancher a uvidíš. Pokud pojede je problém s vyjimkou u AV.
Pred testem tohoto typu doporucuji minimalne vytahnout kabel pripojujici pocitac do site.
Ten na 240V? Cool
 
606_Temp
Když nahodim grafiku na ultra a nastavím grafiku na max, tak to artefakty nedělá. Ale FPS 25-35. Jak dám nastavení High, vypnu HDR a AA, tak FPS kolem.100, ale artefakty.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
1stCL_Jiricek
606_Tempik napsal:

Když nahodim grafiku na ultra a nastavím grafiku na max, tak to artefakty nedělá. Ale FPS 25-35. Jak dám nastavení High, vypnu HDR a AA, tak FPS kolem.100, ale artefakty.

No mně to zatím šlape jako hodinky. Dal jsem odinstalovat - odinstalovalo se. Dal jsem instalovat - instaluje se...

FPS 25-35 na Ultra, jo? Kolik jsi měl před patchem?

A s prominutím, že odbočuju - co jsou to vlastně ty FPS ve BoSku? Jako ano, frames per second, ale co je to doopravdy? Protože mi to dovede krásně ukazovat 80, ale reálně vidím za vteřinu několik jednotek obrázků (při náročné scéně). Která část počítače tedy počítá ta FPS a která mi to následně "zkrouhne"? Dá se z toho usuzovat, která komponenta PC je slabá?
 
606_Temp
Hele před patchem asi stejně. Nemám nejnovější stroj. Šlo mi hlavně o to řešení artefaktů. Asi odladili hezkou grafiku, ale tu ocesanou už trocha uspěchali.
S těma GPS je to takový jen orientační. První půl vteřinu to to vykreslí klidně 60 obrázků, druhou pulvterinu jen dva. Průměr pořád teoreticky slušných 31, ale přitom je to nehratelný.
"Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ Benjamin Franklin
 
http://no606.ic.cz/
ZVP_Iceman
Nikdy jsem si nestěžoval, ale je na řase si malinkato postesknout... Včera mi to sosalo patch asi od čtyř odpoledne zhruba do půlnoci, pak nastala instalace, která stále trvá, tak jsem zvědav, co z toho bude....
 
rudidlo
Instalace, ktera trva devet hodin? Asi tam budes mit neco zaseknuteho.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
1stCL_Jiricek
ZVP_Iceman napsal:

Nikdy jsem si nestěžoval, ale je na řase si malinkato postesknout... Včera mi to sosalo patch asi od čtyř odpoledne zhruba do půlnoci, pak nastala instalace, která stále trvá, tak jsem zvědav, co z toho bude....

Mně se tohle dělo cca u poloviny všech patchů. Ten červený posuvník byl téměř na 100%, ale na úplný konec neposkočil. Byla to chyba toho posuvníku, ve skutečnosti byla instalace dokončená. Stačilo to shodit a spustit hru... Bohužel jednou se mi povedlo být neprpělivý a věřit, že už je hotovo, ikdyž nebylo, a shodil jsem to během isntalace. Ale jestli čekáš už pár hodin, buď je to hotové, jen se to neukončilo, nebo je to rozbité a už se to nespraví. Takže si myslím, že to klidně shoď.
 
ZVP_Iceman
1stCL_Jiricek napsal:

ZVP_Iceman napsal:

Nikdy jsem si nestěžoval, ale je na řase si malinkato postesknout... Včera mi to sosalo patch asi od čtyř odpoledne zhruba do půlnoci, pak nastala instalace, která stále trvá, tak jsem zvědav, co z toho bude....

Mně se tohle dělo cca u poloviny všech patchů. Ten červený posuvník byl téměř na 100%, ale na úplný konec neposkočil. Byla to chyba toho posuvníku, ve skutečnosti byla instalace dokončená. Stačilo to shodit a spustit hru... Bohužel jednou se mi povedlo být neprpělivý a věřit, že už je hotovo, ikdyž nebylo, a shodil jsem to během isntalace. Ale jestli čekáš už pár hodin, buď je to hotové, jen se to neukončilo, nebo je to rozbité a už se to nespraví. Takže si myxslím, že to klisně shoď.


No, jelikož mě to momentálně netrápí, mám tu spoustu jiné práce než sedět u PC, tak to ještě chvíli vydržím.... Mě ten posuvník pomalinku postupuje asi od jedné čtvrtiny, sice neznatelně, ale postupuje, ještě mu chybí asi centimetr.... Mrknutí
 
1stCL_Jiricek
ZVP_Iceman napsal:
No, jelikož mě to momentálně netrápí, mám tu spoustu jiné práce než sedět u PC, tak to ještě chvíli vydržím.... Mě ten posuvník pomalinku postupuje asi od jedné čtvrtiny, sice neznatelně, ale postupuje, ještě mu chybí asi centimetr.... Mrknutí

wow... Úsměv
Máš místo na disku? Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,471 návštěv