April 25 2024 08:00:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
MicroProse 2020 info
Alan Grey
First post for 2020. This year will see MicroProse release its first games for some time... We will be sharing with you more about this and other games we have in development throughout the year.

imgur.com/NSnb2ba.jpg

imgur.com/Cw8TdLk.jpg
 
http://www.alan-grey-page.cz/
AJaromir
Microprose vstalo z mvrtvých. Vždyť ta firma byla v roce 2001 zrušena.

https://www.microprose.com/
 
magot
A new Unreal Engine version of WarBirds titled WarBirds 2020 for Windows and macOS is in the works for release this fall. This World War II aerial combat series has been flying high since it first took off in 1995, but if it wasn't on your radar, you'd be forgiven for thinking this was grounded long ago. The latest version, WarBirds - World War II Combat Aviation - 2018 is available for Windows and macOS on Steam since it was released a few years ago as WarBirds 2016. Now this announcement reveals plans for a new version of the game to be published by MicroProse, which is odd in light of the company's closure over 15 years ago. The circumstances surrounding the revival of MicroProse go unexplained in the announcement, but the brand was last owned by Atari, and it was snapped up in one of the Atari fire sales in 2007. Here's WarBirds 2020 announcement:


iEntertainment Network Inc. and MicroProse announce agreement for Development and Co-Publishing of the new WarBirds 2020 World War II flight simulation that has been successfully entertaining millions on virtual online pilots since 1995.

CEO David Lagettie of MicroProse says, “I am excited to work with iEntertainment Network CEO and Co-Founder of MicroProse, ‘Wild Bill’ Stealey, to produce the next generation of WarBirds 2020 WW II combat flight simulation using new modern technology and promoting worldwide.”

Wild Bill Stealey says, “It will be fun to be working with MicroProse again to do great simulation games! We are very excited to be partnering with David and his team to update our very successful WarBirds 2020 product for WW II combat simulation fans around the world.”

WarBirds 2020 FEATURES:

Launching for PC/Mac computers fall 2019.
Mobile and game system versions to launch in 2020.
Brand new graphics system using the Unreal 4 engine.
High Detail Cockpits and Aircraft.
New technology to map actual physical locations for more realistic simulation.
Regular Historical Events are held monthly over large geographical areas like Europe, Japan, and not the small area skirmishes of many other sim games.

 
310_cibule
European Air War byl – alespoň pro mne, offlinistu – skvělý, ve své době možná nejlepší WW II simulátor. Už je to přes dvacet let... ; )

Těším se.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
A podle toho úvodního obrázku to vypadá, že by se třeba mohli pokusit o rehabilatici Flying Fortress II. Pro mne to byl opět skvělý offline simulátor, odlétal jsem asi čtyři turnusy : ) , ale krátce před jeho vydáním oznámili, že ho nejsou schopni protlačit skrz dráty, a tudíž mnohým, kteří netrpělivě a s obrovskými nadějemi očekávali online, se zhroutil svět. Dodnes si pamatuji, jak na anglickém fóru padala slova o ztrátě smyslu života a sebevraždě : )
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Jo nová B-17ctka by byla super.
Problém je ale že to tenkrát šroubovaly na 60s/70s/80s generaci.
Dnešní milénialové s ADHD a jinými zkratkami nepochopí k čemu je dobré 8 hodin v kuse poslouchat hučení motorů ..
Takže aby simulation masteři, taky rychle nezkrachovali ..
Upravil/a magot dne 26-01-2020 12:20
 
Hoper
já když viděl to logo, tak jsem (skoro) zaslzel... :)))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
606_Temp
310_cibule napsal:

European Air War byl – alespoň pro mne, offlinistu – skvělý, ve své době možná nejlepší WW II simulátor. Už je to přes dvacet let... ; )

Těším se.


Tohle byla první hra (nejen simulátor), co jsem si za tvrdé peníze koupil a neupirátil. I mody to držely dlouho zajímavé. S kamarádem jsme to zkoušeli online přes telefonní vytáčení. Pamatuju, jak jsme se buď snažili spojit, nebo si volali. Nic jako teamspeak a mobil neexistovalo (nebo asi jo, ale my k tomu neměli přístup). Ping byl hrozný a furt padalo připojení.

Ale moc tomu novému projektu nevěřím.
 
http://no606.ic.cz/
310_cibule
Já strašně ujížděl na B-17 II. Budil jsem se o víkendu ráno v sedm, a když se žena ptala, co blbnu, odpovídal jsem, že letím na Schwerin bombardovat fabriku na kuličková ložiska. Prostě někdo to dělat musí a za mne to nikdo neudělá : ) To byly snad stovky hodin, jen tak, z Anglůie nad Německo a zpátky.

Ta hra byla postavena na crew management (až teprve později na engine management, byl až v patchi, ale ladění jednotlivých motorů či přečerpávání paliva byl pak fakt nářez). Pojmenoval jsem si jednotlivé členy jmény svých kamarádů, aby mi co nejvíc záleželo na tom, aby přežili. Úplnej magor. Furt. Lítal bych to zas.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Rudidlova žena taky myslím říkala něco hodně ošklivého, když se ve dvě v noci zvedl a chystal se do akce Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
rudidlo
310_cibule napsal:

Já strašně ujížděl na B-17 II. Budil jsem se o víkendu ráno v sedm, a když se žena ptala, co blbnu, odpovídal jsem, že letím na Schwerin bombardovat fabriku na kuličková ložiska. Prostě někdo to dělat musí a za mne to nikdo neudělá : ) To byly snad stovky hodin, jen tak, z Anglůie nad Německo a zpátky.

Ta hra byla postavena na crew management (až teprve později na engine management, byl až v patchi, ale ladění jednotlivých motorů či přečerpávání paliva byl pak fakt nářez). Pojmenoval jsem si jednotlivé členy jmény svých kamarádů, aby mi co nejvíc záleželo na tom, aby přežili. Úplnej magor. Furt. Lítal bych to zas.


Take na to vzpominam - to byla skvela hra.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
rudidlo
1stCL_Fucida napsal:

Rudidlova žena taky myslím říkala něco hodně ošklivého, když se ve dvě v noci zvedl a chystal se do akce Šklebící se


Nastesti uz exzena.Úsměv
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
Tyler Durden
https://www.gog.c...mighty_8th
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
1stCL_Fucida
rudidlo napsal:

1stCL_Fucida napsal:

Rudidlova žena taky myslím říkala něco hodně ošklivého, když se ve dvě v noci zvedl a chystal se do akce Šklebící se


Nastesti uz exzena.Úsměv


To je dobře, zjevně neměla pochopení pro to, co je v mužském životě skutečně důležité Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Alan Grey
imgur.com/G99SJMt.jpg

Snad to tady nebylo...
 
http://www.alan-grey-page.cz/
hybca
hru ani vydavatele absolutně neznám, ale jestli bude uživatelsky přívětivá pro tvůrce map a serverů, navíc s dobrým FM a DM bez nějakého ideologického předporozumění, je to další naděje pro ohrožený druh lítavců domácích, samotářského jedince endemitního druhu vyskytujícímu se pouze v uzavřených prostorách lidských obydlí, který je známý tvorbou velkých kabelových motanic, do nichž se sám často zaplete.
Prozatím kokpit Emilka vypadá skvěle, ale vzhledem k tomu, že se chlubí zatím "pouze" Emčou a tvoří kokpit murica stěhováku, důvodně se obávám, že několik let si nikdo nic nezalétá. Mezi oběma éry je propastné období celé války a mám za to, že kdyby měli nakresleno něco dalšího, určitě by se o tom komunitě pochlubili. Nicméně i psycho tlak na konkurenci je z pohledu konzumenta výhodný.
i.ibb.co/X77nbn3/banner2.jpg

i5-6600K @ 4.6 GHz, ASUS Z170 Pro Gaming, Gigabyte RX 5700 XT Gaming OC 8G, Kingston 8GB KIT DDR4 2400MHz CL12, Noctua NH-C12P SE14, Win 10 Pro
 
Tyler Durden
Doufám, že to tvůrce map a serverů pošle do prdele a bude to EAW2.

EAW protřebuje jen updatovat grafiku, DM a FM, nic jiného.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
1stCL_Fucida
Tyler Durden napsal:
EAW protřebuje jen updatovat grafiku, DM a FM, nic jiného.


Takže už je to vlastně skoro hotový Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Rumcajs
1stCL_Fucida napsal:

Tyler Durden napsal:
EAW protřebuje jen updatovat grafiku, DM a FM, nic jiného.


Takže už je to vlastně skoro hotový Šklebící se
Cože? Dva týdny?
 
magot
další kus bifteku
[img]https://www.vortex.cz/wp-content/uploads/2019/09/warbirds5-1260x710.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,757,586 návštěv