May 17 2024 08:16:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Lion's WAR
Jp-
tak kdy to vypukne 1-ního?
a musíme se registrovat do toho novýho fora? nešlo by to udělat tady?
 
GC3_Messik
Co je to MK letka? Má to nějaký význam třeba Multi killing atd.?? ÚsměvŠklebící se
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Ucho
3IAP_Messik napsal:
Co je to MK letka? Má to nějaký význam třeba Multi killing atd.?? ÚsměvŠklebící se


To poznáš až ti něco z MK brousne o čelíčko... CoolŠklebící se
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
310_cibule
A proč je Kocour sám registrovaný v CSL a všichni ostatní céesel jako reďák, kyza a pár dalších béček jsou v MK? Ste se rozpadli, nebo co?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
XXX_Dazz
Cibuli oni jen matou nepřítele. Je to klasická nordická lest, jenomže my už to známe Šklebící se a nikomu na to neskočíme :sm29:
 
Opitze
Osobne to prekladam takto... Meine Kunden... Mrknutí
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
Opitze
nebo Mega K...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
ECL_BigL
VGR_Ghost napsal:
Díky tvůrci LW, vypadá to fakt pěkně. :sm20: Východní fronta neni sice mojí silnou stránkou, ale pod nátlakem kolegů z letky si to holt taky zalítám. Úsměv

Mám takový dotaz - četl jsem tu, že je to primárně určené pro česko-slovenské letky. Když jsem tam včera zakládal letku, všimnul jsem si jiné letky - 4./JG 52. Ty dva piloty uvnitř podl nicků vůbec neznám. Jsou 4./JG 52 češi/slováci nebo ne? O nic mi nejde, jsem jen zvědavej.


Dik,

no vzhledem k tomu ze maj email na Seznam.Cz a Centrum.Cz tak to asi budou cesi ci slovaci...Úsměv ale jiste to neni jako ostatne nic na tomto svete:sm37:

B.
 
www.czechlions.cz
ECL_BigL
Jp- napsal:
tak kdy to vypukne 1-ního?
a musíme se registrovat do toho novýho fora? nešlo by to udělat tady?


Hele myslim si ze bude lepsi resit veci ohledne LW na solo foru, ale me je to osobne jedno, kdyz by se tu udelalo forum na LW tak to muze byt klidne vsechnu tuna.....zalezi na Vas

B.:sm40:
 
www.czechlions.cz
Ucho
ECL_BigL napsal:
Jp- napsal:
tak kdy to vypukne 1-ního?
a musíme se registrovat do toho novýho fora? nešlo by to udělat tady?

Hele myslim si ze bude lepsi resit veci ohledne LW na solo foru, ale me je to osobne jedno, kdyz by se tu udelalo forum na LW tak to muze byt klidne vsechnu tuna.....zalezi na Vas
B.:sm40:


Jasně, tady je to dobrý na debaty typu: jestli je střílení tanků Befkama reálný, popř. jestli se Guderian obrací v hrobě, když vidí jak ruský tanky v r. 41 všechno zmastěj... :-) Na plánování je nejlepší uzavřené forum, nejlépe u zdroje.
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
XXX_Dazz
Ucho napsal:
ECL_BigL napsal:
Jp- napsal:
tak kdy to vypukne 1-ního?
a musíme se registrovat do toho novýho fora? nešlo by to udělat tady?

Hele myslim si ze bude lepsi resit veci ohledne LW na solo foru, ale me je to osobne jedno, kdyz by se tu udelalo forum na LW tak to muze byt klidne vsechnu tuna.....zalezi na Vas
B.:sm40:


Jasně, tady je to dobrý na debaty typu: jestli je střílení tanků Befkama reálný, popř. jestli se Guderian obrací v hrobě, když vidí jak ruský tanky v r. 41 všechno zmastěj... :-) Na plánování je nejlepší uzavřené forum, nejlépe u zdroje.


Ucho, fórum už tam je.
S ohledem na ty tanky musím říct, že od roku 41 se Rudá armáda prostě poučila a nemužeš po ní chtít, i když paroduje rok 41, že bude zase prohrávat Šklebící se
 
Opitze
po roce 1941 totiž přestali velitelé sovětských tanků používat červené praporky a vyměnili je za březové halúzky...


Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
MK_KaiN
:sm6:
 
MK_KaiN
Kolik utáhnu lidí na Lion War coopech s tímhle připojením?

3072/768 kbit/s.
Upravil/a MK_KaiN dne 24-02-2006 12:59
 
3BAP_Cassius Chaerea
Vyzkoušej si to a uvidíš, buď ti budou nadávat a nebo to půjdeÚsměv
 
1stCL_BlueL
ja si myslim tak 12 lidi
 
XXX_Dazz
CZ_Klokan napsal:
Kolik utáhnu lidí na Lion War coopech s tímhle připojením?

3072/768 kbit/s.


já myslím že v poho 16 a možná i více (1024/256 utáhne 12), pokud je to ADSL bude záviset na vytížení (agregace asi 1:50)
musíš vyzkoušet
Upravil/a XXX_Dazz dne 24-02-2006 16:07
 
GC3_Messik
CZ_Klokan napsal:
Kolik utáhnu lidí na Lion War coopech s tímhle připojením?

3072/768 kbit/s.



Hodně závisí na uploadu. Já jsem za dávných dob s 768 kbit/s hostoval na CW 24 lidí. Ale pozor nejde jen o rychlost ale i o stabilitu(nízké pingy, bez výpadků.. ) a taky o HW. Platí pravidlo čím víc lidí tím víc potřebuješ dobrej procák, pokud chceš tedy na tom daném pc i letět zároveň. Pokud jen hostovat tak by mohlo stačit něco malého kolem athlon 1600 xp+ ....

Pokud máš nad 2600xp tak by to mělo být ok i pro 32 lidí ze stránky výkonu procáku.. ale musíš to vyzkoušet.
Upravil/a GC3_Messik dne 24-02-2006 16:30
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
MK_KaiN
Stabilita by měla bejt stabilníŠklebící se mám UPC

A procák mám 2.4 celeron,mě stačí když to bude fachat pro 16 lidí,a to by myslím mělo,asi uspořádám testÚsměvDíkes za rady
 
JG1_Martin
ahoj
na akej verzii bellumu to pobezi? su tam, alebo planujete nejake upravy?
 
www.jg1.sk
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,891,554 návštěv