May 17 2024 05:02:03
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
Lion's WAR
ECL_BigL
Tak jak jsem sliboval, nová virtuální válka je tu! www.czechlions.cz...

Jedná se o klon původního CZECHWARU. Tímto bych chtěl všem tvůrcům CW poděkovat, že mi umožnili Lion’s WAR spustit, a doufám, že LW bude vhodným následníkem, a že se u něho bude všichni dobře bavit.

Moje představa je taková, že Lion’s WAR (LW) bude určena pouze pro českou a slovenskou IL2 komunitu, jako taková soukromá válka. Uvědomuji si, že to nebude tak masivní jako jsou a byly ostatní virtuální války (Bellum, Czechwar, EIF atd.) s 1000 piloty, ale podle mě i 50 pilotů stačí, aby se dobře bavili při plnění společných úkolů. Nehledě nato, že bude snadnější vyhovět přáním takovéto menší skupiny lidí.
Můžeme LW využívat pro srovnání kvalit jednotlivých pilotů a squadron, kterých je na české a slovenské virtuální obloze docela dost.

Z tohoto důvodu ani nebudu zřizovat na HyperLobby samostatnou složku pro LW, hostovat můžeme přímo v "Cooperative room", a Vás prosím, aby jste odkaz na LW nedávali na zahraniční fóra.

Oficiální start bude 1.3.2006 v 0:01 am, a bude spuštěna mapa "Moscow. Winter 1941".
Registrační část je, ale plně funkční už nyní.

S pozdravem „Letu zdar!“
(E)CL/BigL
(LW admin)

P.S: Případné dotazy zodpovím na LW fóru http://www.czechl.../index.php, nebo na e-mailu
 
www.czechlions.cz
rudidlo
Co se týče manuálu, IMHO by se dalo jako základ použít alespoň to, co jsem překládal při tvorbě Czechwaru.
Přeložil jsem komplet BW manual ve verzi 1.5., takže ten zbytek už by mohla být zívačka.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
GC3_Messik
výborný a pěkný styl stránek. Díky:sm20:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
ECL_BigL
rudidlo napsal:
Co se týče manuálu, IMHO by se dalo jako základ použít alespoň to, co jsem překládal při tvorbě Czechwaru.
Přeložil jsem komplet BW manual ve verzi 1.5., takže ten zbytek už by mohla být zívačka.


supr, pokud to nekde mas mohl by jsi mi to poslat, dodelam to tamÚsměv

BigL
 
www.czechlions.cz
MK_Paja
ECL_BigL napsal:
...ale podle mě i 50 pilotů stačí ...


Jeden pesimistický: nestačí Mrknutí, nebude to mít tu atmosféru.
 
rudidlo
ECL_BigL napsal:
rudidlo napsal:
Co se týče manuálu, IMHO by se dalo jako základ použít alespoň to, co jsem překládal při tvorbě Czechwaru.
Přeložil jsem komplet BW manual ve verzi 1.5., takže ten zbytek už by mohla být zívačka.


supr, pokud to nekde mas mohl by jsi mi to poslat, dodelam to tamÚsměv

BigL
Nevím, jestli to ještě mám, ale posílal jsem to CVK_Ujovi, zkus se obrátit ještě i na něj.
 
http://silicon-remarks.blogspot.com
GC3_Messik
paja_cz napsal:
ECL_BigL napsal:
...ale podle mě i 50 pilotů stačí ...


Jeden pesimistický: nestačí Mrknutí, nebude to mít tu atmosféru.


bude a lepší. Nejlepší boje 3.IAP prodělala proti Lionům nebo JG/1 klukům.
Splnění mise proti tuhému nepříteli zahřeje nejvíc. Až po rumu a jiných lihovináchMrknutí:messik:
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
312_Lazy
BigL, preju hodne energie pro provozovani LW a hodne uspesnych misi ucastnikum! :-)

Můžeme LW využívat pro srovnání kvalit jednotlivých pilotů a squadron, kterých je na české a slovenské virtuální obloze docela dost.
Na srovnavani bych se ale radsi vyprdl..
 
ECL_BigL
312_Lazy napsal:
BigL, preju hodne energie pro provozovani LW a hodne uspesnych misi ucastnikum! :-)

Můžeme LW využívat pro srovnání kvalit jednotlivých pilotů a squadron, kterých je na české a slovenské virtuální obloze docela dost.
Na srovnavani bych se ale radsi vyprdl..


Ok srovnavat nemusime, staci kdyz budeme litat Úsměv

B.
Upravil/a ECL_BigL dne 20-02-2006 14:28
 
www.czechlions.cz
Opitze
nahodou to muze byt prdel. jen nevim jak to cerveni vydejchaj - 1941 nic moc pro ne...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
ECL_BigL
rudidlo napsal:
ECL_BigL napsal:
rudidlo napsal:
Co se týče manuálu, IMHO by se dalo jako základ použít alespoň to, co jsem překládal při tvorbě Czechwaru.
Přeložil jsem komplet BW manual ve verzi 1.5., takže ten zbytek už by mohla být zívačka.


supr, pokud to nekde mas mohl by jsi mi to poslat, dodelam to tamÚsměv

BigL
Nevím, jestli to ještě mám, ale posílal jsem to CVK_Ujovi, zkus se obrátit ještě i na něj.


Napisu mu Úsměv dik za info.
B.
 
www.czechlions.cz
Opitze
Ujo je ted v Emerice, zere tam hamburgery a lakam ho zpatky do CR na gulas. vraci se nekdy ke konci unora, urcite ma abstaka po litani, jen nevim jestli po rourach nebo po vrtulich. kazdopadne jestli to ma tak ti to da. doufam, ze pouzijes aji ty prymky za ruzne splnene kriteria, protoze s nima jsem stravil hodne casu(protoze jsem graficka lama Šklebící se )


Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
XXX_Dazz
Pochválen buď Lion Šklebící se
Díky.
 
Jirka
ECL_BigL napsal:
rudidlo napsal:
ECL_BigL napsal:
rudidlo napsal:
Co se týče manuálu, IMHO by se dalo jako základ použít alespoň to, co jsem překládal při tvorbě Czechwaru.
Přeložil jsem komplet BW manual ve verzi 1.5., takže ten zbytek už by mohla být zívačka.


supr, pokud to nekde mas mohl by jsi mi to poslat, dodelam to tamÚsměv

BigL
Nevím, jestli to ještě mám, ale posílal jsem to CVK_Ujovi, zkus se obrátit ještě i na něj.


Napisu mu Úsměv dik za info.
B.


koukni do : /czechwar/httpdocs/manualcz.html
Ale nejsou tam ty moje předělávky.
 
313_Ffajtl
Bigl jak uz jsem rekl drive.... DIKY MOC a hlavne GL s LW!!

Za tohle by jsi mel byt povysen z ECL do 1stCL a to ihned!!!

FUCI PICO NESER ME!!!!
 
http://www.313.cz/
Jp-
bude možno lítat za obe strany? Mám obavu, že bude málo rudokožců + zastřílet si střídavě na liony a na 3.iap. má taky svoje kouzlo
 
ECL_BigL
Jp- napsal:
bude možno lítat za obe strany? Mám obavu, že bude málo rudokožců + zastřílet si střídavě na liony a na 3.iap. má taky svoje kouzlo


kdyz si udelate dve squdrony a rozlisite i piloty, tak me osobne je to jedno Úsměv
B.
 
www.czechlions.cz
torr
četl jsem sousloví "cooperative mision" to znamená že budou být posadky z více lidí?jestli ano neměl by někdo zájem lítat se mnou v Me-110 v horším případě ve štuce?
 
ECL_BigL
rudidlo napsal:
Co se týče manuálu, IMHO by se dalo jako základ použít alespoň to, co jsem překládal při tvorbě Czechwaru.
Přeložil jsem komplet BW manual ve verzi 1.5., takže ten zbytek už by mohla být zívačka.


Hele ale, on tam ten cesky manual jeMrknutí http://www.czechl...al_cz.html

B.
 
www.czechlions.cz
GC3_Messik
Opitz napsal:
nahodou to muze byt prdel. jen nevim jak to cerveni vydejchaj - 1941 nic moc pro ne...


opak je pravdou v roce 41 mají rudokožci největší pocit bezpečí. V Migu nad 5 km bez debat. A dole v Išaku a Čajce Išak rulezzzŠklebící seŠklebící se
Išak je ten nejlepší! pozn. v roce 33 Mrknutí
 
gc3normandie.over.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,334 návštěv