March 28 2024 10:10:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Euro Truck Sim 2 & America Truck Sim
Al CZ
Přiznám se, že tohle jsou dvě z mých nejoblíbenějších her. Byť velmi specifické. Ale brázdění virtuálních silnic a dálnic Evropy a Ameriky má svoje kouzlo a brumlající Kenworth nebo Actros jsou super mašiny. Vlastně jediné co mi na těhle hrách trochu vadí je že jediná změna počasí je déšť. Ale není tam ani mlha ani sníh nebo náledí. Engine taky neumožňuje vizuální poškození tahače/návěsu, když auto hodně poškodíte, tak maximálně zhasne motor a na displeji se objeví "Ihned navštivte servis". Ovšem naložit v Praze (Nebo Le Havru) náklad a jet s ním až do Petrohradu nebo Istanbulu je - i když to zní divně - zábava Úsměv A samozřejmě se tam dají přepravovat i části letadel a vrtulníků, plus na cestě (V EU) lze potkat havarovaný kamion kterému se vysypala z návěsu "Mirážka"a ve Švédsku, kousek od továrny SAAB jsou u silnice pylony a plastiky se stíhačkami.

Baví české virtuální kamiony ještě někoho Úsměv ?
 
1stCL_Fucida
Mě baví všechno, co je simulátor Úsměv. Tedy krom simulátoru kozla Úsměv. Navíc ETS je jako všechna auta příležitost, kde se člověk naplno vyřádí s VR brýlemi Úsměv.

...jo je jen tak mimochodem (dle dat Steamu) nejúspěšnější českou hrou všech dob Úsměv. Což je trochu úchylný, uvědomíme-li si, že z ČR pochází třeba Mafia, Flashpoint/ARMA, nebo Kingdom Come Šklebící se.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Al CZ
Tak ono to je nenáročné na HW, člověk si tam trošku může natrénovat návyky (blinkry atd.) a má to své kouzlo, jak se mění krajina, značení i značky nebo policejní auta Úsměv a často to je ve slevě... Ostatně podobně si prý vede i Farming Simulator a ten je možná ještě trošku podivnější a dokonce na něj vznikly i speciální periferie Úsměv

Mně by se líbilo, kdyby udělali DLC Military Truck a přidali tam třeba Fauna, a hlavně americké potvory HET a C-HET a člověk vozil tanky (třeba i v konvoji) prostě něco ve stylu special transports...
 
Bierglass
Al CZ napsal:

Tak ono to je nenáročné na HW, člověk si tam trošku může natrénovat návyky (blinkry atd.) a má to své kouzlo, jak se mění krajina, značení i značky nebo policejní auta Úsměv a často to je ve slevě... Ostatně podobně si prý vede i Farming Simulator a ten je možná ještě trošku podivnější a dokonce na něj vznikly i speciální periferie Úsměv

Mně by se líbilo, kdyby udělali DLC Military Truck a přidali tam třeba Fauna, a hlavně americké potvory HET a C-HET a člověk vozil tanky (třeba i v konvoji) prostě něco ve stylu special transports...


No ale čas na určitou vzdálenost není moc real.Zkoušel jste někdo real jet 90 km/h z Prahy do Mnichova?Já jo a je to fakt fuška.A jet z Prahy do Holandska už byla opravdu dřina.Obzvláště v solu.To by jste asi fakt ve hře nechtěli.
 
1stCL_Fucida
Al CZ napsal:

Tak ono to je nenáročné na HW, člověk si tam trošku může natrénovat návyky (blinkry atd.) a má to své kouzlo, jak se mění krajina, značení i značky nebo policejní auta Úsměv a často to je ve slevě... Ostatně podobně si prý vede i Farming Simulator a ten je možná ještě trošku podivnější a dokonce na něj vznikly i speciální periferie Úsměv

Mně by se líbilo, kdyby udělali DLC Military Truck a přidali tam třeba Fauna, a hlavně americké potvory HET a C-HET a člověk vozil tanky (třeba i v konvoji) prostě něco ve stylu special transports...


Farming má sice v názvu simulátor, ale se simulací to nemá společnýho vůbec nic. To už byl víc hard core původní Test Drive od Accolade z roku 1987 (nebo kolik). Mezi zemědělskými v tomhle směru ční Cattle & Crops (ale ten je zatím v betaverzi).

Jinak k těm periferiím: I pro ETS se dělají speciální periferie, tedy asi jen jedna - řadicí páka s přepínači půlek a malé a velké řady.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
milan555
On do toho je nějakej winter mod, ale na chování auta to nemá vliv. Což když vidíš na silnici sníh a kamion je stejně přibitej k asfaltu je divný. A vite co se mi líbilo nejvíc, když jsem to ještě hodně jezdil? Noční uzavírky. V Česku nebo na Slovensku opřené lopaty a ani noha. Zato v Německu nasvíceno a kluci se sbíječkama do toho bušili o 106 Úsměv
 
CSW_Rannisokol
A vite co se mi líbilo nejvíc, když jsem to ještě hodně jezdil? Noční uzavírky. V Česku nebo na Slovensku opřené lopaty a ani noha. Zato v Německu nasvíceno a kluci se sbíječkama do toho bušili o 106


No jo, od toho se to jmenuje simulátor Mrknutí
 
saldy
Kámoš je do toho blázen, předtím hrál nějaký simy vlaků atd. Zkusil jsem tyhle věci, ale nezaujalo. Pendlovat s Ju 52 do kotle mě ale docela bavilo.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Al CZ
Reálná vzdálenost by mne tedy nebavila... To by byla asi stejná zábava jako Desert Bus Simulator kde se jede z bodu a do bodu v reálném čase Mrknutí
 
magot
potřebný hw pro řidiče kamionu
YouTube Video



 
Hoper
Bierglass napsal:

Al CZ napsal:

Tak ono to je nenáročné na HW, člověk si tam trošku může natrénovat návyky (blinkry atd.) a má to své kouzlo, jak se mění krajina, značení i značky nebo policejní auta :) a často to je ve slevě... Ostatně podobně si prý vede i Farming Simulator a ten je možná ještě trošku podivnější a dokonce na něj vznikly i speciální periferie :)

Mně by se líbilo, kdyby udělali DLC Military Truck a přidali tam třeba Fauna, a hlavně americké potvory HET a C-HET a člověk vozil tanky (třeba i v konvoji) prostě něco ve stylu special transports...


No ale čas na určitou vzdálenost není moc real.Zkoušel jste někdo real jet 90 km/h z Prahy do Mnichova?Já jo a je to fakt fuška.A jet z Prahy do Holandska už byla opravdu dřina.Obzvláště v solu.To by jste asi fakt ve hře nechtěli.

já usínal i při cestě v ET2, natož když bych to jel real :))
(Ale kupodivu Rostok v osobáku real byl OK, dokonce i při cestě zpět na otočku)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Al CZ
Tak prý je ode dneška v American Truck Simulator Mack Anthem, ale já ho tam nikde nemůžu najít. Nevíte kde tam je ? Smutný
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,595,655 návštěv